Verslininkams teks papurtyti pinigines

Aistas Mendeika, 2009-04-22
Peržiūrėta
450
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį pirmadienį Palangoje svečiavosi dainininkė Vitalija Katunskytė, kuri su kurorto meru Vytautu Stalmoku kalbėjosi apie galimybes šiemet dainomis džiuginti poilsiautojus.

Praėjusią vasarą didelį nepasitenkinimą sukėlė Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimas neleisti naudoti įgarsinimo aparatūros J.Basanavičiaus gatvėje esančiose kavinėse grojantiems ir dainuojantiems muzikantams. Tačiau ne visiems, o tik tiems, kurie muzikuoja atvirose vietose.

Šiemet reikalavimai tebegalioja tie patys, tik kurorto valdžia juos patikslino – negalima naudotis įgarsinimo aparatūra dažniausiai prie kavinių įrengtose aikštelėse, kuriose neįrengta garsinė izoliacija.

Susitikime su dainininke V.Katunskyte, kuri vadinama „Palangos dainuojančia statula“ ir be jos vasarą J.Basanavičiaus gatvė sunkiai įsivaizduojama, meras V.Stalmokas teigė, jog tvarkingose kavinėse bei restoranuose, viduje ar įstiklintose, uždarose lauko terasose galima naudotis aparatūra. Svarbiausia, kad grojama muzika vienoje kavinėje netrukdytų šalia esančių kavinių lankytojams. Anot mero, šiais laikais pakankamai daug yra visokių garsą izoliuojančių priemonių, todėl verslininkams reikia tik truputį pasistengti. Suprantama, garso stiprumas neturi viršyti įstatymuose numatytų ribų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien, kovo 13 d., aplinkos ministrui Simonui Gentvilui Palangos miesto savivaldybėje miesto meras Šarūnas Vaitkus ir savivaldybės administracijos atstovai pristatė Šventosios jūrų uosto atstatymo planus bei diskutavo apie galimybes ieškoti finansavimo vienam iš pagrindinių uosto statytos etapų – molų statybai.


Net ir karantinui įnešus pokyčių į ugdymo procesą, netrukus darželiai ir pradinės mokyklos jau skelbs ilgai lauktų atostogų pradžią. Tačiau ne visi vaikai turi senelius, pas kuriuos gali praleisti nerūpestingas atostogas, o didžioji dalis tėvelių taip pat neturi galimybės būti su vaiku namie, tad kyla klausimas – kur dėti vaiką vasaros metu, jei jis dar per mažas būti vienas...


Antradienį, birželio 16 d., Savivaldybėje lankėsi ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Lietuvos operos ir baleto teatro operos solistas Vytautas Kurnickas bei dainininkė Gražina Skinderytė-Kurnickienė.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Ar gali būti, kad nugriovus vadinamąjį Vijūnėlės dvarą Druskininkuose teks griauti ir profesoriaus Vytauto Landsbergio namą Palangoje? Atsakyti į šį klausimą prašoma Generalinės prokuratūros. Nugriauti Vijūnėlės dvarą praėjusių metų pabaigoje nusprendęs Vilniaus apygardos teismas gali skaudžiau smogti daugybei Palangoje namus įsigijusių žmonių, tarp jų – konservatorių...


Palangos kurorto vystymo perspektyvos – geros, bet miesto ateitis būtų dar šviesesnė, jeigu būtų labiau išnaudojama Palangos ir Klaipėdos, kaip vieno regiono, sinergija, sparčiau sprendžiami žemės nuosavybės klausimai ir labiau pasitikima vietos verslu – bene tokia buvo viena svarbiausių praėjusį penktadienį „Vanagupėje“ įvykusios konferencijos...


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė trečiadienį lankėsi Vilniuje, kur su premjeru Algirdu Butkevičiumi bei kultūros ministru Šarūnu Biručiu aptarė Palangos koncertų salės rekonstrukcijos darbų finansavimo klausimus.


„Kirsti saugotinų želdinių neturint Savivaldybės leidimo negalima net privačiame sklype“, - pabrėžė tiek Ūkio ir turto skyriaus vyriausioji specialistė ekologė Reda Kairienė, tiek Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Palangos miesto agentūros vedėja Ramunė Lukaševičienė, kurias „Palangos tiltas“ kalbino po to, kai į redakciją paskambino...


Birželio mėnesį neįprastai oro temperatūra pakilo iki +30, vandens - iki 18 laipsnių šilumos. Tokius birželio karščius sinoptikai vadina teigiama anomalija ir žada karštesnę bei sausesnę nei įprastai vasarą. Žmonės kol kas labiau džiaugiasi nei piktinasi pirmąja šilumos banga, o Palangos verslininkai trina rankomis – poilsiautojai jau plūsta prie jūros ir...


Verslininkams teks papurtyti pinigines

Aistas Mendeika, 2009 04 22 | Rubrika: Miestas

Praėjusį pirmadienį Palangoje svečiavosi dainininkė Vitalija Katunskytė, kuri su kurorto meru Vytautu Stalmoku kalbėjosi apie galimybes šiemet dainomis džiuginti poilsiautojus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius