2012-ųjų „PALANGOS TILTO“ NOMINACIJOS – RYŠKIAUSIEMS PALANGIŠKIAMS

2012-ųjų „PALANGOS TILTO“ NOMINACIJOS – RYŠKIAUSIEMS PALANGIŠKIAMS

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 27

 2012-ieji atskleidė ne vieną ryškų kurorto veidą, lyderį, kurių pastangomis Palangos kurortas tapo įdomesnis, ryškesnis, labiau pastebimas ar galbūt taps toks netolimoje ateityje. Kokių palangiškių veidai ir darbai jums labiausiai įsidėmėjo? Ne tik geri, bet ir blogi? „Palangos tiltas“, pasitaręs su kurorto bendruomenės, politikos ir verslo atstovais skelbia „Palangos tilto“ nominacijas 10 kategorijų. Tikimės, kad tai taps mūsų tradicija.

„2012-ųjų DARBAI“
Palangos meras Šarūnas Vaitkus.
Už pastangas ir darbus, kurie Palangą pažadino iš letargo miego. Už naujam gyvenimui prisikeliantį Kurhauzą, sutvarkytas miesto gatves, Nemirsetos kempingo, Vasaros estrados, sporto komplekso, biokuro katilinių statybų ir kitus projektus.
Už suteiktą viltį palangiškiams, kad kurorto vadovo žodžiai ir darbai nesiskiria.Už artimesnę gražesnės ir mielesnės Palangos perspektyvą.
 

„2012-ųjų NEVYKĖLIS“
Buvęs Vidaus reikalų ministras, Liberalcentristų partijos pirmininko pavaduotojas, kandidatas į Seimą Raimundas Palaitis.

Už neteisėtą Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos vadovų atleidimą, kuris jam, Vidaus reikalų ministrui, kainavo ministro kėdę.
Už desperatišką Seimo rinkimų kampaniją, siekiant nutildyti kritikos pažėrusį „Palangos tiltą“, už beviltiškai pralaimėtus Seimo rinkimus, už politinio kapitalo iššvaistymą, už tapimą vienu labiausiai nemėgstamų palangiškių politikų.

„2012-ųjų KURORTO SPORTO BANGINIAI“
Sporto klubas „Palanga“ prezidentas Regimantas Juška ir futbolo klubo „Palanga“ vadovas Romas Zubernis.
Už milžiniškas pastangas išsaugant ir puoselėjant kurortą garsinančias komandas, už pasiaukojimą sportui, už ryžtą, valią ir pasišventimą.

„2012-ųjų ATRADIMAS“
Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininkas, buvęs kandidatas į Seimą Danas Paluckas.
Už virsmą solidžios partijos skyriaus patikimu lyderiu, už jaunatvišką drąsą, tiesų žodį, „neįvyniotą“ nuomonę, maksimalizmą, už siekį gyventi kitaip. Už energiją, už brandinamas idėjas ir mintis.

„2012-ųjų LABIAUSIAI NEĮVERTINTAS ŽMOGUS”
Sveikos gyvensenos puoselėtojas, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjas Dainius Kepenis.
Už tai, kad jo pasiūlymai, skatinantys sveiką gyvenseną ir sveikatingumą Palangoje, nesulaukė vietos valdžios pritarimo.
Už tai, kad Sveikatos namų idėja liko neįgyvendinta. Už tai, kad neišnaudojamas jo sveikatos ir sveiko gyvenimo būdo žinių potencialas.

„2012-ųjų „PALANGOS TILTO“ ATRADIMAS“
Senosios gimnazijos abiturientė, Moksleivių klubo Jaunųjų žurnalistų klubo narė Jūratė Riepšaitė.

Už didelę širdį, tyrą sielą, jaunatvišką ryžtą, vaikišką mandagumą, bet puikios vadybininkės įžvalgumą, mokėjimą klausytis ir išgirsti kitus, už pavyzdinį dėmesį redakcijos svečiams ir klientams. Už svajonės siekimą.

„2012-ųjų BENDRUOMENĖS BALSAS“
Vitalius Litvaitis.

Už pilietiškumo ir bendruomeniškumo skatinimą Palangoje, už nuolatinį negerovių kėlimą ir jų sprendimo būdų paiešką. Už taupų, bet protingą ir įžvalgų žodį. Už meilę miestui ir jo gyventojams.
 

„2012-ŲJŲ PRARADIMAS“  (Post mortem)
Rūta Ruzgutė.

Už beatodairišką tiesos paiešką, už vieną ryškiausių asmenybės pėdsakų modernioje miesto istorijoje, už aštrų žodį ir mintį bei stipresnę nei plienas valią.

„2012-ŲJŲ ŽODŽIO PUOSELĖTOJA“
Rašytoja Elena Karnauskaitė.

Už tikėjimą rašytiniu žodžiu, kai jo reikšmė ir jėga nyksta, už lietuviško žodžio puoselėjimą, už nuolatinį beldimąsi į žodžio galiomis tikinčiųjų žmonių širdis.
 

„2012-ŲJŲ PALANGIŠKIS UŽSIENYJE“
Mindaugas Griškevičius.

Už lietuvybės ir Palangos dvasios skatinimą Jungtinėje Karalystėje, už meistrišką plunksnos valdymą, pasakojant palangiškiams apie gyvenimą emigracijoje, už paprastumą, išlikimą savimi, už meilę Palangai, palangiškiams ir žmonėms.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Pernai Palangos kredito unija (PKU) išdavė paskolų dviem milijonais litų (580 tūkstančiais eurų) daugiau nei 2013 metais. Tai – ne tik Palangos verslo geros sveikatos požymis, bet taip pat ir ženklas, kad PKU palangiškiams yra patikima kredito įmonė. „Ypač džiugina, kad tai pavyko pasiekti unijai prisitaikius prie priežiūrą vykdančio Lietuvos centrinio banko griežtų...


„Visiems visiems jums šiltų ir sočių švenčių!“, „Linkime jums visų svajonių išsipildymo, kad jūsų širdelės visada būtų pačios laimingiausios!“, „Šiltų, laimingų Kalėdų ir Naujųjų metų!“, „Linkime vienas kitam supratingumo, stiprybės ir džiaugsmo!“ – tai tik maža dalis linkėjimų, kuriuos ant kalėdinių...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


2012-ieji atskleidė ne vieną ryškų kurorto veidą, lyderį, kurių pastangomis Palangos kurortas tapo įdomesnis, ryškesnis, labiau pastebimas ar galbūt taps toks netolimoje ateityje. Kokių palangiškių veidai ir darbai jums labiausiai įsidėmėjo? Ne tik geri, bet ir blogi? „Palangos tiltas“, pasitaręs su kurorto bendruomenės, politikos ir verslo atstovais skelbia...


  Ar metus atspindi tik tai datos ir įvykiai? „Palangos tiltas“ apie praėjusius metus visiems primena kitaip: pateikdamas ryškiausias mūsų laikraščio pašnekovų mintis-citatas. Linksmesnes ir liūdnesnes, bet atspindinčias tai, kas vyko tądien, kai buvo šnekintas pašnekovas, ar apibendrinančios tai, kas gal ir dabar tebevyksta....


Rekonstruojamos Palangos gatvės kurorto veidą pagražins jau netrukus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 26 | Rubrika: Miestas

Dviejose populiariose, link jūros vedančiose Palangos gatvėse – Žvejų g. ir Kęstučio g. – intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai. Kelininkų teigimu, dalimi jų darbo rezultatų miestiečiai ir svečiai galės džiaugtis jau po kelių savaičių. „Po to, kai bendromis užsakovo, projektuotojų ir rangovo pastangomis liepos pradžioje pavyko išspręsti didžiąją dalį...


Savaitgalį Palangą okupavo ne tik poilsiautojai, bet ir gausybė šokėjų. Jų buvo visur – gatvėse, skvereliuose, aikštėse, kavinėse, kai kurie repetavo tiesiog parke ar pievutėse. Nors penktadienį oras buvo negailestingas šventei po atviru dangumi, tačiau šeštadienio vidurdienį lietingi debesys buvo išvaikyti. Muzika ir šokių...


Laikrodžio rodyklėms slenkant prie 2011-ųjų pabaigos, prisiminkime svarbiausius bei ryškiausius į istoriją nueinančių metų įvykius, kurie buvo svarbūs kurorto ir mūsų visų, palangiškiai, gyvenimui. Net didžiausi niurzgliai turėtų sutikti, kad Palanga 2011 – keitėsi: gražėjo, tapo mielesnė ir, svarbiausia, klojo pamatus dar didesniems kurorto projektams, kurie mūsų miesto...


Palangoje, jos „auksinėje“ vietoje, paplūdimyje prie tilto, prekybos paviljonų vietų atidavimas ne pagal didžiausią konkurse pasiūlytą sumą, o pagal tai, kas prie prekyvietės pasiūlys geriausią sporto ar neįgaliųjų reikmes tenkinančią programą, jau seniai įplieskė kurorto verslininkų ir politikų (ar teisingau – politikų – verslininkų) ginčus ir svaidimusis kaltinimais korupcija. Nors abi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius