Vicemerė atbaidė turistus

Alvydas ZALECKAS, 2010-04-16
Peržiūrėta
1730
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Už mokesčių mokėtojų pinigus beveik savaitę Maskvoje praleidusi Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotoja Marytė Vačerskienė, užuot išsamiai pristačiusi didžiausio Lietuvos kurorto privalumus, net nesiteikė atsakyti į žurnalistų klausimus. Vicemerė M.Vačerskienė Maskvoje viešėjo kovo pabaigoje, ten vyko tradicinė tarptautinė turizmo paroda MITT.

 

Parodos išvakarėse Valstybinis turizmo departamentas, Lietuvos Respublikos ambasada ir Turizmo informacijos centras Maskvoje surengė Lietuvos kurortų ir kaimo turizmo naujovių pristatymą bei verslo misiją Rusijos turizmo verslo atstovams ir žiniasklaidai. Tradiciškai renginys vyko J. Baltrušaičio namuose.

Šiame renginyje prisistatė visi šalies kurortai, dėmesys buvo skirtas ir Palangai. Renginio metu vyko spaudos konferencija Rusijos žiniasklaidai bei Lietuvos ir Rusijos turizmo verslo atstovų kontaktų mugė.

Prisistatyme papasakoti apie Palangą, jos privalumus, teikiamas paslaugas buvo suteikta galimybė M.Vačerskienei. Jos klausėsi keliasdešimt rusų žurnalistų ir turizmo agentūrų atstovų.

„Gaila, tačiau Palanga pasirodė prasčiausiai iš visų kurortų. Mūsų prisistatymas buvo nykus, o vicemerės rusų kalba tragiška, todėl vargu ar kas nors ją suprato“, - teigė pristatyme dalyvavę liudininkai.

Šiųmetės parodos tema pirmą kartą buvo medicininis turizmas, todėl visi vylėsi, jog kurortai pasakos apie jų teikiamas sveikatinimo ir SPA paslaugas, naujus projektus. Nors Palanga šioje srityje ir turi kuo pasigirti, tačiau, liudininkų teigimu, M.Vačerskienė gausiai susirinkusiems rusų žurnalistams papasakojo apie suremontuotus dviračių takus, pabrėžė, jog vienas žurnalas Palangos paplūdimius paminėjo tarp dvidešimties geriausių pasaulyje.

„Tačiau blogiausia buvo tuomet, kai kažkas iš auditorijos vicemerei uždavė klausimą. Ji atsiprašė ir pasakė, kad į klausimus neatsakinės, nes yra… labai susijaudinusi. Manau, kad ji tiesiog nesugebėjo suregzti atsakymo, nes nelabai moka rusų kalbą“, - prastu Palangos pristatymu piktinosi jame dalyvavęs vienas Palangos atstovas.

Suprantama, kad daugiau klausimų M.Vačerskienei niekas neuždavinėjo. Taip buvo praleista puiki proga pristatyti Palangą ne tik parodoje dalyvavusiems žmonėms, bet ir Rusijos bei kitų šalių spaudoje.

„Po tokio Palangos pristatymo mums reikia iš naujo vykti į Maskvą ir kalbėtis su turizmo agentūrų vadovais, kad jie turistus vežtų pas mums. Iš Savivaldybės atstovų Palangos pristatymo tikrai nebuvo jokios naudos“, - įsitikinęs pašnekovas.

Pati M.Vačerskienė teigė, kad ne ji kūrė Palangos pristatymo tekstą. Tai esą darė Palangos turizmo informacijos centras. Vadinasi, pagal vicemerę M.Vačerskienę, kaip TIC‘as padaręs, taip ir reikėtų vertinti rezultatus.

Mero pavaduotoja teigė, kad jos komandiruotė finansuota TIC‘o lėšomis, todėl ji esą nė nežinanti, kiek kainavo lėktuvų bilietai, nakvynės viešbučiuose.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 11 d., Pagarbos mokesčių mokėtojams dieną, į Kurhauzą sukviesti didžiausi 2022 metų mokesčių į Palangos miesto biudžetą mokėtojai – tiek verslininkai, tiek ir vadinamojo Pagalvės mokesčio daugiausiai sumokėję gyventojai. 


Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 6 dalimi, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. T2-217 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento tvirtinimo“ 1 punktu (su vėlesniais pakeitimais), 34 ir...


Lietuvos savivaldybių asociacija, vienijanti 60 šalies savivaldybių, palaiko Palangos miesto savivaldybės tarybos ir mero kreipimąsi į valstybės vadovus dėl ketinimų privatizuoti poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“ Palangoje, kuriuo kategoriškai nesutinkama, kad būtų likviduojamas mūsų kurorte veikiantis poilsio ir reabilitacijos centras, naikinama kurorto sanatorinio gydymo...


Trečiadienį Palangos miesto savivaldybės administracijos erdvėse atidaryta aktyvios palangiškės, Klaipėdos apskrities gidų gildijos narės Birutės Mockuvienės fotografijų paroda „Gidai – sustabdytos akimirkos“, skirta Pasaulinei turizmo dienai paminėti. Simboliška, jog paroda atidaryta būtent Pasaulinės turizmo dienos išvakarėse.


Palangos miesto savivaldybės taryba nepažeidė jokių įstatymų, kai pernai gegužės 30 d. priėmė sprendimą, kuriuo 2014 metams padidino turto mokesčio tarifą nuo 0,5 proc. iki 3 proc. didžiųjų mokesčių mokėtojų kategorijai priskiriamiems mokesčių mokėtojams. Tokią išvadą spalio 20 d. padarė Klaipėdos apygardos administracinis teismas, paskelbęs sprendimą administracinėje byloje pagal...


„Moste“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda  1

Palangos viešosios bibliotekos Informacijos ir bibliografijos skyriaus vedėja Miglė Jonaitienė, 2013 12 02 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį dailės salone „Mostas“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda.


Rusijos ir Baltarusijos turizmo verslo atstovai viešėjo Palangoje

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 06 | Rubrika: Miestas

Paskutinėmis balandžio ir pirmosiomis gegužės dienomis Palangos turizmo informacijos centro (TIC) kvietimu Lietuvoje viešėjo turistinių turų operatoriai iš Maskvos, Kaliningrado, Smolensko ir Minsko. Svečiai buvo supažindinti su Vilniaus, Kauno, Trakų, Nidos, Druskininkų ir, žinoma, mūsų miesto turizmo infrastruktūra bei naujovėmis. Kaip sakė Palangos TIC direktorė Alla...


„Palanga – miestas kurortas, išsiskiriantis iš kitų miestų savo sezoniškumu. Tai turi įtakos ir mokesčių mokėtojų veiklai, ir biudžeto pajamų surinkimui“, – teigia Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento Rajonų ir miestų mokesčių mokėtojų skyriaus Palangos poskyrio vedėja Elena Kuznecova.


Vicemerė atbaidė turistus

Alvydas ZALECKAS, 2010 04 16 | Rubrika: Miestas

Už mokesčių mokėtojų pinigus beveik savaitę Maskvoje praleidusi Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotoja Marytė Vačerskienė, užuot išsamiai pristačiusi didžiausio Lietuvos kurorto privalumus, net nesiteikė atsakyti į žurnalistų klausimus. Vicemerė M.Vačerskienė Maskvoje viešėjo kovo pabaigoje, ten vyko tradicinė tarptautinė turizmo paroda MITT.


Paskutiniajame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje aštuoni Tarybos nariai – Giedrius Šatkauskas, Šarūnas Vaitkus, Dainius Želvys, Mindaugas Skritulskas, Vaidas Šimaitis, Salomėja Slaboševičienė, Marija Ulbienė, Edmundas Krasauskas – pareikalavo surengti gyventojų apklausą dėl Palangos šilumos ūkio modernizavimo ir renovacijos sutarties, sudarytos su UAB „Litesko“ 2000 metų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius