Palangai – vidaus reikalų ministro D. A. Barakausko dėmesys

Palangai – vidaus reikalų ministro D. A. Barakausko dėmesys

"Palangos tilto" informacija, 2014 03 13

 Praėjusį penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi, kurorto policijos komisariato bei Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovais susitiko vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas.

Ministras domėjosi naujai statomo policijos komisariato statybų eiga, apžiūrėjo baigiamą statyti universalų sporto kompleksą, kuris bus atidarytas balandžio 12 d. Dalis lėšų šiam projektui įgyvendinti buvo skirta iš Lietuvos, Lenkijos, Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos, kuruojamos Vidaus reikalų ministerijos. Taip pat ministras lankėsi Nemirsetoje dygstančiame europinius standartus atitinkančiame kempinge, restauruotame Kurhauze.

„Esu labai patenkintas tuo, ką pamačiau. Vertinant įgyvendinamus projektus, akivaizdu, kad tiek pareigūnai, o pirmiausia – meras ir visa Palangos komanda dirba puikiai“, – kalbėjo ministras.

Apsilankymo Palangoje metu D. A. Barakauskas taip pat susitiko su Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) viršininku, vidaus tarnybos pulkininku G. Karaliumi, Palangos PGV viršininku V. Jaruliu ir valdybos pareigūnais bei kurorto policijos komisariato viršininku A. Katkausku. Susitikimo metu ministras domėjosi, su kokiomis problemomis, vykdydami pareigas, susiduria pareigūnai, taip pat – kaip tarnybos, pavaldžios VRM, bendradarbiauja tiek su savivalda, tiek su vietinėmis bendruomenėmis.

Lankydamasis Palangoje, vidaus reikalų ministras D. A. Barakauskas taip pat aplankė Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Ministrą sutiko Klaipėdos APGV viršininkas, vidaus tarnybos pulkininkas Gedeminas Karalius, Palangos PGT viršininkas, vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Vidmantas Jarulis ir tarnybos darbuotojai. Susitikime dalyvavo Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir Palangos miesto policijos komisariato viršininkas Alvydas Katkauskas.

Ministras domėjosi Palangos PGT darbuotojų darbo sąlygomis, darbe kylančiomis problemomis ir jų sprendimo būdais. Taip pat buvo aptarta priešgaisrinės saugos būklė Palangos savivaldybėje, ugniagesių aprūpinimo, parengties stiprinimo klausimai. Paliestos socialinių garantijų, darbo užmokesčio, ugniagesio gelbėtojo profesijos populiarinimo temos. Aktyviai diskutuota su darbuotojais jais dominančiais klausimais.

Klaipėdos APGV viršininkas G. Karalius pristatė praėjusių metų valdybos veiklos rezultatus, gaisrų ir gelbėjimo darbų statistiką, veiklos gaires. Ministras D. A. Barakauskas, susitikimo metu nekart akcentavęs, kokį atsakingą ir pavojingą darbą dirba ugniagesiai, linkėjo sėkmės, optimizmo, laikytis vienybės, bendradarbiauti su savivaldybės ir kitomis institucijomis. Pasveikinęs artėjančios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-osios proga, vizito pabaigoje ministras apžiūrėjo Palangos PGT turimą gaisrinę techniką bei įrangą.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė – naujoji Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos (NJRKA) prezidentė. Toks sprendimas priimtas gegužės 28 d. Trakuose vykusio asociacijos visuotinio narių susirinkimo metu.  


Nauja šluota gerai šluoja. Prie Palangos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ vairo stojus naujiems vadovams, Vidaus reikalų ministerijai (VRM) priklausančio centro pajamos gerokai išaugo, kolektyvas sustiprėjo, o, svarbiausia, „Pušynas“ atsigręžė į savo pagrindinę funkciją – teikti daugiau reabilitacijos ir gydymo paslaugų...


Palangai – vidaus reikalų ministro D. A. Barakausko dėmesys

"Palangos tilto" informacija, 2014 03 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi, kurorto policijos komisariato bei Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovais susitiko vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas.


Už neteisėtą buvusio Valstybės tarnybos departamento (VTD) direktoriaus Osvaldo Šarmavičiaus atleidimą iš pareigų iš buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio siekiama valstybės naudai priteisti per 200 tūkst. litų.


Vilniaus miesto I-as apylinkės teismas atmetė R. Palaičio skundą prieš „Palangos tiltą“. Ieškinyje jau už politikos užribio likęs R. Palaitis prašė teismo priteisti 40 tūkst. litų iš „Alfa Media“ ir „Palangos tilto“ už patirtą moralinę ir turtinę žalą.


Pirmasis kurorto mero Šarūno Vaitkaus susitikimas su naujuoju šalies premjeru Algirdu Butkevičiumi užtruko šiek tiek ilgiau nei numatyta, ministras pirmininkas parodė, kad labai gerai žino visus Palangos reikalus, tvirtino, kad kurortas susilauks reikiamo finansavimo vykstantiems ir būsimiems projektams. Naujuosius, Kūčias ir Kalėdas, atokiau nuo žiniasklaidos dėmesio...


Desperatiškai į seimūno kėdę bandantis kabintis buvęs finansinės kontoros makleris, vėliau tapęs Vidaus reikalų ministru ir skandalingai lėkęs iš posto Raimundas Palaitis savo įtakos teisėsaugai gijomis praėjusią savaitę apraizgė ir Palangos miesto apylinkės teismo teisėją ir laikiną teismo pirmininkę Liuciją Paulauskaitę. Teisėja neatsilaikė buvusio ministro blėstančiam...


Palangai - ministro melo pliūpsnis  5

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto savivaldybės meras, 2012 02 23 | Rubrika: Nuomonės

Geras naujienas miestui skubėjęs pranešti Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis nė nepajuto, kaip viešai apsimelavo. Trečiadienį viename miesto laikraštyje ministras apsiskelbė, kad artimiausiu metu Palangoje ketinamai statyti universaliai sporto salei jau yra skirti pinigai iš Europos Sąjungos finansuojamos Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos Federacijos...


Šalies menininkų dėmesys – kuršių kraštui

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 07 19 | Rubrika: Sveikata

Liepos pabaigoje Šventojoje vyks jau ketvirtasis šalies menininkų vasaros pleneras. Kaip „Palangos tiltui“ sakė projekto įgyvendintojas skulptorius Petras Baronas, šįsyk kūrėjų dėmesys bus skirtas istoriniam, kultūriniam, archeologiniam kuršių žemių paveldui.


Palangoje įvyko vienuoliktasis kasmetinis Baltijos šalių ir Vokietijos užsienio reikalų ministrų susitikimas. Jo metu ministrai - Lietuvos Vygaudas Ušackas, Vokietijos Frankas Valteris Steinmeieris, Latvijos Maris Riestinis ir Estijos Urmas Paetas – aptarė galimybes dėl glaudesnio bendradarbiavimo Europos Sąjungos instituciniais klausimais, įgyvendinant Lisabonos sutartį ir kuriant Europos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius