Dėl privatizuotų daugiabučių šaligatvių – bausti vyriausiąjį architektą

Dėl privatizuotų daugiabučių šaligatvių – bausti vyriausiąjį architektą

Edvardas SKRITULSKAS, 2013 04 08

Kreipiuosi į Palangos miesto savivaldybės ponus ir pakartotinai prašau patraukti baudžiamojon atsakomybėn Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėją Svajūną Bradūną, kuris, išardęs šaligatvį ir žemę priskyręs privatininkui, uždarė išėjimą į Kastyčio g., dėl ko patiria didelių nepatogumų Ganyklų g. 47 daugiabučio gyventojai.
Jis taip pat net 3 daugiabučių išėjimo į J. Janonio g. suformavo privatų sklypą J. Janonio g. 48. Likome be šaligatvio ir esame priversti apeiti šį sklypą. Sklypo savininkas, kad būtų patogiau įvažiuoti, sklypo tvorą pasuko į šiaurę. Todėl būtina patikrinti sklypo plotą ir pagal galimybes apvalinti šio sklypo apėjimo kampą.
Į prašymus įrengti naują šaligatvį S. Bradūnas nereagavo. Išardytą šaligatvį ir naują apeinantį sklypą turėtų įrengti ne Savivaldybės lėšomis, bet teismo sprendimu S. Bradūnas, kuriam baudžiamoji byla turėtų būti keliama ir dėl privatizuoto šaligatvio į J. Janonio g.
Stebina, kad tiek daug nepatogumų padaryta net 3 daugiabučių gyventojams, tačiau Savivaldybės ponams tai nerūpi.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHAskritulskams 2013-04-14 20:03 (IP: 109.128.55.24)
ponas bradunas nebedirba. negi nezinote?

kaimynas 2013-04-13 13:54 (IP: 78.61.180.156)
tas savivaldybės ponas tai Jūsų sūnus, juk taip paprasta gauti visus atsakymus....

skritulskui storuliui 2013-04-12 02:13 (storuliui / IP: 81.7.96.181)
Man keista sūnus konservatorius o deda kaip ant mėšlo. Mindaugai kodel neoateisinat tėvo lūkesčių? Gal smegenų per mažai? Tėvas teisus ne partija pairinko. :) koks tėvas toks ir sūnus. Vienas nuo kito nenuriedejo.

Marija 2013-04-11 13:13 (IP: 78.61.251.251)
Sūnaus paklauskit Edvardai, tikrai galės papasakoti.

Taip pat skaitykite

2020 m. vasario 27 d. patvirtintas Palangos miesto savivaldybės 2020 metų biudžetas.


Vakar, gegužės 30 dieną, įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje socialdemokratė Svetlana Grigorian kartu su kolege socialdemokrate Renata Surblyte ir visuomeninio komiteto „Palangiškiai“ atstovu Eugenijumi Simučiu pranešė, kad veiklą Palangos miesto savivaldybės Taryboje vykdys susivieniję į opozicinę „Jungtinė Socialdemokratų ir komiteto...


Trečiadienį, balandžio 24 d., vykusio Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu paskirta savivaldybės administracijos direktorė. Ja tapo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė Akvilė Kilijonienė. Slapto balsavimo metu A. Kilijonienės kandidatūra palaikyta vienbalsiai.


Palangos miesto savivaldybės taryba antradienį, vasario 23 d., patvirtino Savivaldybės 2016 metų biudžetą, kurį sudaro 19 mln. 924 tūkst. eurų pajamų. Vienam Palangos miesto gyventojui teks apie 1148 eurų biudžeto asignavimų.


Atviras laiškas Palangos miesto savivaldybės merui Šarūnui Vaitkui Griauti paprasčiau negu kurti


Vakar į paskutinį 54-ąjį 7-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį rinkosi šventiškai apsirėdę 2011 metais išrinkti miesto politikai. Prieš vidudienį, išklausę mero Šarūno Vaitkaus kalbos, padėkos raštais bei Malgorzatos Omilanovskos knygomis „Pabaltijo Zakopanė. Palanga Tiškevičių laikais“ apdovanoti...


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


Kreipiuosi į Palangos miesto savivaldybės ponus ir pakartotinai prašau patraukti baudžiamojon atsakomybėn Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėją Svajūną Bradūną, kuris, išardęs šaligatvį ir žemę priskyręs privatininkui, uždarė išėjimą į Kastyčio g., dėl ko patiria didelių nepatogumų Ganyklų g. 47 daugiabučio gyventojai.


2013 m. kovo 14 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje pasirašyta šios didžiausios Lietuvos koncertinės įstaigos ir Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo sutarti


Nors nauja savivaldybės valdžia trimituoja, kad paskelbs žūtbūtinį karą visiems apsileidėliams, nelegalios reklamos ir su valdžia nesuderintų statinių statytojams, bet pastariesiems tokie valdžios grasinantys šūksniai – nė motais. Kaip įsitikino „Palangos tiltas“, pačioje kurorto šerdyje, J. Basanavičiaus gatvėje, šią savaitę kyla mažiausiai trys statiniai, kurių statybos nėra palaiminęs...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas