Naujai „Aibės“ parduotuvei svarbiau kokybė nei kiekybė

Naujai „Aibės“ parduotuvei svarbiau kokybė nei kiekybė

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 20

Meilės dieną, vasario 14-ąją,Vytauto gatvėje įsikūrė nauja maisto prekių parduotuvė „Aibė“. Jos tikslas – patenkinti Vytauto g. gyventojų poreikius ir žiemą, ir vasarą.

„Tai antroji „Aibės“ parduotuvė Palangoje. Sodų g. „Aibė“ yra labai populiari. Netoliese gyvenantys palangiškiai jau įvertino šio prekybos tinklo produkciją, tad būtiniausius maisto produktus perka būtent ten. Įkvėpti jų sėkmės, nutarėmė pradžiuginti ir Vytauto gatvės gyventojus“, – teigia parduotuvės vadovas Irenijus Stonkus.

Parduotuvė išskirtinė tuo, kad čia bus galima įsigyti bemaž visko, kas reikalinga kasdieniniame gyvenime – nuo duonos iki delikatesų ar sveikų produktų linijos.

„Prekių asortimentas leis vietos žmonėms rasti visko, ko tik gali prireikti jų kasdieniam stalui. Čia taip pat galima nusipirkti himalajų druskos, kuri yra visiškai natūrali, neapdorota ir chemiškai nevalyta. Himalajų druską rekomenduojama naudoti ne tik maistui, mineralinės druskos gėrimams, bet ir plauti akims, nosiai, pilti į vonią. Kiekvieną dieną pirkėjams pasiūlysime šviežių varškės spurgų, žagarėlių, salotų, gardžiai kvepiančios vištienos. Tikimės, kad klientai pamėgs ir mūsų firminę prekę – varškės pirštelius. Mūsų tikslas – kokybė, ne kiekybė”, – sakė rinkodaros specialistas I. Stonkus.

Nuo ko prasideda parduotuvė, į kurią kaskart malonu užsukti ir kurioje norisi ką nors įsigyti?

Nuo pardavėjos šypsenos? Palankių kainų? Patikimų prekės ženklų?

„Aibėje“ viso to netrūksta, tačiau parduotuvės koncepcija prasideda nuo verslo modelio, kuris smulkiesiems ir vidutinio dydžio prekybininkams suteikia daug privalumų. „Pirmiausia, padeda suformuoti optimalią asortimento politiką. Taigi, kai kuriuos produktus įsigysite pigiau nei kitame prekybos centre. Labai svarbu ir geros emocijos, tad klientų patogumui, parduotuvėje bus galima apmokėti sąskaitas. Taip pat ieškokite du kartus per mėnesį pasirodysiančio „Aibės“ akcijinių prekių sąrašo. Jeigu „Aibėje“ vyksta akcija, patikėkite, tai – tikra akcija“, – pabrėžė UAB „Ginmita“ atstovas I. Stonkus.

Parduotuvė pirkėjų laukia kasdien nuo 8 iki 22 val.


Jūsų komentaras:

CAPTCHALigita 2018-01-07 00:57 (ligita777b@gmail.com / IP: 86.100.102.154)
Sveiki.Buvau šokiruota Aibes aptarnaujancio personalo Palangoje ,Vytauto gatveje .Šeštadieni apie 17val.paziurekite vaizdo yrašus,kaip bauginanciai yžuliai aptarnavo klijente.Buvau šokiruota .Daugiau nesilankysime šioje siaubingoje vietoje ,nes dirba pardavejas siaubunas.

Vaidas 2017-08-25 09:14 (vaidasko13@gmail.com / IP: 78.57.200.106)
Niekur nerandu jūsų parduotuvės Vytauto g. adreso...

Taip pat skaitykite

Vakar 8 val. ryte duris atvėrusi „Lidl“ palangiškius pasitiko šventišku šurmuliu. Pirmieji naujosios parduotuvės pirkėjai buvo vaišinami tradiciniu atidarymų skanėstu tapusiomis Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais, mažuosius linksmino prekybos tinklo talismanai – vaisiukai, o parduotuvės asortimentą papildė proginiai...


Kitą savaitę, spalio 18 d., Palangoje, adresu Klaipėdos pl. 59, duris atvers pirmoji šiame mieste ir 39-oji šalyje „Lidl“ parduotuvė.


Sakote, kad mūsų žiemos žurnalo, kurį vartote, devizas – Palangoje ir žiemą yra karšta – prasilenkia su tiesa, nes lauke – tamsu ir stūgauja šiaurys? Oi, ne! Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sako atsakingai: „Išties, jūsų devizas – labai taiklus. Palangoje ir žiemą – daug vyksmo. Dėl paprastos priežasties: Palanga –...


Šiemet Palanga vasarą pasitiko tapusi dar draugiškesnė negalią turintiems miesto gyventojams bei poilsiautojams – jūrą nutiestais mediniais takais pasiekti tapo daug lengviau. Tokią galimybę suteikė atnaujintas Lino takas. Šiomis dienomis jis dar labiau patobulintas – tako pabaigoje, priekopėje, įrengtos vandens kolonėlės kojoms ar rankoms nusiplauti ir du...


Vakar Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba organizavo pasitarimą su Palangos miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus, ikimokyklinių įstaigų ir mokyklų atsakingais darbuotojais, savivaldybės vyr. gydytoja, visuomenės sveikatos priežiūros specialistais ir aptarė maisto tvarkymo reikalavimų vykdymo aktualijas...


Nuolat skubančiame šiandienos pasaulyje ne vienas pasigenda vidinės atramos, užsiėmimo, kuris padėtų nurimti ir atgauti dvasines jėgas. Vieniems tokiu užsiėmimu tampa sportas, kitiems – religija, dalis pasirenka labiau tolimą jogą. Palangoje veikiančios jogos stovyklos mokytojas Arūnas Dobilaitis (Jogananda) tikino joga susidomėjęs ieškodamas dvasingumo bei ramybės....


Artėjant Vėlinėms miesto kapinėse intensyviai triūsia Palangos komunalininkai – siekiant suteikti didesnį patogumą lankytojams, čia atnaujinami bei naujai klojami trinkelių takai.


Kad dabartinė autobusų stotis nebeatitinka jokių kurorto vizitinei kortelei keliamų reikalavimų, kalbama ir rašoma seniai. Po praėjusių rinkimų į savivaldybes keturios partijos, sudariusios valdančiąją daugumą Palangoje, pasirašydamos koalicijos sutartį į jį įrašė punktą: iškeldinti autobusų stotį iš miesto centro į aikštelę prie „Statoil“...


Meilės dieną, vasario 14-ąją,Vytauto gatvėje įsikūrė nauja maisto prekių parduotuvė „Aibė“. Jos tikslas – patenkinti Vytauto g. gyventojų poreikius ir žiemą, ir vasarą.


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius