Užgavėnių smagybės Šventojoje

Palangos tiltas, 2023-02-20
Peržiūrėta
1176
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Radvilės Kucevičiūtės nuotr.
Radvilės Kucevičiūtės nuotr.

Sekmadienį su gausia bendruomene Šventojoje triukšmingai šventėme žiemos palydėtuves. O kiek daug įvairiausių persirengėlių susirinko į Morynės eiseną! Išlydėję piktąją žiemos dvasią, stebėjome Lašininio ir Kanapinio kovą, kepėme skaniausius blynus, šokome ir visaip kaip linksminomės. 

Užgavėnės nebūtų tokios smagios jei ne šaunios miesto bendruomenės pagalba - norime padėkoti Agnei Dragūnaitei ir jos pagalbininkams už Morę ir laužą, Šventosios eiguliui Egidijui Japertui ir Šventosios komunaliniam ūkiui už malkas, šventojiškiams Egidijui Budginui ir Edvardui Vindigiui ir visai Šventosios bendruomenei už šašlykines blynų kepimui, medžiagas, uogienes ir gerą nuotaiką. Ypatingas dėkui Neringai ir Arvydui Užomeckams bei Jaunimo erdvės savanorėms, kurie buvo didieji pagalbininkai viso renginio metu. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gruodžio 9 d., šeštadienį, Šventojoje įžiebta jūriškai šventiška eglė.


Sekmadienį su gausia bendruomene Šventojoje triukšmingai šventėme žiemos palydėtuves. 


Antrąją Kalėdų dieną Šventojoje degė medinis poilsio namelis.


Žuvėdrų gatvė Šventojoje tapo patogesnė bei saugesnė – baigti šios maždaug 860 metrų ilgio gatvės remonto darbai.


Kitą savaitgalį, rugpjūčio 5-7 dienomis, Šventojoje šurmuliuos Jūros ir žvejų šventė. 


Palangoje ir Šventojoje įrengtos daugiafunkcinės, saulės baterija įkraunamos viešųjų erdvių paslaugų stotelės SUNECO. Šis įrenginys puošia viešąsias erdves bei technologiškai praturtina įvairiais, kasdieninį žmonių poreikį aprūpinančiais sprendimais. Palangoje stotelė įrengta greta Turizmo informacijos centro, Šventojoje - centrinėje aikštėje.


Sausio 12-13 dienomis kviečiame aktyviai dalyvauti Laisvės gynėjų dienai skirtuose renginiuose Palangoje ir Šventojoje.


Šventojoje įsikūrusiame Socialinių paslaugų centro filiale jau teikiamos ir dienos socialinės paslaugos. Norintieji jas gauti kviečiami kreiptis į Socialinių paslaugų centro padalinį Šventojoje (Žuvėdrų g. 4-2) ar paskambinti centro socialinei darbuotojai Ritai Žukauskaitei tel. 8 612 46733.


Šventojoje po griuvėsiais žuvo žmogus

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 24 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio popietę Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, po apleistų dirbtuvių nuolaužomis, žuvo žinomas Šventosios verslininkas Vytautas Grišinas.


Praėjusią savaitę Šventojoje siautė būrys jaunuolių, atvykusių iš įvairių Lietuvos miestų. Nusiteikę šėlioti ir daug sužinoti, jie aktyviai dalyvavo jau penktąjį kartą rengtoje Žemaitijos akademijoje, įgavusioje optimistišką pavadinimą „Kartu mes galime daug“. Šiemet renginyje, vykusiame būtent Šventojoje, dalyvavo 334 dalyviai, panorę praleisti tris dienas itin naudingai ir be abejo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius