Žeminamas vyras nori bylinėtis su žmona

„Lietuvos rytas", 2013-08-08
Peržiūrėta
1299
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

V. Balkūno nuotr.
V. Balkūno nuotr.

Palangos apylinkės teismui ruošiamas dar negirdėtas civilinis ieškinys: už nuolatinius užgauliojimus vyras iš savo žmonos nusprendė prisiteisti neturtinę žalą.
Į Palangos miesto savivaldybę kreipėsi 69 metų palangiškis Stasys K. ir paprašė jam skirti nemokamą valstybės advokatą.
Anksčiau dėstytoju profesinėje technikos mokykloje dirbęs vyras skundėsi, kad jį be jokios priežasties necenzūriniais žodžiais be perstojo plūsta ir keikia 73 metų žmona Eugenija.
Psichologinį smurtą patiriantis vyras nusprendė kreiptis į teismą dėl neturtinės žalos atlyginimo.

Tikisi kelių tūkstančių litų
„Man teisininkai sakė, kad už asmens įžeidimą galiu tikėtis kelių tūkstančių litų. Gal tokia iš žmonos priteista suma bus jai kaip bauda ir apramins”, – aiškino pensininkas.
Stasys K. teigė, kad jam žmonos pinigų nereikia ir priteistą sumą žada padalyti savo vaikams.
Savivaldybėje paaiškėjo, kad nemokama antrinė teisinė pagalba jam suteikta nebus, nes vyras gauna didelę pensiją.
Tačiau ryžtingai nusiteikusio palangiškio tai nesustabdė. Ieškiniui surašyti jis iš savo pensijos pasisamdė advokatą, o jam išleistus pinigus ketina prisiteisti iš žmonos.
„Bendrų šeimos pinigų seniai jau nebėra. Tegul ji moka iš savo pensijos”, – sakė Stasys K.

Išpuolius jaučia nuolat
Net 38 metus santuokoje su žmona pragyvenęs palangiškis teigia, kad žmonos užsipuolimus jis patiria nuo pat bendro gyvenimo pradžios.
Tiek metų iškentėjęs jis skirtis neketina, tačiau žmoną pamokyti norėtų. Tėvų skyryboms nepritaria ir vaikai, o vyresnioji duktė įsitikinusi, kad motina skyryboms nepritars.
Pora turi jau suaugusias dvi dukteris ir sūnų.

Ne tik bara, bet ir muša
Pensininkas pasakojo, kad žmona jį kaltina visomis nebūtomis nuodėmėmis: kad vėlai grįžta namo, kad pareina esą išgėręs.
Sutuoktinė ima plūstis net už tai, kad jis nenuleidžia klozeto dangčio.
„Kartais žmona mane taip įsiutina, kad norėtųsi jai trenkti, kiek tik turiu jėgos”, – dėl nenusisekusio vedybinio gyvenimo guodėsi pensininkas. Tačiau jis tvirtino, kad prieš žmoną rankos niekada nėra pakėlęs. Priešingai – smūgių yra sulaukęs iš jos.
 

Vyras pats ieško
priekabių?

Apie vyro ketinimus išgirdusi jo žmona negalėjo atsistebėti: „Ką jis dar beprigalvos? Kokie gali būti užgauliojimai, jei mes kartu negyvename jau pusantrų metų? Jis atskirai gyvena pas sūnų sodo namelyje”.
Moteris sakė, kad sutuoktinis yra nervingas ir pats ieško priekabių.
Neseniai Stasys K. savo žmoną buvo apkaltinęs, kad ji pavogė jam remontuoti duotą anūko dviratį. Žmona teigė, kad vyras kenčia nuo atminties sutrikimo ir nuolat vartoja vaistus.
Tiriant pareiškimą dėl dviračio vagystės, pareigūnų apklaustas sūnus patvirtino, kad tėvai nesutaria ir dažnai pykstasi.
Skirtis su vyru moteris nemato reikalo: „Jei jis nori, tegu skiriasi. Aš netrukdysiu“.
 

Jūsų komentaras:

sakyciau 2013-08-10 07:06 (IP: 78.61.104.50)
kad cia jau "bezpredelas"- nejaugi teismai nebeturi rimtu darbu, kad imsis nagrineti senatves ligu kamuojamo zmogaus paistalu.Tam yra gydytojai, tuo turetu susirupinti vaikai, nes paciam neatrodo liga, nereikia ne toli vaziuoti, puikus specialistai yra ir Palangoje - uz senosios vaistines vadinamoje Sirdies kraujagysliu...( sunkus med pavadinimas).Apsilankykit ir nepasigailesit, nereikes ne teismu.Noretume zinoti kaip baigsis si istorija

Taip pat skaitykite

Penktadienį (rugpjūčio 5 d.) policija pradėjo tyrimą dėl mįslingos 60-mečio vyro mirties. Praeiviai jį rado gulintį kopose, Jūros gatvėje, ant medinio takelio.


Palangoje su šautine žaizda rastas vyras paguldytas į ligoninę

"Palangos tilto" informacija, 2021 11 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį, spalio 30 d., apie 11 val., Palangoje, Svarainių tak., namo kieme, rastas sužalotas vyras (gim. 1962 m.), kuris dėl šautinės žaizdos paguldytas į ligoninę, pranešė policija.


Palangos paplūdimyje staiga mirė jėgos aitvaru sportavęs vyras

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2020 11 20 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apskrities VPK duomenimis, ketvirtadienio, lapkričio 19 d., popietę, apie 14 val. 53 min., paplūdimyje, jėgos aitvaru sportavęs vyras, pirminiais duomenimis pasijuto blogai ir susmuko. Netrukus medikai konstatavo 1970 m. gimusio vyro biologinę mirtį. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, pranešė lrytas.lt


Praėjusį sekmadienį, rugpjūčio 16 dieną, apie 11.23 val. gautas pranešimas, kad Palangoje, Maironio g., vaikšto neblaivus vyras kruvinomis rankomis, už šortų užsikišęs du virtuvinius peilius.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją, skaudi nelaimė ištiko Šventosios svečią iš Kauno. Blogai krante pasijutęs vyras atsigaivinti brido į Baltijos jūrą, tačiau, anot Palangos gelbėtojų vado Jono Pirožniko, joje pradėjo skęsti. Gali būti, kad vyras iš Kauno mirė brisdamas ir krito į vandenį.


Penktadienį, sausio 10-ąją, į Palangos policijos pareigūnus kreipėsi 1980 m.gimęs vyras, nurodęs, jog sausio 9-ąją, Palangoje, Sodų g., buvo užpultas dviejų asmenų, po to pasigedo striukės kišenėje buvusio telefono Samsung, verto 250€ ir dokumentų.


Vėlyvą šeštadienio (sausio 4 d.) vakarą po Palangos Meilės alėjos kopas vaikščiojęs vyras buvo apiplėštas.


Besimaudydamas jūroje mirė vyras

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 27 | Rubrika: Miestas

Antradienį, rugpjūčio 27 d., Palangoje mirė Baltijos jūroje maudęsis vyras. Kaip informavo Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas, 1964 metais gimęs vilnietis netoli kranto maudėsi su savo žmona. Moteris pastebėjo, kad vyrui sutriko sveikata ir pati jį ištraukė į krantą. 


Praėjusio penktadienio popietę jūroje plaukiojęs vienas poilsiautojas rado skenduolį – apie 70 metų vyrą. Poilsiautojas vyrą ištempė į krantą. Gelbėtojai bandė skenduolį dar gaivinti, tačiau jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Įvykio vietoje dirbo gelbėtojai, policijos pareigūnai, medikai. Pareigūnai apklausinėjo įvykio liudininkus. Patvirtinti mirties priežasčiai mirusiajam...


Palangos apylinkės teismui ruošiamas dar negirdėtas civilinis ieškinys: už nuolatinius užgauliojimus vyras iš savo žmonos nusprendė prisiteisti neturtinę žalą. Į Palangos miesto savivaldybę kreipėsi 69 metų palangiškis Stasys K. ir paprašė jam skirti nemokamą valstybės advokatą. Anksčiau dėstytoju profesinėje technikos mokykloje dirbęs vyras skundėsi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius