Tvarką ir teisingumą palieka Rolando Pakso bendražygis Palangoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-10-13
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Tvarką ir teisingumą palieka Rolando Pakso bendražygis Palangoje

Partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Palangos skyriaus pirmininkas ir vienas iš partijos pirmininko pareigų pasitraukusio Rolando Pakso bendražygių Palangoje Raimondas Abromas palieka partiją. „Be Rolando Pakso nelabai matau partijos ateities“, – „Palangos tiltui“ sakė R. Abromas.
– Ar buvo kitų priežasčių?
– Pagrindinė priežastis – Rolando Pakso atsistatydinimas iš pareigų. Be jo, kaip aiškaus lyderio, partijos ateitis yra sunkiai įsivaizduojama.
– Bet partija gi neliks be pirmininko. Laikinuoju tapo Remigijus Žemaitaitis.
– Mano žiniomis, gruodžio 10 dieną turi įvykti partijos kongresas ir jame bus išrinktas naujas pirmininkas. Reikėtų tikėtis, kad nauja šluota gerai šluos.
– Ar su kitu pirmininku partija neturi ateities?
– Atvirai sakau, aš jos nematau, nesvarbu, kas juo bebūtų.
– Jūs buvote europarlamentaro Rolando Pakso atstovas Palangoje?
– Išties taip, tiksliau, pajūryje.
– Koks žmogus yra tinkamas perimti jūsų pareigas TT Palangos skyriuje?
– Manau, kad norinčių bus. Tik tinkamą gali būti sunkiau rasti. Savivaldybės Tarybos narė Irena Galdikienė, manau, galėtų būti kompetentinga būti pirmininke. Ji – atsakinga ir padori. Reikia palaukti skyriaus rinkimų.
– Ką išeidamas pasakytumėte skyriaus nariams, palangiškiams?
– Dėkoju visiems – palangiškiams ir Šventojiškiams, kurie mane palaikė, kurie balsavo už partiją šiuose rinkimuose. Noriu tikėti, kad žmonės, kurie stos prie partijos ir jos skyrių vairo, sugebės mobilizuoti partijos gretas, kad kituose rinkimuose sėkmingiau pasirodytumėme.
– Ar būsite politikoje su kita politine jėga?
– Kol kas būsiu politikos šone, pailsėsiu. Neslėpsiu, jaučiuosi šiek tiek nusivylęs politika, kalbu apskritai apie Lietuvos politiką. Norėtųsi daugiau radikalesnių sprendimų joje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

"Palangos Kuršiai“, reprezentacinė kurorto krepšinio komanda, rungtyniaujanti Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), paskelbė, kad šiandien, kovo 13 d., atsisveikino su dviem savo legionieriais 28-erių 183 cm ūgio amerikiečiu Quincy Tayloru ir ir 24-erių 203 cm ūgio kanadiečiu Luka Zaharijevičiumi.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Neabejotina, kad „pats-pats-pats“ didžiausias kiekvienam iš mūsų kiekvienų metų užauginamas turtas yra išmintis. Jai gyvename, prasmei nokstam – sunokstam, kaip javų varpos Parąžės ūkininkų tvarkinguose sklypuose šalia naujojo aplinkkelio.


Kasmet prieš šv. Kalėdas Lietuvos miškininkai visiems gyventojams įteikia gražią dovaną – išdalina kelis tūkstančius eglių šakų. Akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ šiemet organizuota dešimtą kartą. Jos kasmet su nekantrumu laukia ir palangiškiai. Kalėdas į namus parsineša daug žmonių. Kalbinti...


Partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Palangos skyriaus pirmininkas ir vienas iš partijos pirmininko pareigų pasitraukusio Rolando Pakso bendražygių Palangoje Raimondas Abromas palieka partiją. „Be Rolando Pakso nelabai matau partijos ateities“, – „Palangos tiltui“ sakė R. Abromas.


Penktadienį apie apsisprendimą pasitraukti iš Palangos tarptautinio oro uosto pranešė beveik ketverius metus jam vadovavusi direktorė Jolanta Jucevičiūtė. Dabartinėse savo pareigose ji liks iki spalio 31 dienos. 


„Surinkime šunelių išmatas“, „Nereikia piktintis, reikia tvarkytis!“, „Mano šuniukas turi maišiuką“, - tokie ir panašūs šūkiai praėjusį trečiadienį nuvilnijo Palangos pagrindine gatve. Šią akciją sumanė ir ją sėkmingai įgyvendino Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenė. Sutikti mieste palangiškiai pagyrų iniciatyviam darželio kolektyvui negailėjo.


Valdžia apklausos bijo, kaip būsimų rinkimų repeticijos

Vytautas Vladas Ajauskas, Palangos miesto gyventojas, 2010 08 23 | Rubrika: Miestas

Ką miesto taryboje atstovauja Palangos liberalai, socdemai ir dvi tvarką bei teisingumą išpažįstančios moterys? Kieno valią jie reiškia?  


„Sodra“ patvirtino naują tvarką

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 30 | Rubrika: Miestas

Prieš šv. Kalėdas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba patvirtino naują tvarką, kurioje numatyta, kad draudėjai pranešimus apie apdraustuosius ir socialinio draudimo įmokas turės pateikti kiekvieną mėnesį.


„Baltiją“ palieka R.A.Kirstukas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 04 22 | Rubrika: Miestas

Vyriausybei nusprendus atiduoti poilsio namų „Baltiją“ valdymą Ūkio ministerijai, dar prieš ministrų kabineto posėdį ilgamečiui šių poilsio namų direktoriui Jonui Juchnevičiui pasiūlyta trauktis iš pareigų. Šis penktadienis direktoriui bus paskutinė darbo diena.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas