Fizioterapijos paslaugos grįš į polikliniką

2014 12 18
Fizioterapijos paslaugos grįš į polikliniką

„Šiandien žengtas pirmas žingsnis link to, kad, atsižvelgdami į daugiau nei pusantro tūkstančio palangiškių valią, galėtume vadinamojoje Palangos poliklinikoje vėl teikti fizioterapijos paslaugas“, – taip Palangos meras Šarūnas Vaitkus pakomentavo ketvirtadienį miesto Tarybos posėdžio metu priimtą sprendimą dėl VšĮ Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro pavadinimo ir įstatų pakeitimo.
Priėmus minėtąjį sprendimą, Palangos miesto savivaldybės viešosios įstaigos pavadinimas „VšĮ Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centras“ pakeistas į „VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centras“.
Tarybai priėmus šį sprendimą, sutiekiama galimybė praplėsti ir atnaujinti vešiosios įstaigos Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro veiklą. Vadinamoji poliklinika dabar galės teikti ne tik pirminio lygio sveikatos priežiūros paslaugas, bet ir antriniam lygmeniui priskiriamas ambulatorines-reabilitacines paslaugas.
Savivaldybės taryba, priėmusi sprendimą išbraukti iš VšĮ pavadinimo bei įstatų žodį „pirminės“ pasinaudojo LR sveikatos įstatyme numatyta galimybe, kuria Savivaldybių vykdomosios institucijos turi teisę organizuoti ne tik pirminę asmens sveikatos priežiūrą, bet ir įgyvendinti įstatymo deleguotą valstybės funkciją – organizuoti antrinę asmens sveikatos priežiūrą.
Palangos asmens sveikatos priežiūros centras – iš Palangos miesto savivaldybės turto ir lėšų įsteigta viešoji sveikatos priežiūros ne pelno įstaiga – galės teikti asmens sveikatos priežiūros paslaugas pagal sutartis su užsakovais.
Kai centro direktorė pasirašys pakeistus įstatus ir atliks visus reikalingus veiksmus, susijusius su įstaigos pavadinimo keitimu, bus galima siekti gauti atitinkamą licenciją, leidžiančią buvusios poliklinikos patalpose vėl teikti fizioterapijos paslaugas.
Pasak Palangos mero Š. Vaitkaus, šis sprendimas – pirmas realus žingsnis link to, kad, atsižvelgus į daugkartinius Palangos gyventojų prašymus ir raštu išreikštą per pusantro tūkstančio palangiškių valią, vėl būtų „atrakinti“ fizioterapijos kabinetai miesto centre esančioje sveikatos priežiūros įstaigoje.
„Kitų metų Savivaldybės biudžete mes planuojame skirti lėšas, reikalingas šioms paslaugoms teikti“, – patikino Š. Vaitkus.
 

Jūsų komentaras:

CAPTCHANejaugi??? 2014-12-19 09:43 (. / IP: 86.100.63.40)
pasaulinis ĮVYKIS !Prireikė dešimmečio, kad šitam pasišlykštėjimui- trenkti su skuduru per snukį...- Ar tai reiškia, kad kirstukas prisigrobė ir užspringo žmonių kančiomis? ar tiek užsiėmė statybomis , dabar centre Simpsono g. kad nebelieka smulkmenom laiko, ar ES pinigai didesni ir mielesni ???

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu jurate.mitkeviciute@palanga.lt.


Siekiant užtikrinti būtinąją pagalbą Palangos miesto gyventojams karantino metu, dar praėjusią savaitę Savivaldybė numatė patalpas, kuriose saviizoliacijos laikotarpiui gali apsistoti Palangos miesto gyventojai, jei to negali padaryti namuose. Dėl šios paslaugos kreiptis tel. 8 615 59396.


Palangos miesto Savivaldybė kviečia palangiškius dalyvauti susitikime su energetikos ekspertais ir sužinoti daugiau apie saulės energijos teikiamą naudą, šilumos siurblius bei dujinius katilus ir jų efektyvumą.


Palangos miesto gyventojai raginami rūpintis savo sveikata ir gera savijauta bei aktyviai dalyvauti nemokamose sveikatinimo veiklose, kurias organizuoja Palangos.visuomenės sveikatos biuras (PVSB), minintis dvejų metų veiklos sukaktį.  PVSB direktorė Miglė Mikalauskaitė pabrėžė, jog pagrindinis Biuro veiklos tikslas – rūpintis savivaldybės gyventojų sveikata, vykdyti visuomenės...


Technologijų lyderė „Tele2“ dar labiau mažina paslaugų kainas keliaujantiems Europos Sąjungos šalyse. Lygiai prieš metus, įssigaliojus ES reglamentui, operatoriaus klientai jau mokėjo iki 20 kartų pigiau – todėl, kaip rodo statistika, naršė keliolika kartų daugiau.


Siekiant į Palangą pritraukti kuo daugiau turistų, reikia pasirūpinti ir kuo didesniu informacijos apie mūsų kurortą skleidimu. „Daugiausia Palangos turizmo informacijos (TIC) centre apsilanko lietuvių, tačiau, jei lyginti šių ir praėjusių metų duomenis, pasikeitė turistų srautai: anksčiau gausiausiai lankydavosi svečiai iš Rusijos, kiek mažiau – iš...


„Šiandien žengtas pirmas žingsnis link to, kad, atsižvelgdami į daugiau nei pusantro tūkstančio palangiškių valią, galėtume vadinamojoje Palangos poliklinikoje vėl teikti fizioterapijos paslaugas“, – taip Palangos meras Šarūnas Vaitkus pakomentavo ketvirtadienį miesto Tarybos posėdžio metu priimtą sprendimą dėl VšĮ Palangos pirminės asmens...


Lenktynininkams – profesionalios serviso meistrų paslaugos

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2013 07 04 | Rubrika: Miestas

Iki didžiausios automobilių sporto šventės Baltijos šalyse – 1000 kilometrų lenktynių Palangoje – belikus savaitei gerą dovaną gavo jose dalyvausiantys sportininkai. Pirmą kartą šio renginio istorijoje jiems talkins profesionalūs serviso meistrai su visa profesionalia įranga.


Kretingos ligoninės Chirurginiame skyriuje per metus atliekama daugiau kaip 700 operacijų, turimas 30 lovų vis keičia į ligos patalą atgulę ir sveikatą pagerinę pacientai, tad penkiems nuolat skyriuje besisukantiems gydytojams darbo pakanka, tačiau, kaip paminėjo skyriaus vedėjas Vytautas Karaliūnas, pacientų aptarnautų ir daugiau, juo labiau, jog Chirurgijos skyriaus jau kitąmet laukia...


Valdantieji užsimojo likviduoti polikliniką

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 01 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį įvykusiame miesto Tarybos posėdyje svarstytas klausimas dėl balsavimo viešosios įstaigos  „Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centras“ eiliniame visuotiniame dalininkų susirinkime, kuriame numatyta pritarti  įstaigos veiklos ataskaitai  už 2007 metus bei dėl įstaigos įstatų ir pavadinimo pakeitimo. Po ilgų diskusijų apsisprendus, kad būtina atlikti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas