Žudo šimtamečius medžius

Grupės „Baltijos“ sanatorijos darbininkų vardu B. ADOMAITIS, 2013-07-01
Peržiūrėta
656
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Žudo šimtamečius medžius

Mes, grupė „Baltijos“ sanatorijos darbininkų, esame pasipiktinę Savivaldybės ekologės R. Kairienės bei Palangos aplinkos apsaugos darbuotojų veiksmais.
2012 m. privatininkas savo sklypo, „Aanarimos“ pavadinimu, pakraštyje 3 m plote greta valdiškos žemės išpjovė apie 30 įvairaus storio medžių, nors jie nei statyboms, nei kitkam netrukdė. Nupjautus medžius ir šakas sumetė į valdišką žemės sklypą. Taip pat kotedžuose už „Gintaro“ gyvenantis bankininkas iš Maskvos 18 arų plote išpjovė keliolika storų pušų, o taip pat ir šiukšles iš savo sklypo sumetė į valdiškos žemės plotą.
Tokių pažeidimų nemato net už 250 m nuo šių sklypų įsikūrę Palangos aplinkos apsaugos darbuotojai.
Praėjusią žiemą ten pat, „Anarimos“ sklypo pakrašty, greta „Vyturio“ žemės ribų išpjauti 7 stori medžiai, iš kurių – dvi šimtametės liepos, kurių kelmo storis siekia beveik 1 metrą.
Prašome sudaryti komisiją, patikrinti šiuos faktus ir nubausti želdinių naikintojus, t.y., ekologę ir aplinkos apsaugos agentūros darbuotojus.

Jūsų komentaras:

Iš "Vak.P."-labai tinka... 2013-07-02 13:49 (. / IP: 86.100.60.112)
2013-07-02 08:51:34 Kam gaudot smulkias peles? Pasiuskit STT I savivaldybes istaigas, kur plaunami pinigai gatviu remontui,, zemetvarkos skyriu'kur formuojami sklypai nepaliekant saligatviu, arhitekturos skyriu, kur tvirtinami statybos projektai senosios Palangoje dalyje, ukio skyriu'ir t.t.ten ,kur kas didesni pinigai nei uzdirba visi smulkus verslininkai per visasezona kartu sudejus, ir jokiu mokesciu

Taip pat skaitykite

Praėjusį antradienį ir trečiadienį Palangoje, Vytauto gatvėje, komunalininkai šalino nudžiūvusius, puvinio pažeistus, žmonių ir jų turto saugumui grėsmę keliančius medžius. Iš viso nupjauta 13 medžių, didžioji dalis – senos liepos.


Palangos Vėžių gatvėje prie naujosios autobusų stoties buvo gerokai pamosuota kirviu ir pjūklu – iškirsta ir išpjauta gera dešimtis medžių. „Suprasčiau, kad būtų sunaikinti krūmai, bet kuo dabar „nusikalto“ seni, stori medžiai? Juk gyvename metu, kai bet koks medžių kirtimas – labai jautrus dalykas žmonėms. Tad kodėl prieš kertant...


Palangoje įsikūrusios sanatorijos „Gradiali“ atstovai ketvirtadienį Savivaldybėje pristatė artimiausius plėtros planus. Įgyvendinus juos, atsiras galimybė palangiškiams ir kurorto svečiams pasiūlyti daugiau gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų.


Spalio pradžioje grupė Palangos senosios gimnazijos mokinių dalyvavo projekte „Krašto apsaugos dienos“, kurio renginiai vyko Karinių jūrų pajėgų štabe Klaipėdoje. Jie klausė paskaitų apie valstybės gynybą ir kariuomenę, apie karines jūrų pajėgas, lankėsi Klaipėdos uoste, kur buvo pristatyta povandeninių veiksmų komandos veikla ir įranga.


Praėjusią savaitę Palangos miesto taryba išplėtė gatvių, kuriose bus apmokestinamas automobilių stovėjimas, sąrašą. Šiuo sprendimu piktinasi vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ vadovas Kęstutis Speičys, nes pacientams netaikomos jokios išimtys, tad ir jie turės mokėti nustatytą rinkliavą.


Antradienį Palangoje lankėsi ir su miesto vadovais ir Savivaldybės administracijos specialistais susitiko aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. „Žaliadieniu“ pavadintame renginyje taip pat dalyvavo aplinkos viceministras Linas Jonauskas, ministro patarėjas Algirdas Žebrauskas, Europos Sąjungos paramos administravimo departamento direktorius Inesis Kiškis bei ministerijos...


Penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene susitiko aplinkos ministras Valentinas Mazuronis. Susitikime, kurio metu aptarti Palangai aktualūs aplinkosauginiai bei su daugiabučių renovacija susiję klausimai, dalyvavo ir Savivaldybės ekologė Reda Kairienė bei daugiabučių namų renovacijos darbus...


Žudo šimtamečius medžius  1

Grupės „Baltijos“ sanatorijos darbininkų vardu B. ADOMAITIS, 2013 07 01 | Rubrika: Miestas

Mes, grupė „Baltijos“ sanatorijos darbininkų, esame pasipiktinę Savivaldybės ekologės R. Kairienės bei Palangos aplinkos apsaugos darbuotojų veiksmais.


Palangos savivaldybė, norėdama pagerinti savivaldybės administracijos veiklą bei darbuotojų operatyvumą darbe, dar 2010 metų vasario 26 dieną pradėjo įgyvendinti ES struktūrinių fondų programos „Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programa“ finansuojamą projektą „ Kokybės vadybos sistemos diegimas Palangos miesto savivaldybės administracijoje“.


Kurorte posėdžiavo Seimo aplinkos apsaugos komitetas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 30 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybėje įvyko Lietuvos Respublikos Seimo aplinkos apsaugos komiteto išvažiuojamasis posėdis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius