Italų rengtoje stovykloje dalyvavo ir palangiškiai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 23

Praėjusią savaitę Klaipėdoje vyko vieno garsiausių pasaulio futbolo klubų „AC Milan“ iš Italijos, vaikų futbolo stovykla „AC Milan Junior Camp“. Treniruotes stovykloje vedė treneriai iš Italijos.

 

Šioje stovykloje dalyvavo gausus būrys vaikų iš visos Lietuvos, tarp jų ir jaunieji futbolininkai iš Palangos. Vaikų amžius siekė nuo 7 iki 14 metų.

Kiekvieną dieną vyko po dvi treniruotes. Jaunieji futbolininkai turėjo galimybę pasimokyti iš profesionaliausių trenerių. Viena iš geriausių Italijos vaikų trenerių Elizabet Spina parodė vieną naujausių treniruočių metodikų vaikų futbole. Stovyklos dalyviams tai buvo smagi ir veiksminga pramoga, padedanti ugdyti žaidybinius gabumus, o treneriams, stebėjusiems treniruočių eigą – neabejotina nauda, siekiant lavinti perspektyvius jaunuosius futbolininkus ir ateityje.

Iš 39 stovykloje dalyvavusių vaikų, dviems atiteks galimybė spalio mėnesį dalyvauti stovykloje Milane (Italijoje).

Palangiškiai, vieną perspektyviausių savo futbolininkų Valdą Paulauską, išsiuntė į stovyklą Klaipėdoje nemokamai. Dėl to galima padėkoti pagalbos ranką ištiesusiems rėmėjams, kurie dėka buvo suteikta tokia galimybė. Padėti neatsisakė nei vienas to paprašytas.  

Palangiškiams „AC Milan“ stovykla suteikė galimybę daug ko pasimokyti, pasisemti naudingos patirties, žinoma, linksmai praleisti laiką. Dalyvių būryje jie įgijo ir naujų draugų, o profesionalių trenerių dėka susipažino su įvairia treniruočių metodika.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Ilgai lauktas pasaulio futbolo kokteilis pateikė netikėtų skonių

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2018 06 29 | Rubrika: Savaitės komentaras

Pasaulinis klimato atšilimas planetoje sujaukė ne tik orus, bet aukštyn kojom viską apvertė ir futbolo pasaulyje.


Liepos 20-24 dienomis Palangoje įvyko FK „Palangos“ ir Roterdamo „Feyenoord“ futbolo klubų organizuota vasaros futbolo stovykla, kurioje sudalyvavo 145 vaikai nuo 7 iki 17 metų amžiaus. Taip pat stovyklos metu buvo surengti trenerių kursai, kuriuose dalyvavo 20 trenerių iš Lietuvos. Jie visi siekė patobulinti savo sugebėjimus ir įgyti daugiau žinių apie...


Šią savaitę darželiai ir pradinės mokyklos jau skelbia ilgai lauktų atostogų pradžią. Tačiau ne visi vaikai turi senelius, pas kuriuos gali praleisti nerūpestingas atostogas, o didžioji dalis tėvelių taip pat neturi galimybės būti su vaiku namie, tad kyla klausimas – kur dėti vaiką vasaros metu, jei jis dar per mažas būti vienas namie? Viena iš išeičių –...


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Neseniai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Lietuva pasaulio futbolo elite: nepasiekiama svajonė ar realybė?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 07 17 | Rubrika: Savaitės komentaras

Ketverius metus lauktas ir mėnesį trukęs Pasaulio futbolo čempionatas baigėsi futbolo istorijoje dar neregėtomis sensacijomis.


Velykinis vaikų mažojo futbolo turnyras Telšiuose

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Kovo 29 dieną Telšiuose vyko berniukų, gimusių 2002 m., tarptautinis Velykinis futbolo turnyras B. M. Sabeckio atminimo taurei laimėti.


Smurtavo stovykloje

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 13 | Rubrika: Kriminalai

Šventojoje įsikūrusi asociacijos „Jūrų šaulys” sukarinta vaikų stovykla Palangos policijos pareigūnams sukėlė netikėtų rūpesčių. Dėl įvykių stovykloje per dvi dienas pradėti net trys ikiteisminiai tyrimai. Kurorto policijai teks tirti stovykloje užfiksuotus du smurto atvejus ir greičiausiai su jais susijusį turto sugadinimo faktą. Iš pradžių...


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Italų rengtoje stovykloje dalyvavo ir palangiškiai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Klaipėdoje vyko vieno garsiausių pasaulio futbolo klubų „AC Milan“ iš Italijos, vaikų futbolo stovykla „AC Milan Junior Camp“. Treniruotes stovykloje vedė treneriai iš Italijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius