Seimo nario susitikimų geografija – nuo mokyklų iki Botanikos parko

2017 04 10
Seimo nario susitikimų geografija – nuo mokyklų iki Botanikos parko

Praėjusį penktadienį Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangos Baltijos vidurinėje mokykloje, Palangos miesto Botanikos parke, susitiko su meru Šarūnu Vaitkumi. Palangoje ir Kretingoje vyko gyventojų priėmimas.
Susitikime su Baltijos vidurinės mokyklos direktoriumi, pavaduotojais ir mokytojų kolektyvu buvo aptarti mokyklos ir moksleivių bendruomenei aktualūs švietimo sistemos reformos klausimai, kalbėta apie švietimo įstaigų vadovų rotaciją. Dabartinis Baltijos vidurinės mokyklos vadovas, Alvydas Kniukšta, Seimo nario Antano Vinkaus vertinimu, yra dalykiškas, konkretus, vadovaujasi strateginio darbo principais ir yra gerbiamas kolektyvo.
Susitikime su Palangos miesto Botanikos parko darbuotojais vyko aktyvi diskusija, kurios metu darbuotojai išsakė priekaištų ir dėl darbo kodekso priėmimo, ir dėl augančių maisto produktų bei prekių kainų sąlygoto krentančio pragyvenimo lygio. Seimo narys informavo, kad šiuo metu vyksta naujojo darbo kodekso derinimas su institucijomis, kurios yra pateikusios pastabas; vyriausybė neskubanti jo priimti. Po pokalbio su darbuotojais, Antanas Vinkus buvo susipažindintas su teritorija, darbo sąlygomis ir Palangos miesto Botanikos parko turima darbo technika.
Įvyko trumpas susitikimas su Palangos m. meru Šarūnu Vaitkumi, kurio metu pasidalinta įspūdžiais iš renginio „Palangos dienos“ Seime, aptarti rezultatai.

Vaidota Aleksiūnienė,
Seimo nario A. Vinkaus padėjėja Palangoje

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Praėjusį penktadienį Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangos Baltijos vidurinėje mokykloje, Palangos miesto Botanikos parke, susitiko su meru Šarūnu Vaitkumi. Palangoje ir Kretingoje vyko gyventojų priėmimas.


Jau įprasta, jog kasmet sudarinėjami visų Lietuvos mokyklų reitingai. Dažniausiai didžiausias dėmesys skiriamas gimnazijoms, tačiau žurnalas „Reitingai“ paskelbė ne tik šių, bet ir pagrindinių mokyklų reitingus. Taip siekta atskleisti, ar tinkamai paruošiami mokiniai mokyklose.Visuotiniai rezultatai nedžiugina, nors Palangos mokyklose, kaip paaiškėjo...


Bet kurios autobusų stoties paskirtis – aiški, bet antrąjį gimtadienį švenčianti Palangos autobusų stotis išskirtinė – ji kai kuriems miestelėnams tapo ir susitikimų vieta.


Palangos Birutės parko Sodininko namelyje (ties centriniu įėjimu į parką, Vytauto g. 19) duris atvėrė unikali paroda, skirta šio parko istorijai. Pasak parodos koordinatorės Aušros Latonienės, parko istorija besidominčiųjų šią vasarą lauks ne vienas renginys, o jų ciklas.


Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) dviejų metų studijas užbaigė 268 pirmosios laidos absolventai. Mokslų baigimo šventėje studijų baigimo pažymėjimai buvo įteikti fakultetų dekanams, o ne kiekvienam absolventui atskirai, nes tada šis procesas būtų užsitęsęs ne vieną valandą. Kraštotyros ir turizmo fakulteto dekanė Birutė Mockuvienė gavusi iš TAU garbės...


Konkurencija tarp mokyklų – išpūstas dalykas?

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 10 18 | Rubrika: Jūros vaikai

Ne paslaptis, kad tarp mokyklų – ypač didesniuose miestuose – vyksta savotiška konkurencija: jau nuo seno yra susiklosčiusi nuomonė, kad vienoje geriau parengiami „tiksliukai“, kitoje – humanitarai, trečia apskritai laikoma „stipresne“. Tam tikros alyvos į ugnį šliūkšteli ir devinti metai žurnalo „Veidas“ skelbiami...


Palangiškių atostogų geografija: nuo namų kurorte iki Filipinų ir Egipto

Linas JEGELEVIČIUS, Alfredas PUMPULIS, 2011 08 08 | Rubrika: Jūros vaikai

Gyvename didžiausiame Lietuvos kurorte, bet palangiškiai atostogų stengiasi išsprukti kitur. Renkasi jas pagal kišenę ir tik patiems atostogautojams žinomus dalykus. Vieniems puikios atostogos – turkštis svetimoje jūroje, kitiems – išvyka į kalnus, tretiems– pažintinės kelionės po platųjį pasaulį. Kalbinti miesto politikai dėstė esą...


Forume išrinktas Palangos miesto mokyklų savivaldų informavimo centro pirmininkas

Palangos Senosios gimnazijos Parlamento narys Antanas Mikalauskas, 2011 04 04 | Rubrika: Miestas

Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) yra paruošusi projektą mokinių savivaldų stiprinimui.  Mokyklų savivaldos informavimo centras (toliau-MSIC) - tai miesto mokinių savivaldų susibūrimas, kuris turi atsirasti kiekviename mieste, visoje Lietuvoje. MSIC tikslas - vienyti mokyklų savivaldas, stiprinti jų struktūrą, didinti mokinių dalyvavimą ir aktyvumą savivaldų veikla. Toks mokyklų...


Nustatytos mokyklų aptarnavimo teritorijos

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 18 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto taryba 2009-2010 mokslo metams nustatė bendrojo lavinimo mokyklų aptarnavimo teritorijas pagal pradinio ir pagrindinio ugdymo programas. Nuspręsta, jog Senajai gimnazijai aptarnavimo teritorija nenustatoma.


Palangos botanikos parke – nauji gyventojai

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 09 | Rubrika: Miestas

Visais laikais visame pasaulyje esantys parkai buvo faunos ir floros globėjai. Čia žydėdavo įdomiausi augalai, buvo auginami įvairiausi gyvūnai. Įspūdingą istoriją menantis Palangos botanikos parkas – ne išimtis. Neseniai į parką atkeliavo nauji gyventojai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas