Vilma Schmitd: „Per paveikslus žmogus parodo savo vidų“

Alfredas Pumpulis, 2011-10-27
Peržiūrėta
2127
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vilma Schmitd: „Per paveikslus žmogus parodo savo vidų“

Praėjusį antradienį viešbutyje „Prie parko“ vyko pirmosios V. Schmidt personalinės tapybos parodos atidarymas, suintrigavęs ne vieną palangiškį ir miesto svečią. Paveikslų autorė, viena iš  Palangos moterų „Lions“ klubo įkūrėjų, visuomenės veikėja, dabar tapusi ir dailininke, pristatė savo darbus visuomenei.

Viešbutyje vykusiame vakare buvo galima ne tik pasivaišinti šampanu, užkandžiais ar įvairiausiais vynais, tačiau ir pasigrožėti meniškumu bei subtiliu žavesiu dvelkiančiais paveikslais. Viešbučio savininkas Juozas Tubinas kalbėjo: „Šį vakarą pamatysite daug gražių spalvų, naują pažiūrį į gamtą, manau, kad pamatysite čia visai kitokį pasaulį. Žodžiai ir fantazija čia harmoningai susilieja“.

Pati autorė renginio metu apie kilusią idėją „Palangos tiltui“ pasakojo: „Jeigu žmogus turi svajonę, jis jos siekia... Mano svajonė buvo išmokti tapyti taip, jog nebūtų gėda parodyti. Tiesą pasakius, aš visą gyvenimą tapau ir esu dėkinga savo mokytojai Redai Ščerbakovienei, kad manimi neabejojo ir, kad padrąsindavo, kai to reikėdavo. Per paveikslus žmogus parodo savo vidų“.

Parodos metu buvo galima ne tik grožėtis eksponuojamais paveikslais, tačiau ir apžiūrėti viešbučio naujai atidarytą  vyninę  buvo parodyta 500 pačių įvairiausių vyno rūšių. Susirinkusieji galėjo patikusį vyną nusipirkti arba net paragaut vietoje. Apie vynus pasakojo ir kvietė degustuoti somelje, parodos vakarą  grojęs gitara Tomas Skunčikas. Pirmoji personalinė V.Schmidt paroda sulaukė  didelio susidomėjimo, joje apsilankė daugiau nei 70 žmonių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kviečiame į Šilko klubo parodos „LAIŠKAI IŠ KRENTANČIŲ LAPŲ" atidarymą šiandien, lapkričio 17d., 15.00 val. Palangos miesto savivaldybės (Vytauto g. 112) II a. fojė.


Liepos 3 d. „Kablys+Jūra“ erdvėje Palangoje įvyko oficialus menininko Algio Kriščiūno parodos „Sapnuojant gyvenimą“ atidarymas. 


Palangos socialdemokratai visuomenei savo programos pristatymą pradėjo Šventojoje. Renginys įvyko praėjusį šeštadienį, sausio 14 d., Šventosios centrinės aikštės paviljone. 


Praėjusį savaitgalį Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius pristatė savo kandidatų į savivaldybės Tarybą sąrašą. 


Palangoje, Lietuvos dailininkų sąjungos kūrybos namuose-viešbutyje „Dailininkų Namai“ vyksta tapytojos Giedrės Riškutės-Kariniauskienės tapybos paroda. Giedrės Riškutės tapyba yra unikali, sako Lietuvos dailininkų sąjungos (LDS) pirmininkė Eglė Ganda Bogdanienė.


Informuojame, kad asmenys, kurie neturi galimybės PGR tyrimui užsiregistruoti  www.1808.lt , ar nepavyksta to padaryti per Karštąją liniją tel. Nr. 1808, gali būti PGR tyrimui užregistruoti per savo šeimos gydytojus, o moksleiviai ir pedagogai - per Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovus


Lietuvoje tik prasidėjus vietinių braškių sezonui, jų gausa ir įvairovė tapo naujos Renatos Ničajienės knygos „Gero maisto dienoraštis. Vasara“ pristatymo tema. Ją būriui svečių, tarp kurių – aktorė Eglė Jackaitė su bičiule Rasa Kulyte, „Žuvėdros“ treneriai Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai, šokėja Kristina Navickaitė-Tina su seserimi Agne...


Genoveita Krasauskienė „Palangos tilto“ redaktoriui suteikė unikalią galimybę – artimiau susipažinti su jos darbu Švietimo ir mokslo ministerijoje ir praleisti dalį dienos dalyvaujant viceministrės organizuojamuose pasitarimuose, posėdžiuose ir kituose renginiuose. Viceministrė G. Krasauskienė savo įprastinę darbo dieną paprastai pradeda anksti –7.30 val....


Praėjusį antradienį viešbutyje „Prie parko“ vyko pirmosios V. Schmidt personalinės tapybos parodos atidarymas, suintrigavęs ne vieną palangiškį ir miesto svečią. Paveikslų autorė, viena iš   Palangos moterų „Lions“ klubo  įkūrėjų, visuomenės veikėja, dabar tapusi ir dailininke, pristatė savo darbus visuomenei.


Miesto politikai savo pinigines atvėrė visuomenei

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 05 | Rubrika: Miestas

Kartą metuose Lietuvos politikai leidžia pažvelgti į savo turimus turtus bei santaupas. Kiekvieno rudens viduryje paskelbiamos jų turto deklaracijos, patenkina visuomenės smalsumą bei leidžia palyginti kokį „derlių“ per metus užaugino valdantieji.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius