Vaikai savąją dieną minėjo su klounais, dainomis ir atrakcionais

Rasa GEDVILAITĖ, 2011-06-02
Peržiūrėta
1105
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vaikai savąją dieną minėjo su klounais, dainomis ir atrakcionais

Pirmąją vasaros dieną kasmet didžiausias dėmesys būna skiriamas vaikams, mat tą dieną minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Mažiesiems, nuolat skaidrinantiems pasaulį, tenka visos smagiausios pramogos, tarp jų klounai, atrakcionai, o kaip gi šventė ir be dovanų.

 

Miesto centre dūko klounai

Popiet į centrinę miesto aikštę visus vaikus švęsti pakvietė Moksleivių klubo organizuojama šventė. Plieskiant saulei vaikai smagiai įsisuko į šventinį šurmulį. Jiems pagelbėjo, kaip vijurkai tarp vaikų įsisukę, klounai, įnešę puikių emocijų.

Patys vaikai taip pat neliko nuošaly, juk jie turi kuo didžiuotis, tad smagiai dainavo vaikų folkloro ansamblis „Kikilis“ su vadove Diana Šeduikiene priešaky, tautinių šokių kolektyvas, vadovaujamas Janinos Serapinienės ir Rimo Tranausko, įsuko į šokio ritmą. Žaidimais dalinosi smagieji klounai, vaikams suteikę progą pajudėti.

 

Mėgavosi atrakcionais

Jau tradiciškai Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos pakvietė vaikus pasimėgauti atrakcionais, esančiais J.Basanavičiaus gatvėje, maloniai priėmus vaikus UAB „Virintos vingis“ šeimininkams. Kaip pasidžiaugė Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja Emilija Lapėnienė, šiemet dosnūs buvo verslininkai, jų dėka vaikai galėjo ne tik mėgautis atrakcionų teikiamais malonumais, bet ir gavo dovanų. 

„Tikrai ne visi tėveliai galėtų leisti savo vaikučiams dūkti atrakcionuose, visgi kainuoja nemažus pinigėlius, o šią dieną tradiciškai vaikai jau renkasi čia, gali išbandyti visus atrakcionus“, - džiaugėsi E.Lapėnienė, galėjusi įgyvendinti vaikų svajonę.

Šiemet Vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistės į šventę kvietė ir dvynukus. „Pagelbėjus Civilinės metrikacijos skyriaus specialistėms suradom dvynukų poras ir pakvietėm prisijungti prie šio renginio“, - pasakojo E.Lapėnienė. Viso, kaip atskleidė vedėja, Palangoje esama 26 dvynukų poros, patys mažiausieji ir buvo pakviesti. O šie noriai kvietimą priėmė.

Dvynukus, ne paslaptis, sieja kur kas artimesnis ryšys, nei įprastai brolius ir seseris. Tą patvirtino ir šventėje sutikta miestelėnė Laima Gavėnienė, atskubėjusi su savo dviem anūkėliais. Vos šešerių metų mažieji, neatsilikdami vienas nuo kito mėgavosi suteikta galimybe ir sukosi, kiek įmanydami atrakcionuose. „Tėveliai dirba, tad negalėjo atvykti, todėl gelbsčiu aš“, - papasakojo L.Gavėnienė, atskleidusi, jog jų – senelių – pagalba labai praverčia auginant vienmečius vaikus. Moteris papasakojo, jog ji pati iš dvynių poros, tad puikiai suprantanti, kaip vienas kitą jaučia ir jos anūkai.

Savąją dvynukų porelę – Laurą ir Svajūną, į šventę atvedusi ponia Virginija taip pat pasidalino, jog jų šeimoje jau esama dvynių, tačiau apie rūpesčius nė neužsiminė. Kaip teigė švytinti moteris, visko būna, ir pasipyksta, ir vėl susitaiko, visgi džiaugsmas kur kas didesnis, nei rūpestis.

 

Paroda „Vaikystės spalvos“

Vakarop paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną pakvietė S.Vainiūno muzikos mokyklos dailės ir muzikos skyrių mokiniai, jie surengė parodą-koncertą „Vaikystės spalvos“, skirtus ne tik Tarptautinei vaikų gynimo dienai, bet ir skulptoriaus Antano Mončio gimimo 90-osioms metinėms.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 23 dieną Palangos senosios gimnazijos bendruomenė paminėjo Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną. Tą dieną 1943 metais buvo likviduotas Vilniaus getas.


Sausio 13-ąją visa Lietuva, ir Palanga, minėjo Laisvės gynėjų dieną. 1991 metais šią dieną įvyko masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybei jėga paimti į savo rankas Vilniaus televizijos bokštą. Prie televizijos bokšto Vilniuje per 600 taikių ir neginkluotų žmonių buvo sužeista, žuvo 14. Televizijos bokštas buvo užimtas...


Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, mažieji kurorto gyventojai kviečiami švęsti linksmai ir aktyviai – Palangos miesto savivaldybė kartu su Palangos vasaros parku, kitais partneriais ir rėmėjais miesto vaikams dovanoja įsimintiną šventę Palangos vasaros parke. Keletą valandų truksiančioje šventėje mažieji palangiškiai galės ne tik nemokamai...


Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Tarptautinė vaikų gynimo diena penktadienį, gegužės 30 d., Palangoje paminėta gražiu renginiu, skirtu nepasiturinčių, mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams. Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, vykdydamas Švietimo programą, organizavo šventinę popietę su daug pramogų mažiesiems. Į J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrusį atrakcionų parką buvo pakviesta...


Praėjusį penktadienį – tarsi vasaros sezono įkarštyje – vaikų atrakcionų parke J. Basanavičiaus gatvėje šurmuliavo gausus būrys vaikų. Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta gražiu renginiu, skirtu ne visada pasiturinčių kurorto šeimų vaikams: Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, vykdydama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų...


Tarptautinę vaikų gynimo dieną – jaunųjų palangiškių koncertas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Rytoj, birželio 1 d., Jūratės ir Kastyčio skvere bus minima Tarptautinė vaikų gynimo diena bei mokslo metų pabaiga. Renginį organizuoja Palangos moksleivių klubas bei Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.


Mokyklinukai minėjo Pasaulinę gyvūnijos dieną

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 06 | Rubrika: Miestas

Spalio 4 dieną Palangos pradinė mokykla pusdieniui buvo virtusi mini zoologijos sodu, kurioje netrūko smagaus vaikų juoko ir šuniukų amsėjimo. Joje buvo minima Pasaulinė gyvūnijos diena. Svarbiausias renginio tikslas – ugdyti vaikų meilę bei globą gyvūnams. Šia proga vaikai į mokyklą skubėjo nešini savo naminiais gyvūnėliais: pelytėmis, triušiais...


Pirmąją vasaros dieną kasmet didžiausias dėmesys būna skiriamas vaikams, mat tą dieną minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Mažiesiems, nuolat skaidrinantiems pasaulį, tenka visos smagiausios pramogos, tarp jų klounai, atrakcionai, o kaip gi šventė ir be dovanų.


Praėjusią savaitę lietuviai minėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 21-ąsias metines. Vieni aktyviau, kiti pasyviau, tačiau ši diena, žinoma, nepalieka abejingo nei vieno piliečio. Šią dieną minėjo ir palangiškiai, ypatingai šią dieną pagerbė jaunieji miestelėnai, dovanoję gražiausias dainas ir šokius Lietuvai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius