Palangoje pergalingas S. Mitchello šūvis padovanojo pergalę prieš „Neptūną-Akvaservį“

"Palangos tilto" informacija, 2019-03-09
1779

Kovo 8 d. vakarą Spenseris Mitchellas tapo „Palangos Kuršių“ (26-15) herojumi. Netaiklų komandos draugo metimą pataisęs amerikietis išplėšė pajūrio komandos pergalę 84:83 (25:23, 19:23, 20:16, 20:21) prieš Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ (20-21).

Likus 25 sekundėms iki susitikimo pabaigos uostamiesčio ekipos įžaidėjas Tadas Pažėra baudų metimais išvedė svečių ekipą į priekį (83:82), tačiau rungtynių baigtis priklausė „Kuršiams“.

Mykolo Dieninio tolimas metimas nepasiekė tikslo, tačiau laiku ir vietoje atsidūręs S. Mitchellas jį pataisė ir iškovojo palangiškiams dramatišką pergalę.

Galingą antrąjį kėlinį sužaidė „Neptūnas-Akvaservis“ įžaidėjas T. Pažėra – gynėjas pataikė visus keturis dvitaškius, pridėjo du baudų metimus, pelnė 10 taškų, o svečiai iš Klaipėdos į ilgąją pertrauką nusinešė 2 taškų persvarą – 46:44.

Trečiasis ketvirtis priklausė „Kuršių“ lyderiui Jalenui Riley. Amerikietis įmetė 15 iš 20 palangiškių pelnytų taškų kėlinyje, taip leisdamas šeimininkams prieš lemiamas 10 dvikovos minučių įgyti 2 taškų pranašumą – 62:64.

„Neptūnas-Akvaservis“ gretose pergalingame susitikime išsiskyrė T. Pažėra. Įžaidėjas per 26 minutes pelnė 25 taškus (9/11 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, surinko 25 naudingumo balus.

Tuo metu Palangos ekipoje žibėjo naudingiausias lygos krepšininkas J. Riley. „Kuršių“ lyderis per 28 minutę pelnė 28 taškus (5/9 dvit., 4/9 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimą, blokavo metimą, tris kartus suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

Rytoj klaipėdiečiai uždarys reguliarųjį sezoną namuose dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“. Mačo pradžia – 16 val.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 25 (9/11 dvit.), Klaidas Metrikis 16 (4/8 trit.), Arūnas Mikalauskas 13, Vytautas Šarakauskas 11 (5 atk. kam.).

„Kuršiai“: Jalenas Riley 28, Spenseris Mitchellas 17, Aidas Viskontas 13, Tomas Miškinis 12.

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo.

„7bet-NKL“ lyderių mūšyje triumfavo Palangos „Olimpas“ (29-5). Sandžio Buškevico auklėtiniai savo aikštėje 78:73 (21:10, 16:20, 20:19, 21:24) pranoko „Telšius“ (27-8) ir pratęsė savo pergalių seriją iki septyniolikos.

Antrą pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Palangos Kuršiai (2-1). Šį kartą Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 72:66 (20:17, 20:21, 15:14, 17:14) ketvirtadienį, spalio 14 d., nugalėjo be pergalės liekančius „Mažeikius“ (0-3).

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) Palangos asmens sveikatos priežiūros centrui (PASPC) padovanojo modernų ir patogų bekontaktį kūno temperatūros detektorių, į kurį yra integruotas automatinis rankoms skirto higieninio dezinfekcinio skysčio dozatorius. Bendra paramos vertė – 2602 eurų. „Vis dar tebesitęsiančios ekstremalios situacijos ir karantino metu tai...

Praėjusį savaitgalį Palangos ekipa sužaidė dvi rungtynes prieš „Jonavos sporto klubą“. Abejos rungtynės buvo įtemptos ir vyko taškas į tašką. Abi komandos pasidalino po pergalę, o rungtynes laimėjo išvykoje rungtyniavusi ekipa.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinio ketverto šeimininkė „Palangos“ komanda savo žiūrovams padovanojo tikrą krepšinio šventę ir bronzos medalius – trenerio Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rungtynėse dėl trečios vietos 80:65 (22:20, 17:12, 14:9, 27:24) įveikė Jonavos „Petrochemą“.

Įsibėgėja Palangos mėgėjų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir „Palangos tilto“ komanda. Antras rungtynes tokių varžybų debiutantė „Palangos tilto“ komanda žaidė su Šventosios „Paršelio rojumi.“

„Naglis“ iškovojo 17-ąją pergalę

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 02 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšinio komanda susitiko su Joniškio „Delikatesas“ bei Mažeikių „Mažeikiai“ krepšininkais. Po itin sunkių kovų palangiškiai iškovojo 17-ąją pergalę prieš stiprią mažeikiečių komandą rezultatu 71:67 ir pralaimėjo joniškiečiams rezultatu 99:89.