Reikalinga visuomenės pagalba: galimai įvykdyta E. Simučio tapatybės vagystė

Reikalinga visuomenės pagalba: galimai įvykdyta E. Simučio tapatybės vagystė

2015 02 12

Vakar, vasario 11 dieną, darbo valandomis Palangoje, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ automobilių stovėjimo aikštelėje buvo galimai įvykdyta nusikalstama veikla: iš vieno, nenustatytos markės automobilio į automobilį „Citroen Berlingo“ (valstybinis numeris – HDB 05*) buvo perkraunamos, liudytojų pasakojimu, įtartinos dėžės, maišai ir spalvoti popieriaus lakštai,  juose vyravo ryški morkvinė, su viena partija siejama spalva.  Šalia automobilio įtartinai būriavosi keturi vyrai. 
„Palangos tiltui“ pavyko išsiaiškinti, kad minėtas automobilis priklauso UAB „Palangos rinkliavų centras“, juo šiuo metu važinėja laikinai bendrovės direktoriaus pareigas einantis Eugenijus Simutis.
„Baltą „citroeną“ darbe kartais vairuoju. Jį naudoju tik darbo funkcijoms vykdyti. Nėra minėto automobilio panaudos sutarties, kad jį būtų galima naudoti kitai veiklai. Mūsų mašinos visą laiką stovi komunalinio aikštelėje, juk dirbame komunalinio pastate“, – vakar E. Simutis sakė „Palangos tiltui“.
Paklaustas, ar trečiadienį darbo valandomis, kas nors buvo iš E. Simučiui priskirto automobilio iškraunama ar pakraunama jam tai stebint, „Palangos rinkliavų centro“ laikinasis direktorius sakė, kad „nemanąs, kad taip galėjo būti“.
„Atsimenu gerai. Aš nieko nei pasikroviau į ją, nei ką nors iškroviau iš jos“, – patikino E. Simutis.
Jis teigė, kad „Citroen Berlingo“ numeriai yra tokie, kokius juos užfiksavo nuotraukoje gatvės reporteris.
Liudininkų ir redakcijos nuomone, nuotraukoje yra užfiksuotas E. Simutis.
Jeigu be jo žinios buvo pasinaudota „Palangos rinkliavų centro“ automobiliu, buvo galimai nuslėpta nusikalstama veikla.
Jeigu, labiausiai tikėtina, kas nors pasinaudojo kauke, identifikuojančia E. Simutį kaip asmenį ir įmonės vadovą, galimai buvo įvykdyta E. Simučio tapatybės vagystė, o jo tarnybinis automobilis buvo panaudotas darbo valandomis galimai nusikalstamai veiklai.
Prašome visuomenės pagalbos: atsiliepti mačiusius šį įvykį.
Redakcija prašo padėti E. Simučiui: pastebėjus minėtą automobilį arba asmenį, panašų į E. Simutį, darbo valandomis kavinėje „Feliksas“, viešbutyje „Vėtra“ ir kitur Palangoje ar už jos ribų, skambinti laikinajam „Palangos rinkliavų centras“ direktoriui, policijai ir būtinai pranešti „Palangos tilto“ redakcijai.

„Palangos tilto“ inf.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Nuo praėjusių metų vidurio mieste veikiantis Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Sveikatos biuras) rūpinasi savivaldybės gyventojų sveikata, organizuoja ir vykdo įvairias sveikatinančias veiklas, siekdamas įgyvendinti šiuolaikinę visuomenės sveikatos misiją – gerinti gyventojų sveikatą bei mažinti sveikatos netolygumus.


Tai, kad Palangiškio kortelė žmonėms yra reikalinga, jie patys tą įrodė, užplūdę Palangos miesto savivaldybę ir Turizmo informacijos centrą su prašymais ją gauti. Iki šios dienos sulaukta jau bemaž 1000 prašymų.


Liepą veiklą kurorte pradėjo Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, besirūpinsiantis miesto gyventojų sveikata bei aktyvų laisvalaikį mėgstantiems kurorto gyventojams ir svečiams pasiūlysiantis įdomių nemokamų sveikatai naudingų veiklų.


Gegužės 14 dieną Klaipėdoje buvo minima partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena, kurioje dalyvavo ir Palangos Šaulių sąjungos nariai.


Vakar, vasario 11 dieną, darbo valandomis Palangoje, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ automobilių stovėjimo aikštelėje buvo galimai įvykdyta nusikalstama veikla: iš vieno, nenustatytos markės automobilio į automobilį „Citroen Berlingo“ (valstybinis numeris – HDB 05*) buvo perkraunamos, liudytojų pasakojimu, įtartinos dėžės, maišai ir spalvoti...


„Dėl to, kad prieš beveik dešimt metų buvau apvogta, ir mano, nors ir kaip nukentėjusiosios, pavardė, pasirodo, pateko į kažkokius UAB „Palink“ „juoduosius sąrašus“, likau be darbo. Ir dar – apšmeižta viso miestelio akyse“, – guodėsi antrus metus Šventojoje gyvenanti ir prieš keletą dienų miestelyje...


Birželio 11 d., 14 val., 14-18 metų jaunuoliai kviečiami atvykti prie Palangos gelbėjimo stoties, kur vyks mokymai „Būk saugus vandenyje. Pirmoji pagalba skęstančiajam“. Metodinę pagalbą suteiks bei su pagrindinėmis taisyklėmis mokymų dalyvius supažindins Palangos gelbėtojų stoties darbuotojai.


Laikraščiui „Palangos tiltas“ reikalinga(-as) maketuotoja(-as)-dizainerė(-is) dirbti redakcijoje pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Būtina mokėti dirbti Adobe


Kurorto visuomenės sveikatai – pinigų mažiau

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 04 07 | Rubrika: Miestas

Baigiantis pirmajam metų ketvirčiui, valdžia patvirtino šiųmetę visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą, kuriai įgyvendinti skirta 168,3 tūkst. litų. Pernai kurorto visuomenės sveikatai remti lėšų skirta net šešiolika tūkstančių litų daugiau. Pasak Palangos miesto savivaldybės gydytojos Linos Riaubaitės, sumažėjus miesto biudžetui, sumenko ir lėšos įvairioms sveikatos programoms...


Asmens tapatybės kortelė yra pagrindinis Lietuvos Respublikos piliečio asmens dokumentas, patvirtinantis jo asmens tapatybę ir pilietybę bei skirtas naudoti Lietuvos Respublikoje. Su šiuo dokumentu mūsų šalies piliečiai  gali vykti į užsienio valstybes su kuriomis yra sudarytos atitinkamos tarptautinės sutartys ar susitarimai. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius