A. Pečiukonio nuotraukoje – palangiškiai TAU šventėje: (iš kairės) V. Želvienė, V. Varpiotienė, L. Umbrasienė ir T. Moleckienė.

A. Pečiukonio nuotraukoje – palangiškiai TAU šventėje: (iš kairės) V. Želvienė, V. Varpiotienė, L. Umbrasienė ir T. Moleckienė.

Pirmoji TAU absolventų laida Kretingoje

Lidija UMBRASIENĖ, 2013 01 03
Gruodžio mėn. išklausiusiems 2-jų metų kursą Kretingos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentams buvo įteikiami diplomai. Šventė vyko Kultūros centro salėje. Į ją rinkosi pasipuošę senjorai ir svečiai. Absolventai iškilmingai įnešė TAU herbą, sugiedojo senjorų himną. Renginyje dalyvavo Kretingos rajono meras Juozas Mažeika, savivaldybės, Kultūros centro atstovai, vienuolis brolis Bernardas. Kretingiškius sveikino kolegos iš Telšių, Rietavo, Marijampolės ir mes, 5 palangiškiai. Po sveikinimo kalbų meras įteikė diplomus Kultūros, sveikatos ir dvasinio tobulėjimo fakultetų 96 absolventams. Jų amžius – nuo 50 iki 85 m. Pedagogų švietimo centro, kuruojančio TAU veiklą, direktorė Adelė Mazeliauskienė pasidžiaugė aktyviais pagyvenusio amžiaus kretingiškiais, kurie į paskaitas ateidavo kaip į šventę, aktyviai dalyvaudavo išvykose. Senjorai bendraminčių būryje jautėsi sveikesni, svarbūs ir reikalingi. Atsidėkodamos fakultetų dekanės dovanojo direktorei Adelei metraščius – gražiai iliustruotas savo veiklos knygas.
Palangos TAU – 25-asis Lietuvoje, skaičiuojantis tik 3 mėn. Direktorė V. Želvienė dėkojo kaimynams už vertingas konsultacijas, bendradarbiavimą.
           

   

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Šį savaitgalį bus švenčiamos itin didelės šventės – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis ir „Palangos stinta“. Tradicinė Stintos šventė visus sukvies 15-ąjį kartą. Per tiek metų ji jau įtvirtino savo tradicijas, tapo žinoma ne tik Lietuvos žmonėms. Apie šventės ištakas, pačią pirmąją šventę kalbėjomės su verslininku...


Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir dar 4 centro darbuotojai sugrįžoiš Italijos, kur gruodžio 7-8 dienomis dalyvavo Europos kultūros forume 2017.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Palangos trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų baigiamasis renginys šiemet driokstelėjo neeiliniu įvykiu – pajūrio zonos TAU konferencija „Kuo mums reikšmingas TAU: realijos ir perspektyvos“.


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Iš „Auksinio fenikso” apdovanojimų ceremonijos, šiemet surengtos  Anykščių kultūros centre, praėjusį penktadienį Palanga sulaukė puikios žinios – „Auksinis feniksas“  Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojui Nerijui Stasiuliui įteiktas kaip geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui.


Pirmoji TAU absolventų laida Kretingoje

Lidija UMBRASIENĖ, 2013 01 03 | Rubrika: Miestas

  Gruodžio mėn. išklausiusiems 2-jų metų kursą Kretingos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentams buvo įteikiami diplomai. Šventė vyko Kultūros centro salėje.  


Duris atvėrė Palangos trečiojo amžiaus universitetas

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 01 | Rubrika: Miestas

Vakar trims šimtams Palangos senjorų buvo džiaugsminga diena – iškilmingai atidarytas Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) ir paskelbta du metus truksiančių studijų pradžia.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius