VMVT: dėl daugybės pažeidimų Kretingos rajone sustabdyta įmonės „Skanėstai“ veikla

Palangos tiltas, 2023-07-24
Peržiūrėta
841
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

VMVT: dėl daugybės pažeidimų Kretingos rajone sustabdyta įmonės „Skanėstai“ veikla

Šią savaitę patikrinus Kretingos rajone spurgų gamyba užsiimančią bendrovę UAB „Skanėstai“, nustatyta daugybė pažeidimų, dėl ko įmonės veikla buvo sustabdyta, informuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT).

„Purvinos patalpos, kabantys voratinkliai, sklindantis rūgimo kvapas nuo gamyboje naudoto inventoriaus – „pasitiko“ patikrinimą atlikusius inspektorius. Tačiau tai dar nebuvo ledkalnio viršūnė. Tik užėjus į įmonės patalpas, iškart į akis krito ypač aplaidi higiena – visur netvarkinga, nešvarios grindys, apdžiūvusia spurgų tešla aplipęs gamybos inventorius, patalpose skraidančios musės.

Nebuvo abejonių, jog veikla turi būti sustabdyta, iki kol įmonės atstovai dar kartą tinkamai įsigilins ir atsakingai taikys nustatytus reikalavimus tokia veiklai“, – teigė VMVT vyriausioji specialistė-maisto produktų inspektorė Judita Žilienė. 

Anot jos, tose pačiose cecho patalpose viskas vyko kartu – atsverti ir paruošti maisto produktai gamybai, maisto produktų sandėliavimas, laikymas ir netgi palapinių, inventoriaus remonto darbai. Patalpoje buvo matyti, jog šalia laikomų tuščių spurgoms skirtų pakuoti kibirėlių buvo atliekami netgi metalinių inventoriaus konstrukcijų pjaustymo darbai. Taip pat aptikta, jog darbuotojų tualete nėra nei karšto, nei šalto vandens ir netgi dezinfekcijos priemonių. 

Pažymima, kad be elementarios higienos užtikrinimo, įmonė nevykdė ir gyvūninių produktų atliekų tinkamo šalinimo, nepateikė atsekamumo dokumentų, t. y. nebuvo galima atsekti gamyboje naudojamų žaliavų kilmės, taip pat neįmanoma nustatyti, kokia, kokiais kiekiais ir kur tiksliai gaminama produkcija buvo tiekiama.

Minėta įmonė savo produkciją tiekė įvairių švenčių, renginių bei mugių metu, taip pat nuolat prekiavo Palangoje.  

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Aistros dėl investuotojų planų Kretingos rajone galbūt statyti vandenilio ir metanolio gamyklą vis labiau kaista.


Nuo 2024 m. sausio 1 d. viešasis transportas visame Kretingos rajone bus nemokamas. Tokiam sprendimui ketvirtadienį (lapkričio 30 d.) pritarė Kretingos rajono savivaldybės taryba.


Sekmadienį Kretingos rajone tėvas pagrobė savo mažametę dukrą ir bėgdamas kirto Rusijos sieną.


Šią savaitę patikrinus Kretingos rajone spurgų gamyba užsiimančią bendrovę UAB „Skanėstai“, nustatyta daugybė pažeidimų, dėl ko įmonės veikla buvo sustabdyta, informuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT).


Šiaulių rajone pasieniečiai sulaikė Kretingos rajone gyvenančią sutuoktinių porą, kuri mikroautobusu vežė daugiau kaip pusę tonos skysčio, skleidžiančio naminės degtinės kvapą.


Vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejus Nasrėnuose, Kretingos rajone, pavasarį ir artėjantį turistinį sezoną pasitinka su naujomis, smagiomis ir autentiškomis naujovėmis. 


2022 m. balandžio mėn. 11-12 d. Palangoje policijos pareigūnai vykdė priemones eismo saugumui užtikrinti. Pasitelkus ir nežymėtą policijos automobilį pareigūnai užfiksavo 10 KET pažeidimų.


Praėjusį savaitgalį Palangoje patikrinta 3443 automobiliai, nepraleistų nebuvo, nustatyta 60 pažeidimų.


Didžiausias nedarbo augimas buvo Klaipėdoje, Utenos rajone, Alytaus mieste, Palangoje, Vilkaviškio rajone ir Visagine.


Palangos moksleiviams visuomeninė veikla nesvetima

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 02 24 | Rubrika: O man ne dzin

„ Tereikia šiek tiek noro ir visuomeninė veikla gali tapti pati geriausia jūsų gyvenimo mokykla“, – teigia gimnazistė Ona Labžentytė . O kad visuomeninė veikla kurorto moksleiviams nėra svetima, ji puikiai įrodo savo rašytame straipsnyje „Geriausia gyvenimo mokykla – visuomeninė veikla“, kuris buvo parengtas Palangos jaunimo leidžiamam...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius