Vilimiškės kelias – prastas, bet imamasi priemonių

Palangos tiltas, 2017-12-12
Peržiūrėta
384
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vilimiškės kelias išties ne itin geros būklės, tačiau greitu metu ketinama jį tvarkyti.
Vilimiškės kelias išties ne itin geros būklės, tačiau greitu metu ketinama jį tvarkyti.

Vilimiškės gyventojams ruduo ir prasidėjusi žiema šiemet negailėjo negandų. Valteriškės gatvėje gyvenantys žmonės suko galvas, kaip sustabdyti lietaus vandenį, o praėjusią savaitę į redakciją kreipusis ponia Nijolė, gyvenanti Vilimiškės kelyje, išsakė nusivylimą, jog nebeina išbristi – kelias labai prastos būklės.
Vilimiškės keliu nuolat namo ir iš namų keliaujanti Nijolė papasakojo, jog jau kurį laiką prašanti, jog bent kiek būtų sutvarkytas jų kelias, tačiau pagalbos nesulaukianti, tad kreipėsi į mus.
„Jau ir automobilis sugedo, bevažinėjant tokiu keliu, o išlipus iš autobuso kartą net prisėmiau aulinukus, neįmanoma tokiu keliu vaikščioti. Valteriškės gatvę, tiesa, sutvarkė, dabar nebėra jokių bėdų. Mes ir patys šia gatve važinėjame, kadangi kitu keliu – nuo Kretingos plento – mes nebegalime sukti į kairę, tik į dešinę, ant viaduko reikia apsisukti, tad važiuojame kita gatve, pokyčius pastebime. Mūsų kelias – lyg pamirštas visų, o juk visur kelius tvarko, jaučiamės pamiršti“, – nuogąstavo pašnekovė.
UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus nustebo, jog moteris skundžiasi Vilimiškės keliu, kadangi visai neseniai komunalininkai šį kelią greideriavo. „Tik kelio pradžia ir pabaiga liko prastesnės būklės, visur kitur greideriavom. Bet kas iš to, tik nugreideriavom, lietus palijo, kelias ir vėl prastos būklės. Trečiadienį ir vėl vyksime“, – pažadėjo direktorius.
Kitur jau teksią pilti šiame kelyje skaldos, anot komunalininkų vadovo, bet tokiems darbams toks laikas nėra tinkamas. Likimo valioje gyventojų komunalininkai nepaliks.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Rimas 2017-12-12 22:24 ([email protected] / IP: 84.15.188.246)
Bendrovių "gatvė" žemiau plintuso....

Bendroviu gatve 2017-12-12 20:03 (IP: 83.190.72.128)
Bendroviu gatves nepamirskit!

Taip pat skaitykite

Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra. Už antrojo rinkimų rato borto likusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „Palangos tiltui“ prisipažino, kad tikėjusi, jog jai pavyks pakliūti į antrąjį rinkimų turą. „Bet rinkėjų valia yra tokia, kokią mes ją matome. Žinoma, aš ją gerbiu.“


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (ULAC) Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Razmuvienė įsitikinusi, kad būtent apsaugos priemonių nesilaikymas išprovokavo viruso protrūkius, židinius. LRT radijui specialistė sakė, kad nors oras ir leidžia atsipalaiduoti, to daryti nereiktėtų. Bent jau ne iki tiek, kaip praėjusį savaitgalį Palangoje – kai į...


Gegužės 30-31 dienomis įvyko Lietuvos Kyokušin Karate federacijos organizuojamos nuotolinės moksleivių KATA pirmenybės - “Juodo diržo kelias”. KATA rungtis - tai kovos su šešėliu technikos demonstravimas, atliekant rankų bei kojų smūgių kombi-nacijas įvairiose stovėsenose.


Palangos Rotary klubo prezidentas Vytautas Staugaitis bei šio klubo narys Bronius Martinkus penktadienį, gegužės 8 d., apsilankė Palangos miesto savivaldybėje bei Savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei klubo vardu perdavė kurorto medikams skirtą dovaną – keletą dėžių įvairių apsaugos priemonių.


Palangos miesto savivaldybė yra įsigijusi įvairių apsaugos priemonių (respiratorių, vienkartinių veido kaukių, apsauginių kostiumų ir kt.), būtinų kontaktuojantiems su galimai koronaviruso infekcija užsikrėtusiais ar turėjusiais kontaktą su koronavirusu sergančiais asmenimis. Dar 340 respiratorių dovanojo poilsio namai „Baltija“.


Sekmadienį, kovo 15 d., posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija aptarė, kokių priemonių būtina imtis bei kaip organizuoti darbą nuo pirmadienio, kovo 16 d., kuomet šalyje bus įvestas karantinas. Posėdyje svarstyti klausimai dėl gyventojų judėjimo per sieną ir šalies viduje, dėl viešojo ir privataus sektoriaus veiklos, dėl švietimo...


Vilimiškės gyventojams ruduo ir prasidėjusi žiema šiemet negailėjo negandų. Valteriškės gatvėje gyvenantys žmonės suko galvas, kaip sustabdyti lietaus vandenį, o praėjusią savaitę į redakciją kreipusis ponia Nijolė, gyvenanti Vilimiškės kelyje, išsakė nusivylimą, jog nebeina išbristi – kelias labai prastos būklės.


Rugsėjo 25 dieną Palangos senosios gimnazijos Tolerancijos ugdymo centras įsijungė į Tarptautinės komisijos sekretoriato siūlomą pilietinę iniciatyvą „Atminties kelias“. Šia pilietine iniciatyva siekėme prisiminti per holokaustą sunaikintą Palangoje gyvenusią žydų bendruomenę.


Ar vien tik prastas oras sugadino šventę?  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 05 17 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Palanga jau septintus metus iš eilės vasarą mėgina paskelbti dar nesibaigus pavasariui. Gegužės viduryje organizuojamų vasaros sezono atidarymo švenčių rengėjai kasmet yra priklausomi nuo oro, kuris tokiu metų laiku yra gana permainingas.


Žygyje „Gintaro kelias“ – pusantro šimto palangiškių ir svečių

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį Palangos pajūriu į žygį „Gintaro kelias“ leidosi beveik pusantro šimto žygeivių iš įvairių Lietuvos miestų ir netgi užsienio. Taip kurorte paminėta šaliai svarbi istorinė data – Palangos prijungimo prie Lietuvos metinės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius