Vagišių akiplėšiškumas apkartino vestuves

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 25

Šeštadienio popietę apniuko jaunavedžių ir jų svitos nuotaikos. Savo gyvenimus susieję žmonės vos po kelių akimirkų, kai suraitė parašus ir gavo Santuokos liudijimą, buvo apvogti.

 

Pastebėjo po fotosesijos parke

Iškart po ceremonijos Palangos savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje šventinė svita patraukė į Botanikos parką. Fotografavimasis gražiame gamtos prieglobstyje jaunavedžiams yra tapęs gyva tradicija.

Tačiau po smagios fotosesijos nuotaiką apkartino nemalonus vaizdas: grįžę iš parko šventės dalyviai neteko amo pamatę išdaužto automobilio „Subaru Legacy Outback“ galinio lango stiklą. Neilgai trukus svečiai pastebėjo, kad dingo tarp vaikiškų rūbų buvusi rankinė su dokumentais ir pinigais. Rankinėje buvo jaunavedžių pasai ir povestuvinės kelionės į Prancūziją bilietai. Dingo ir dar vienos viešnios krepšys. Moteris neteko ir dokumentų, ir banko kortelių, ir pinigų.

 

Apvogė vieną iš trijų automobilių

Jaunieji dar tikėjosi, jog rankinę netyčia paliko Civilinės metrikacijos skyriuje, tačiau jos ten nebuvo. Apmaudžiausias faktas buvo tas, jog pirmadienį jaunavedžiai turėjo išvykti į kelionę kopinėti medaus.

Šventės dalyviai buvo šokiruoti ne tik žaibiškos vagystės vidury baltos dienos fakto, bet ir to, jog ilgapirščiai brovėsi į švenčiančių automobilį – visi trys svečių automobiliai buvo išpuošti, buvo matyti, jog tai vestuvininkų svita. Iš trijų automobilių paliestas tik pastarasis. Jaunosios mamos teigimu, greičiausiai tik dėl to, kad tikėtasi didesnio grobio: „Subaru“ buvo gerokai naujesnis nei kiti du. 

 

Žaibiška vagystė – ne pirma

Manoma, jog vagys veikė žaibiškai – jų, spėjama, būta kelių. Kiekvienas tokios vagystės metu turi savo funkciją (stebėti, išdaužti stiklą, čiupti). Vagystės, besikerojančios milžinišku greičiu, tapo didžiuliu akibrokštu ir akiplėšiškumo pavyzdžiu.

Dokumentų netekę jaunavedžiai, vis dėlto, šią savaitę išskrido atostogauti. Skubos tvarka Vilniuje jiems išduoti pasai, pakeista kelionės data. Jaunosios mama palangiškė neslėpė apmaudo ir sutrikimo: dienos metu, viešoje vietoje stovintys papuošti automobiliai, palikti šiek tiek ilgiau nei pusvalandžiui, tapo vagių taikiniu. Liudininkų kol kas nėra, apčiuopti siūlo galą, vedantį link vagišių, spėjama, taip besielgiančių ne pirmą kartą, taip pat sudėtinga.

 

Kas bus toliau...?

Nemalonus įvykis ne tik apkartino šventę, pareikalavo papildomų lėšų naujiems dokumentams susitvarkyti, bet ir sukėlė nemažai streso. Saugus dabar nesijaučia nei vienas žmogus – nei namuose esantis, nei šviesiu paros metu Palangos gatvėmis vaikštantis. Sunku nuvyti šalin įspūdį, kad kasdien kriminogeninė situacija tik prastėja...


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Ketinate įsigyti verslo liudijimą 2017-iesiems? Patariame, kaip tai padaryti!


Ilgai lauktame Palangos kempinge tvyro pabaigtuvių nuotaikos – statybos darbai jau baigti, paskelbtas ir konkursas koncesininkui. Vokai su pasiūlymais bus atplėšti lapkritį.


Vieną šaltą Kalėdų vakarą, Vaiva Maselskytė (Urbonienė), atėjusi į ką tik įkurtą Palangoje radijo stotį, mergaitišku jauduliu skambindama gitara atliko jausmingą savo kūrybos dainą „O, Angele“. Kaip vėliau sužinojau iš muzikos mokytojos, pakvietusios savo pačią darbščiausią ansamblio dainininkę į studiją, Vaivos šeima...


Vasaros pabaigoje Palangos Švenčiausios Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje aukso žiedus sumainė ir santuokos priesaiką priėmė palangiškė Marija Česnavičiūtė ir britas Eliotas Austrinas (Elliott Austrin). Medaus mėnesį praleidę Jungtinėse Amerikos Valstijose jaunavedžiai jau grįžo į Didžiąją Britaniją, bet jie, kaip ir jų gausi vestuvių svita, iki šiol mena vestuvių...


Šeštadienį per dešimtį Palangos miesto tarybos narių dalyvavo gražioje akcijoje – neseniai rekonstruotame Virbališkės take jie sodino medelius. Tačiau nuotaiką akcijos dalyviams apkartino žinia, kad sekmadienio naktį barbarai sugebėjo du pasodintuosius medelius nulaužti.


Šeštadienio vėtra Palangą aplenkė

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 10 08 | Rubrika: Miestas

Naktį į šeštadienį iki uraganinio sustiprėjęs vėjas užgulė pajūrį ir pamarį. Įsismarkavę vėjo šuorai guldė, laužė, rovė medžius, šie krisdami traukė elektros linijas, užtvėrė kelius. Smarkus vėjas siautė ir likusioje Lietuvos dalyje, tačiau, laimei, Palangą stichijos šėlsmas aplenkė.


Palangiškių suburta iniciatyvinė grupė inicijavo gyventojų apklausą dėl sutarties  su UAB „Litesko“nutraukimo.


Gražiausi Lietuvos kampeliai visuomet traukia turistus, norinčius pradžiuginti savo nuvargusias akis. Palangoje tokių vietų gausu, o viena iš mylimiausių vietų dažnai yra įvardijamas Botanikos parkas. Tikriausiai retas lietuvis nežino šio įspūdingo ir atvykėlių nuvaikščioto parko. Vieno iš gražiausių parkų Lietuvos pajūryje direktorius Antanas Sebeckas jį įvardija kaip „kurorto ramaus...


Atestatus gavo paskutiniai abiturientai

Romualdas RIMA, 2009 07 19 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Vlado Jurgučio vidurinėje mokykloje vyko iškilminga šventė, kurioje abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šiuos svarbius vidurinį išsilavinimą patvirtinančius dokumentus gavo 51 paskutinės, 32 – osios laidos, auklėtinis. Nuo šių metų rugsėjo mokykla taps pagrindine, kurioje vaikai mokysis iki 10 klasės.


Vagišių akiplėšiškumas apkartino vestuves

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 25 | Rubrika: Kriminalai

Šeštadienio popietę apniuko jaunavedžių ir jų svitos nuotaikos. Savo gyvenimus susieję žmonės vos po kelių akimirkų, kai suraitė parašus ir gavo Santuokos liudijimą, buvo apvogti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius