Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."  Vilniaus „Riteriai“ 25-ojo turo susitikime 3:1 (2:1) palaužė „Palangą“. Rungtynės „Riteriams“ prasidėjo itin nebūdingu akibrokštu. 3-iąją minutę patyręs veteranas Valdemaras Borovskis atmetė kamuolį galva link vartininko Tado Simaičio, tačiau pastarasis pajudėjo kita kryptimi, tad svečiai praleido kuriozišką įvartį. „Palangos“ futbolininkai kiek atliko dar du tolimus smūgius, kurie privertė paplušėti T. Simaitį, tačiau per likusį kėlinio laiką savo sąlygas diktavusį „Riteriai“. Iš keletos puikių progų svečiai išnaudojo dvi – abu sykius pasižymėjo Teremas Moffi. Dvejas rungtynes dėl diskvalifikacijos praleidęs legionierius iš Nigerijos pasižymėjo 25-ąją bei 40-ąją minutėmis. Taip pat skaitykite: Lietuviška komanda A lygoje – po trejų metų pertraukos „Žalgirio“ žaidėjas H. Vidalis: „Žinau, kad komandai galiu duoti daugiau“ 52-ąją minutę „Riterių „atakų lyderis džiaugėsi „hetriku“. Po Dovydo Virkšo pakelto kampinio nigerietis tiksliai mušė galva bei pelnė 13-ąjį įvartį šiame sezone. Likęs rungtynių laikas buvo tik formalumas. „Palangą“ nuo sutriuškinimo porą sykių gelbėjo geras rungtynes sužaidęs vartininkas Marius Paukštė, kitoje aikštės pusėje geromis progomis nepasinaudojo Yao N'Goranas bei Sergejus Rusakas. Po šios pergalės „Riteriai“ savo kraityje turi 42 taškus, „Palanga“ su 13 taškų žengia paskutinė – aštunta.

Jūsų komentaras:

CAPTCHA

Taip pat skaitykite

Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.

Laiškanešiai išnešioja ne tik socialines išmokas, pensijas, leidinius bei siuntinius, tačiau nemokamai dalijo ir Savivaldybės atspausdintas skraujutes miestelėnams, kaip gyventi karantino metu. Vienintelis miesto laikraštis "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus viršininke Modesta Mėliūniene.

Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli."

Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...

Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.

A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."

Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.

Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."