Už 749 000 eurų parduodamas Stasio Povilaičio namas Palangoje

***, 2021-06-05
Peržiūrėta
4413
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aruodas.lt ir Scanpix nuotr. / Stasys Povilaitis ir jo namas Palangoje
Aruodas.lt ir Scanpix nuotr. / Stasys Povilaitis ir jo namas Palangoje

Palangoje parduodamas dviejų gyvenamųjų namų kompleksas, kuris priklausė scenos legendai Stasiui Povilaičiui. Jis čia mėgdavo leisti dienas ne tik vasarą, bet ir žiemą. Beje, kambariai buvo nuomojami ir tada, kai jis čia gyvendavo. Skelbimą apie parduodamus namus patalpino nekilnojamojo turto agentūros „NNTB“ brokeris Vydutis Šereika.

 Jis 15min patvirtino, kad jie priklausė Stasiui Povilaičiui. Parduodamas dviejų gyvenamųjų namų kompleksas. Vienas gyvenamasis namas su įrengtais svečių namais yra 303 kv.m. ploto, o kitas gyvenamasis namas – 83,99 kv.m. ploto. 

Kaip nurodoma aruodas.lt, 1991 metų statybos mūrinis namas turi tris aukštus, dujinį šildymą ir yra Maironio gatvėje – patrauklioje Palangos vietoje, netoli jūros ir Botanikos sodo. Už Stasiui Povilaičiui priklaususį dviejų namų kompleksą prašoma 749 tūkstančių eurų. 

Stasio Povilaičio namas Palangoje +1 Sklypas siekia 8,9 arų, yra lauko pavėsinė, garažas. Svečių namas turi privatų vidinį kiemą, dvi terasas, balkoną, garažą, tris atskirus įėjimus, rūsį. Namas parduodamas su visais baldais ir įranga, yra pritaikytas šeimos gyvenimui ir vykdyti apartamentų nuomos veiklai. 

Brokeris V.Šereika 15min pasakojo, kad skelbimas patalpintas jau beveik metus. „Per pandemiją domėjimasis namu buvo sustojęs, bet pavasarį vėl prasidėjo skambučiai“, – sakė V.Šereika. Žinomas dainininkas 2015 metais Palangoje buvo ir palaidotas.

www.15min.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos valdžia birželį už 1,08 mln. eurų pradinę kainą bandys parduoti neveikiančio kino teatro „Eldija“ pastatą Šventojoje.


Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad šiemet keliams būtų skirta 543,2 mln. eurų. Be to, 2023 ir 2024 metais preliminariai numatyta skirti po 522 mln. eurų.


Vaikštinėjant Palangoje visai netoli Basanavičiaus gatvės, ne vienam poilsiautojui į akis krenta iškaba „Parduodama“ ant didžiulio namo. Ne visi žino, kad čia net trisdešimt metų gyveno dainininkas Stasys Povilaitis. Nors scenos legenda turėjo namus ir Vilniuje, čia jis ne tik vasarodavo, bet ir leisdavo žiemas. 


Palangoje parduodamas dviejų gyvenamųjų namų kompleksas, kuris priklausė scenos legendai Stasiui Povilaičiui. Jis čia mėgdavo leisti dienas ne tik vasarą, bet ir žiemą. Beje, kambariai buvo nuomojami ir tada, kai jis čia gyvendavo. Skelbimą apie parduodamus namus patalpino nekilnojamojo turto agentūros „NNTB“ brokeris Vydutis Šereika.


Palangoje, Lydekų gatvėje degė gyvenamasis namas

"Palangos tilto" informacija, 2021 03 22 | Rubrika: Miestas

Kovo 22-osios naktį ugniagesiams gelbėtojams pranešta apie gaisrą Palangoje. Degė gyvenamasis namas. Pranešimas apie gaisrą Lydekų gatvėje gautas po 3 val. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, namas degė atvira liepsna. Gaisro metu sukrito stogas, nudegė ir nuardytos stogo konstrukcijos, antro aukšto perdengimas. Apdegė ir prie namo priblokuotas medinis sandėliukas....


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Koks namas statomas?

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 06 | Rubrika: Miestas

Nijolė Petrauskienė Facebook paskyroje Vieninga Palanga klausia: „Vasario 16-osios gatvėje 35 statomas 4 aukštų, 16 butų namas. Visi jo kaimynai norėtų sužinoti, ar čia vyksta savavališka statyba, ar yra išduotas statybos darbų leidimas tokiam pastatui. Kreipėmės į valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją, tačiau nors jau antras mėnuo atsakymo dar...


Praėjusį penktadienį, rugsėjo 7 d., 22.27 val. iš BPC Klaipėdos skyriaus buvo gautas pranešimas, kad dega gyvenamasis namas Palangos m. Sermiesčio g. 9. 22.31 val. ugniagesiams gelbėtojams atvykus, namas degė atvira liepsna. Namas mūrinis, 1 aukšto su mansarda, stogas dengtas čerpėmis. Gaisro metu stipriai sugadinta medinė terasa, apdegė 1-ojo aukšto 2 langai...


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, patikrinusi, iš kokių lėšų viena sutuoktinių pora įsigijo per milijono vertės namą Palangos centre, nustatė, kad sutuoktiniai nedeklaravo daugiau nei 160 tūkst. eurų (apie 0,6 mln. litų) pajamų, gautų iš dviračių nuomos. Tokiu būdu galimai siekta išvengti mokesčių, tarp jų ir pridėtinės vertės mokesčio (toliau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius