Į Seimą išrinktas P. Žeimys aplenkė G. Krasauskienę vos 45 balsais

Į Seimą išrinktas P. Žeimys aplenkė G. Krasauskienę vos 45 balsais

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 29

Kovą dėl Seimo nario mandato Pajūrio rinkimų apygardoje  paskutinę akimirką laimėjo Tėvynės Sąjungos Krikščionių demokratų partijos kandidatas, palangiškis Pranas Žeimys, aplenkęs Darbo partijos kandidatę Genoveitą Krasauskienę vos 45 balsais. P. Žeimys surinko 50, 18 % balsų, G. Krasauskienė- 49, 82%. Pergalę P. Žeimiui lėmė palangiškių balsai – kurorte P. Žeimys gavo 1000 balsų daugiau negu  G. Krasauskienė. P. Žeimio pergalė tapo aiški paskutinę akimirką, suskaičiavus balsavimo paštu rezultatus Saulės rinkimų apylinkėje.

(Bus papildyta)


Jūsų komentaras:

CAPTCHAPalangiskei 2012-10-29 15:36 (IP: 78.61.199.87)
Manau ne Šventosios žmonės kalti, kad Šventoji pamiršta. Čia Palangos nuopelnas, kad Šventoji visiškai apleista, nėra ką lygint kaip tvarkoma Palanga, Šventojoje daug potencialo, tik niekas nieko nedaro.

Tam, kuris pasivadino "Ar viskas yra gerai" 2012-10-29 15:35 (IP: 2.123.145.101)
Kam apie balsų pirkimą kalbėt, o kurios partijos atstovams - užčiaupus lūpas patylėt. Visi žinom ką pirmame ture darė Darbo Partija. Nors aš tikiu Genoveitos padorumu, galvoju, ji tokių dalykų nedarytų.

Konservatoriai Palangoje laimėjo. 2012-10-29 15:19 (t / IP: 78.61.214.75)
Teoriju galima prisigalvoti kokiu tik nori, o ypač iš nevilties kaip praloši mažu skirtumu. Viskas labai aišku paštu daugiausia ir balsuoja konservatoriu senyvo amžiaus kontingentas ir dar Vilniuje nesugadinta prorusisku demagogiju studentija. O kad konservatoriai Palangos laimės ir taip buvo visiems aisku. Netgi 1000 balsu skirtumu.

Ar viskas yra gerai, 2012-10-29 15:08 (IP: 193.219.76.241)
kad už P.Žeimį paštu blsavo dvigubai, o kai kuriose apylinkėse net tris kartus daugiau nei už G.Krasuskienę? Ar tikrai kandidatai nepirko balsų?

Palangiske 2012-10-29 15:04 (IP: 78.61.214.75)
Man gėda už raudonąją Šventąją. Nei Seniūno ten nėra nei gyventojų padorumo. Na ir toliau ten būkit su savo moderniausiu statiniu benzino kolonele. balsuoti uz darbiecius reiskia negerbti savo Tėvynes.

Palangiškis Šventojiškiui 2012-10-29 12:36 (IP: 2.123.145.101)
Viskas logiška: komandinis darbas Palangos labui. Puikus meras puoselėja Palangą, jam talkina senas vietos politikos virtuozas Seime, perpratęs centinės valdžios žaidimo taisykles. Geriau kurortui ir pasisekt negalėjo.

Sventojiskis 2012-10-29 09:08 (IP: 78.61.214.75)
Mero Vaitkaus deka Zeimys antroje Seimo kadencijoje.

Taip pat skaitykite

To niekas ir sapnuoti negalėjo: Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas šį šeštadienį įvyksiančiame partijos Tarybos (jai be jo priklauso ir palangiškis Aleksandras Jokūbauskas) posėdyje balsuos už dešimties partijos bičiulių – tarp jų ir Antano Vinkaus, Seimo nario Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje –...


9.30 val., dar nesulaukus balsavimo rezultatų iš 5 iš 17 rinkimų apylinkių Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, socialdemokrato Antano Vinkaus persvara prieš Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatą  Vaidotą Bacevičių buvo apie 1200 balsų.  „Iš esmės kalbant, jau viskas aišku- rinkimų...


Kaip ir daugumoje vienmandačių apygardų, Seimo narys Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje nepaaiškėjo. Antrajame rinkimų ture po dviejų savaičių dėl mandato susikaus Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas Vaidotas Bacevičius ir socialdemokratas Antanas Vinkus. Vakar gydytojas ir ambasadorius A. Vinkus gavo 26,17 procentų dalyvavusių rinkėjų...


Lietuvos laisvės sąjunga, vadovaujama buvusio Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko, Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje kelia Janės Narvilienės, buvusios Seimo narės, kandidatūrą.


Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pareiškimas miesto tarybai  5

TS–LKD frakcijos nariai: Dainius Želvys Mindaugas Skritulskas Elena Kuznecova Antanas Sebeckas Gediminas Valinevičius Šarūnas Vaitkus, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Pastaruoju metu miesto spaudoje skelbiami tarybos opozicijos atstovų objektyviais faktais neparemti kaltinimai valdančiosios daugumos koalicijai, nepagrįsti priekaištai dėl Palangoje vykdomų projektų kelia ne tik Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nuostabą bei pasipiktinimą.


Pergalę dėl Seimo nario mandato Pajūrio rinkimų apygardoje paskutinę akimirką sugriebęs Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatas Pranas Žeimys Darbo partijos kandidatę Genoveitą Krasauskienę aplenkė vos 45 balsais. P. Žeimys surinko 50,18 proc. balsų, G. Krasauskienė – 49,82 proc., bet „darbietė“ pasinaudojo įstatymo numatyta galimybe ir...


Kovą dėl Seimo nario mandato Pajūrio rinkimų apygardoje   paskutinę akimirką laimėjo Tėvynės Sąjungos Krikščionių demokratų partijos kandidatas, palangiškis Pranas Žeimys, aplenkęs Darbo partijos kandidatę Genoveitą Krasauskienę vos 45 balsais.


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


Vakar Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių (TS-LKD) demokratų kandidatas Pajūrio rinkimų apygardoje Pranas Žeimys partijos bendražygius, žiniasklaidą pakvietė į savo rinkimų štabo, įsikūrusio Vytauto g. 128a, atidarymą.


Keturių partijų – Lietuvos Tėvynės Sąjungos – Krikščionių demokratų, Socialdemokratų, Liberalų Sąjūdžio ir Tvarka ir teisingumas – skyrių pirmininkai vakar savivaldybės Tarybos posėdžių salėje pasirašė sąžiningų rinkimų kampanijos deklaraciją. Ja partijų skyrių pirmininkai Šarūnas Vaitkus, Aldona Stasiulaitienė, Danas Paluckas ir Tomas Žulkus įsipareigojo rinkimų kampaniją vykdyti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius