Meras Š. Vaitkus buvo išrinktas į TS-LKD Tarybą.

Meras Š. Vaitkus buvo išrinktas į TS-LKD Tarybą.

TS-LKD Taryboje – Š. Vaitkus, joje ir Priežiūros komitete – P. Žeimys

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 13

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) sekmadienį išsirinko partijos pirmininko pavaduotojus, partijos Tarybą, Prezidiumą ir Priežiūros komitetą.
Į TS-LKD Tarybą buvo išrinktas ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas, Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Seimo narys Pranas Žeimys.

„Tai – malonus pasitikėjimas. Esu dėkingas bendrapartiečiams ir partijos pirmininkui A. Kubiliui už jį“, – „Palangos tiltui“ sakė Š. Vaitkus.
P. Žeimys tapo ir Priežiūros komiteto nariu, daug Palangai padėjęs buvęs premjero A. Kubiliaus patarėjas J. Survila buvo išrinktas į TS-LKD Prezidiumą.
Partijos suvažiavime sekmadienį dalyvavo apie 800 šalies konservatorių.
Buvo išrinkta 10 partijos pavaduotojų.
Pirmąja TS-LKD pirmininko pavaduotoja tapo Seimo vicepirmininkė Irena Degutienė. Už ją balsavo 527 delegatai, 1 susilaikė.
Partijos pirmininko pavaduotojais taip pat tapo Seimo nariai Valentinas Stundys, Rasa Juknevičienė, Vincė Vaidevutė Margevičienė, Agnė Bilotaitė, Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Dainius Kreivys, Kazys Starkevičius, Rimantas Jonas Dagys ir Jurgis Razma.
A. Kubilius pasiūlė varžytuvėse dėl partijos pirmininko dalyvavusio V.Landsbergio kandidatūrą į Politikos komiteto pirmininkus, bet V. Landsbergis atsisakė kandidatuoti. Politikos komitetui jis vadovavo nuo 2003 metų, kai A. Kubiliui užleido partijos pirmininko postą.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHAaliosa 2013-05-14 11:02 (ausra / IP: 109.128.14.103)
nu,va... tures ka veikti, ne tik del kurhauzo su Jacka teistis/o greit ir to negales/

Donatas 2013-05-14 10:29 (donatasram@gmail.com / IP: 78.58.119.63)
Turbūt, TS-LKD Priežiūros komitetas ir toliau prižiūrės, kad niekada nebūtų įvykdyta testamentu įteisinta tremtinių Navickų valia ir Kęstučio g. esantis pensionatas "Pušynas" neatitektų LAT pripažintam paveldėtojui. Po savavališkos rekonstrukcijos pensionatas tapęs "A. Mončio namais" jau antrą kartą po karo faktiškai tampa Rusijos namais. Ten dabar Palaičio ir Žeimio dėka Rusijos pilietis Andrey Vladimirov stato sau namus. Nusirista iki sveiku protu nesuvokiamo absurdo kai po savavališkos grąžintino pensionato rekonstrukcijos jis paskelbtas kultūros vertybe ir dabar ta vertybė tampa Rusijos nuosavybe! Kas paneigs profesoriau V. Landsbergi, kad TS-LKD jau nesėdi Rusijos kišenėje? Jeigu taip yra tai Jūsų partijos laukia kažkada Navickų pensionate įsikūrusio Raudonojo Lenino kampelio likimas, o tokie po trispalve užsimaskavę bolševikinės kultūros nešėjai atsidurs istorijos išmatų duobėje.

ndss 2013-05-14 01:22 (dsb / IP: 78.62.36.161)
kaip matau, tie kurie garsiai rekia (kaip antai Vaitkus) ir "mojuoja administraciniu kirviu", tie ne tik palangos kunigaikstysteje reitinguojasi, bet ir tarp kitu panasiu toje pacioje "viska zinau geriausiai" partijoje..

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė kviečia aktyvius, jaunus ir veiklius žmones įsilieti į Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (SJRT) gretas. Jaunimo atstovų rinkimai į jaunimo reikalų tarybą vyks spalio 24 dieną 17 val. 30 min. Jei esate 14-29 metų, domitės jaunimo politika, jums svarbu, kaip jaunas žmogus jaučiasi Palangoje, turite idėjų, pasiūlymų ir norite jas įgyvendinti, kandidatuokite į...


To niekas ir sapnuoti negalėjo: Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas šį šeštadienį įvyksiančiame partijos Tarybos (jai be jo priklauso ir palangiškis Aleksandras Jokūbauskas) posėdyje balsuos už dešimties partijos bičiulių – tarp jų ir Antano Vinkaus, Seimo nario Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje –...


Kai į pirmąjį posėdį susirinko 2016–2020 metų kadencijos Seimas, palangiškiams gerai pažįstami jau buvę jo nariai – konservatorius Pranas Žeimys ir liberalsąjūdiečiams mirksinti Jolita Vaickienė, kuriai rinkimai į Seimą pasibaigė nesėkmingai, patylomis jau dėlioja naują gyvenimą kaip privatūs asmenys – be valdžios ir dėmesio. JOKIO dėmesio. „Deja, tokia Prano...


Priešinęsis partijos nurodymams LSDP Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas kartojo burtažodį: „Pas mus – demokratija“, bet jos nesuprato partijos vadovybė: už tai, kad pašalino, o vėliau, Socialdemokratų prezidiumui nurodžius, nesugrąžino partijoje Justino Masalsko ir Viktoro Geco narystės, D. Paluckas praėjusią savaitę sulaukė partijos Etikos ir...


Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) sekmadienį išsirinko partijos pirmininko pavaduotojus, partijos Tarybą, Prezidiumą ir Priežiūros komitetą. Į TS-LKD Tarybą buvo išrinktas ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas, Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Seimo narys Pranas Žeimys.


Praėjusį savaitgalį Vilniuje surengtame partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Tarybos posėdyje dalyvavo ir TT Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė bei skyriaus narė Nijolė Petkutė.


Pergalę dėl Seimo nario mandato Pajūrio rinkimų apygardoje paskutinę akimirką sugriebęs Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatas Pranas Žeimys Darbo partijos kandidatę Genoveitą Krasauskienę aplenkė vos 45 balsais. P. Žeimys surinko 50,18 proc. balsų, G. Krasauskienė – 49,82 proc., bet „darbietė“ pasinaudojo įstatymo numatyta galimybe ir...


Kovą dėl Seimo nario mandato Pajūrio rinkimų apygardoje   paskutinę akimirką laimėjo Tėvynės Sąjungos Krikščionių demokratų partijos kandidatas, palangiškis Pranas Žeimys, aplenkęs Darbo partijos kandidatę Genoveitą Krasauskienę vos 45 balsais.


 Buvęs Darbo partijos Palangos skyriaus pirmininkas Vygantas Žylė, mėginęs pirkti buvusio lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatą, savivaldybės aukciono komisijai nutarus privatizuojamą objektą laikyti neparduotu, apskundė tokį sprendimą Klaipėdos apygardos teismui, kuris vyro ieškinį atmetė. V. Žylė tuomet šio teismo sprendimą apskundė Lietuvos Apeliaciniam Teismui. Bet V. Žylė liko...


Seimo narys Pranas Žeimys: būtina kalbėtis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 17 | Rubrika: Miestas

Kaip „Palangos tiltui“ telefonu apibūdino Vilniuje įvykusią protesto akciją Seimo narys, valdančiajai daugumai astovaujantis Pranas Žeimys, mitingo, kurį organizavo šalies profsąjungos, pradžia buvo tvarkinga ir pakankamai taiki.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas