Vytautas Balsys pristato romaną „Gėlių slenkstis“

Palangos tiltas, 2022-08-03
Peržiūrėta
649
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vytautas Balsys pristato romaną „Gėlių slenkstis“

Vienas iš sėkmingai gyvuojančio Dramų skaitymų klubo Palangoje įkūrėjų, rašantis pjeses teatro, radijo spektakliams, filmams, apysakas, noveles, adaptuojantis šiuolaikinei scenai literatūros kūrinius ar kitų autorių pjeses Vytautas Balsys rugpjūčio 11 d. (ketvirtadienį) 18 val. Palangos viešojoje bibliotekoje pristatys ir paskaitys savo naujojo romano „Gėlių slenkstis“ ištraukas. 

Rašyti įkvėpė dar paauglio akimis matyti 1972 metų gegužės įvykiai Kaune – Romo Kalantos susideginimas Kauno miesto sodelyje. Knygoje  pasakojami trijų draugų mokykliniai nuotykiai, meilės išgyvenimai ir susidūrimas su sovietinio karinio muštro tikrove. Herojai dalyvauja protesto akcijose, patiria persekiojimą ir represijas. Maištingi įvykiai persipina su vaikinų sapnais, artimųjų praradimu, pantomimos teatro suklestėjimu ir pirmos meilės svaiguliu. 

Per pastarąjį šimtmetį Lietuvoje tai pirmoji tokia, išleista neįprastu 21 numeruoto egzemplioriaus tiražu ir leidėjos odos menininkės Leonoros Kuisienės įrišta, knyga.

Dramų skaitymo klubas Palangoje kviečia diskusijai. Knygos „Gėlių slenkstis“ ištraukas skaitys autorius Vytautas Balsys. Dalyvauja Rolandas Rastauskas, Herkus Kunčius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vytautas Balsys rugpjūčio 11 d. (ketvirtadienį) 18 val. Palangos viešojoje bibliotekoje pristatys ir paskaitys savo naujojo romano „Gėlių slenkstis“ ištraukas. 


Šiemet visi keliai veda į Žemaitiją. Jėgas suvieniję Skuodo ir Kretingos rajonai kviečia į svečius bei pristato unikalų turizmo produktą. 


Kaunas Jazz pristato: Dana Masters (Didžioji Britanija)


Naujas gėlių salonas „Happy Flowers“ įsikūrė Plytų gatvė 3, Palanga. 


„Surink Lietuvą“ kartu su Palangos turizmo ir informacijos centru pristato jau trečiąjį „Surink Lietuvą“ proginį magnetuką. O proga, šįkart, išties įdomi, daugeliui gal net negirdėta: Šiais metais Palanga švenčia 100 metų prijungimo prie Lietuvos jubiliejų.


Šiandien, liepos 23 d., savo 50-metį Palangoje pasitikęs Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis viename kurorto viešbutyje sulaukė Palangos mero Šarūno Vaitkaus vizito. Š. Vaitkus S. Skverneliui jubiliejaus proga įteikė gėlių puokštę.


Palangos kultūros ir jaunimo centro „Grubusis" teatras, vadovaujamas Virginijaus Milinio, pristato spektaklį „Tanato viešbutis“ pagal žymaus XX a. prancūzų rašytojo klasiko Andrė Maurois novelę „Mirties pensionas“, kuri ypač aktuali šiandien, kai savižudybių skaičius drastiškai didėja. Ši novelė buvo ekranizuota garsaus XX...


Draugams nieko negaila ! Aš šiandien labai šiltai, nostalgiškai prisimenu „žaibiškus sambėgius“ „Gintarėlio“ vaikų darželyje prieš 10-12 metų. Ruošiant korespondenciją apie sveiką gyvenseną miesto laikraščiui „Palangos naujienos“, kurį, beje, 2002 metų spalį – 2005-ųjų sausį leido...


Kovo 11-ąją Palangoje netrūko renginių ir reginių, skirtų Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti: nuo vėliavomis plazdančios eisenos, gėlių padėjimo ceremonijos prie generolo J. Žemaičio ir tautos patriarcho J. Basanavičiaus paminklų, Šv. Mišių iki jaunimo akcijos ir pačių gabiausiųjų Palangos moksleivių koncerto.


Tarptautinės mokytojų dienos proga pedagogams gražiausius žodžius skyrė ne tik auklėtiniai, bet ir miesto savivaldybės atstovai. Vicemeras Saulius Simė kartu su mero patarėja Karolina Kubeldziene lankėsi miesto mokyklose bei pedagogams dovanojo po tortą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius