Pakelėje suguldyti karstai: iš kur, kas taip sugalvojo, – kilo klausimų juos radusiam palangiškiui.

Pakelėje suguldyti karstai: iš kur, kas taip sugalvojo, – kilo klausimų juos radusiam palangiškiui.

Šiukšlyne – net ir karstai, gal ir „nabašnikų“ atveš

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 08 28

Palangai liaupsių dažnas nepagaili, pasižvalgęs po centrines miesto gatves. O ar taip pat gražu ir tvarkinga atokiau esančiose kurorto vietose? Neabejingas palangiškis atskleidė, jog visai netoliese gyvenamųjų namo kvartalo, pasibaigus Medvalakio gatvei ir prasidėjus Vėjų gatvei, sukant link ten esančio miško atsiveria nemenko šiukšlyno vaizdas, kuriame aptikta net ... išmestų karstų.

„Gal ir „nabašnikų“ priveš?“
Tuo metu, kai miesto gyventojai ir atvykę svečiai pastebi teigiamus Palangos pokyčius, ji kasmet vis pradžiugina kažkuo nauju, gražiu, traukiančiu dėmesį, vienam palangiškiui „akys ant kaktos iššoko“ pamačius atsivėrusį vaizdą išėjus iš Medvalakio gatvės link miškelio. Jis ten aptiko ne ką kitą, o kalnus šiukšlių. Ko tik ten nebūta, statybinio laužo, šiferio lakštų, buities technikos ir, kaip minėta, karstų.
Palangiškis Vytautas negalėjo patikėti, kuo virto pamiškė, vieta, kurioje kažkuomet buvo taip smagu leisti laiką. Negana to, kad prie apleisto, apgriuvusio pastato nuolat būriuojasi benamiai, jie ten ir leidžia laiką, prinešę krūvas įvairiausio „turto“, taip pat kiek toliau paėjus galima aptikti ir dar daugiau šiukšlių.


(visą straipsnį skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas")


Jūsų komentaras:

CAPTCHAAgota 2017-08-31 12:59 (IP: 88.119.51.105)
O kas ten priderge, jei ne patys palangiskiai. Man susidaro ispudis, kad siame miestelyje esama daug zmogeliu, kurie nori, kad kazkas kitas viska uz juos padarytu. Pirmiausia, bukite tvarkingi, antra, galite ir patys padirbeti prie tvarkos, sezonas baigesi, laiko turit.

whiskey grantas 2017-08-31 10:13 (kluikos@gmail.com / IP: 78.61.64.33)
Ką veikia... Kabinetuose sėdi. Netrukdykite dyrpppti!

emigrantas 2017-08-30 15:18 (londonrespekt@gmail.com / IP: 88.119.39.72)
Kazin ka veikia aplinkos apsauga ?

Taip pat skaitykite


Palangai liaupsių dažnas nepagaili, pasižvalgęs po centrines miesto gatves. O ar taip pat gražu ir tvarkinga atokiau esančiose kurorto vietose? Neabejingas palangiškis atskleidė, jog visai netoliese gyvenamųjų namo kvartalo, pasibaigus Medvalakio gatvei ir prasidėjus Vėjų gatvei, sukant link ten esančio miško atsiveria nemenko šiukšlyno vaizdas, kuriame aptikta...


2015 metus „Palangos“ krepšininkai baigė pergalingai, jie Molėtuose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 78:73 įveikė „Ežerūną-Karį“. Svečiai iš pajūrio per keturias pirmąsias minutes surengė spurtą 1:8, po kurio Gintarui Šerkšnui prireikė minutės pertraukėlės (1:8), nors molėtiškiai buvo prisiviję varžovus per metimą...


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) kartu su miesto savivaldybės Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistėmis gruodžio 22-ąją kavinėje-boulingePub „Riviera“ surengė labdaros vakarą mažas pajamas gaunančių Palangos šeimų vaikams. Kaip papasakojo PVRA prezidentas Darius Miklovas, vakare dalyvavo daugiau kaip 50 vaikučių iš 30 šeimų.


Palangos miesto savivaldybės taryba buvo teisi, kai vadovaudamasi Kultūros paveldo departamento komisijos narių pastaba, jog pagal Palangos miesto centrinės dalies specialųjį paveldosauginį planą istorinėje kurorto dalyje negalima smulkinti žemės sklypų, nepatvirtino žemės sklypo J. Simpsono g. 16 detaliojo plano. Tokios išvados priėjo Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas...


Penktadienį apie apsisprendimą pasitraukti iš Palangos tarptautinio oro uosto pranešė beveik ketverius metus jam vadovavusi direktorė Jolanta Jucevičiūtė. Dabartinėse savo pareigose ji liks iki spalio 31 dienos. 


Lapkričio mėnuo – ne tik lapų kritimo metas, bet ir vėlių mėnuo. Nuo seno susiklostė tradicija artimųjų amžino poilsio vietą sutvarkyti dar iki Vėlinių, o per jas puošti kapus gėlėmis bei uždegti žvakutę. „Pasirūpinkime ir apleistais kapais“, - ragina kapinių prižiūrėtoja Liudmila Palčikova.


Į Europos Sąjungos (ES) Regionų Komiteto surengtą konferenciją „EuroKom“, kitaip tariant Europos Komunikacija, šio didžiausio ES komiteto kvietimu, atvažiavo daugiau kaip 700 žurnalistų ir redaktorių iš visos Europos Sąjungos. Konferencijoje lankėsi ir šių eilučių autorius.


Šventosios švyturio šviesa – jau pusę amžiaus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 10 | Rubrika: Sveikata

Lietuvoje stovi keturi jūriniai švyturiai – Klaipėdoje, Nidoje, Juodkrantėje ir Šventojoje. Pastarasis skaičiuoja jau šeštą dešimtį, tačiau iki šiol jūroje besiblaškantiems moja nuo kranto šviesomis. Vėjuotą ketvirtadienio popietę aplankytas jūreivių palydovas romantiškai žvelgė į tolį.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius