Tvarką ir teisingumą palieka Rolando Pakso bendražygis Palangoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-10-13
Peržiūrėta
1976
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tvarką ir teisingumą palieka Rolando Pakso bendražygis Palangoje

Partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Palangos skyriaus pirmininkas ir vienas iš partijos pirmininko pareigų pasitraukusio Rolando Pakso bendražygių Palangoje Raimondas Abromas palieka partiją. „Be Rolando Pakso nelabai matau partijos ateities“, – „Palangos tiltui“ sakė R. Abromas.
– Ar buvo kitų priežasčių?
– Pagrindinė priežastis – Rolando Pakso atsistatydinimas iš pareigų. Be jo, kaip aiškaus lyderio, partijos ateitis yra sunkiai įsivaizduojama.
– Bet partija gi neliks be pirmininko. Laikinuoju tapo Remigijus Žemaitaitis.
– Mano žiniomis, gruodžio 10 dieną turi įvykti partijos kongresas ir jame bus išrinktas naujas pirmininkas. Reikėtų tikėtis, kad nauja šluota gerai šluos.
– Ar su kitu pirmininku partija neturi ateities?
– Atvirai sakau, aš jos nematau, nesvarbu, kas juo bebūtų.
– Jūs buvote europarlamentaro Rolando Pakso atstovas Palangoje?
– Išties taip, tiksliau, pajūryje.
– Koks žmogus yra tinkamas perimti jūsų pareigas TT Palangos skyriuje?
– Manau, kad norinčių bus. Tik tinkamą gali būti sunkiau rasti. Savivaldybės Tarybos narė Irena Galdikienė, manau, galėtų būti kompetentinga būti pirmininke. Ji – atsakinga ir padori. Reikia palaukti skyriaus rinkimų.
– Ką išeidamas pasakytumėte skyriaus nariams, palangiškiams?
– Dėkoju visiems – palangiškiams ir Šventojiškiams, kurie mane palaikė, kurie balsavo už partiją šiuose rinkimuose. Noriu tikėti, kad žmonės, kurie stos prie partijos ir jos skyrių vairo, sugebės mobilizuoti partijos gretas, kad kituose rinkimuose sėkmingiau pasirodytumėme.
– Ar būsite politikoje su kita politine jėga?
– Kol kas būsiu politikos šone, pailsėsiu. Neslėpsiu, jaučiuosi šiek tiek nusivylęs politika, kalbu apskritai apie Lietuvos politiką. Norėtųsi daugiau radikalesnių sprendimų joje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos „Olimpas“ atsisveikino su 24-erių Robertu Syčiumi, kuris su pajūrio ekipos marškinėliais vakar sužaidė paskutines savo rungtynes. 


Palangos „Olimpo“ krepšinio klubą dėl su sveikata susijusių priežasčių palieka masažuotojas Juozas Petkevičius.


Atostogaujanti Lietuva plūsta į pajūrį - Mokesčių inspekcija, atsižvelgdama į tai, laikinai keičia klientų aptarnavimo tvarką.


Jeigu nori pratęsti blėstančią politinę karjerą, rinkis socialdemokratus! 


Seime priimtas Politinių organizacijų įstatymas kartu su kitais politinių organizacijų veiklą reglamentuojančiais aspektais įtvirtino ir pakeistą politinių komitetų registravimo tvarką.


Palangoje viešąją tvarką palaiko ir raitoji policija

"Palangos tilto" redakcija, 2021 06 23 | Rubrika: Miestas

Viešąją tvarką Palangoje šią vasarą padės užtikrinti ir raitoji policija - žirgais bus patruliuojama ten, kur sudėtinga privažiuoti.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Palangos skyriaus pirmininkas ir vienas iš partijos pirmininko pareigų pasitraukusio Rolando Pakso bendražygių Palangoje Raimondas Abromas palieka partiją. „Be Rolando Pakso nelabai matau partijos ateities“, – „Palangos tiltui“ sakė R. Abromas.


„Sodra“ patvirtino naują tvarką

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 29 | Rubrika: Miestas

Prieš šv. Kalėdas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba patvirtino naują tvarką, kurioje numatyta, kad draudėjai pranešimus apie apdraustuosius ir socialinio draudimo įmokas turės pateikti kiekvieną mėnesį.


„Baltiją“ palieka R.A.Kirstukas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 04 21 | Rubrika: Miestas

Vyriausybei nusprendus atiduoti poilsio namų „Baltiją“ valdymą Ūkio ministerijai, dar prieš ministrų kabineto posėdį ilgamečiui šių poilsio namų direktoriui Jonui Juchnevičiui pasiūlyta trauktis iš pareigų. Šis penktadienis direktoriui bus paskutinė darbo diena.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius