Žygis „Gintaro kelias” ir akcija „Riedam”

Palangos tiltas, 2024-04-02
Peržiūrėta
793
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Žygis „Gintaro kelias” ir akcija „Riedam”

Daugiau nei 700 Palangos mylėtojų saulėtą pirmadienio vidurdienį pėsčiomis, dviračiais, riedučiais ir paspirtukais iškeliavo iš Palangos į Šventąją. Taip dalyviai paminėjo 1921 m. kovo 30 d. Palangos krašto grąžinimą Lietuvai. 

Žygyje dalyvavo per 700 žygeivių iš visos Lietuvos. Tokia rekordinė dalyvių gausa šiemet viršijo organizatorių lūkesčius. Nors didžioji dauguma dalyvių save įvardijo „palangiškiais“(daugiau nei 40 procentų), istorinį atminimo žygį įveikti dalyviai atvyko ir iš Vilniaus, Kauno Alytaus ir kitų miestų. Aktyvios Palangos bendruomenės net iš toli atkreipė dėmesį savo atributika. O registruojantis buvo juntamas ir ukrainiečių bendruomenės, pritapusios Palangoje, svoris. Jauniausias žygio dalyvis dar nešventė nė pirmo gimtadienio, o vyriausi užsiregistravę buvo 76-erių.

Organizatoriai dėkoja atvirai jaunimo studijai „Be stogo“ ir savanoriams bei partneriams: Palangos sporto klubui „KOPA", Oshee Lietuva", UAB „Augma", Ma Baker Lietuva ir „Food Balance“.

Nuotraukoje: Palangos jaunieji šauliukai, vadovaujami Gretos Ruseckaitės, dalyvavo tradiciniame žygyje „Gintaro kelias“ Palanga-Šventoji, minint Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos 1921 m. kovo 30 d.

Kuopos vadas Adolfas Sendrauskas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius