V. Balkūno nuotr.

V. Balkūno nuotr.

Žeminamas vyras nori bylinėtis su žmona

„Lietuvos rytas", 2013 08 08

Palangos apylinkės teismui ruošiamas dar negirdėtas civilinis ieškinys: už nuolatinius užgauliojimus vyras iš savo žmonos nusprendė prisiteisti neturtinę žalą.
Į Palangos miesto savivaldybę kreipėsi 69 metų palangiškis Stasys K. ir paprašė jam skirti nemokamą valstybės advokatą.
Anksčiau dėstytoju profesinėje technikos mokykloje dirbęs vyras skundėsi, kad jį be jokios priežasties necenzūriniais žodžiais be perstojo plūsta ir keikia 73 metų žmona Eugenija.
Psichologinį smurtą patiriantis vyras nusprendė kreiptis į teismą dėl neturtinės žalos atlyginimo.

Tikisi kelių tūkstančių litų
„Man teisininkai sakė, kad už asmens įžeidimą galiu tikėtis kelių tūkstančių litų. Gal tokia iš žmonos priteista suma bus jai kaip bauda ir apramins”, – aiškino pensininkas.
Stasys K. teigė, kad jam žmonos pinigų nereikia ir priteistą sumą žada padalyti savo vaikams.
Savivaldybėje paaiškėjo, kad nemokama antrinė teisinė pagalba jam suteikta nebus, nes vyras gauna didelę pensiją.
Tačiau ryžtingai nusiteikusio palangiškio tai nesustabdė. Ieškiniui surašyti jis iš savo pensijos pasisamdė advokatą, o jam išleistus pinigus ketina prisiteisti iš žmonos.
„Bendrų šeimos pinigų seniai jau nebėra. Tegul ji moka iš savo pensijos”, – sakė Stasys K.

Išpuolius jaučia nuolat
Net 38 metus santuokoje su žmona pragyvenęs palangiškis teigia, kad žmonos užsipuolimus jis patiria nuo pat bendro gyvenimo pradžios.
Tiek metų iškentėjęs jis skirtis neketina, tačiau žmoną pamokyti norėtų. Tėvų skyryboms nepritaria ir vaikai, o vyresnioji duktė įsitikinusi, kad motina skyryboms nepritars.
Pora turi jau suaugusias dvi dukteris ir sūnų.

Ne tik bara, bet ir muša
Pensininkas pasakojo, kad žmona jį kaltina visomis nebūtomis nuodėmėmis: kad vėlai grįžta namo, kad pareina esą išgėręs.
Sutuoktinė ima plūstis net už tai, kad jis nenuleidžia klozeto dangčio.
„Kartais žmona mane taip įsiutina, kad norėtųsi jai trenkti, kiek tik turiu jėgos”, – dėl nenusisekusio vedybinio gyvenimo guodėsi pensininkas. Tačiau jis tvirtino, kad prieš žmoną rankos niekada nėra pakėlęs. Priešingai – smūgių yra sulaukęs iš jos.
 

Vyras pats ieško
priekabių?

Apie vyro ketinimus išgirdusi jo žmona negalėjo atsistebėti: „Ką jis dar beprigalvos? Kokie gali būti užgauliojimai, jei mes kartu negyvename jau pusantrų metų? Jis atskirai gyvena pas sūnų sodo namelyje”.
Moteris sakė, kad sutuoktinis yra nervingas ir pats ieško priekabių.
Neseniai Stasys K. savo žmoną buvo apkaltinęs, kad ji pavogė jam remontuoti duotą anūko dviratį. Žmona teigė, kad vyras kenčia nuo atminties sutrikimo ir nuolat vartoja vaistus.
Tiriant pareiškimą dėl dviračio vagystės, pareigūnų apklaustas sūnus patvirtino, kad tėvai nesutaria ir dažnai pykstasi.
Skirtis su vyru moteris nemato reikalo: „Jei jis nori, tegu skiriasi. Aš netrukdysiu“.
 


Jūsų komentaras:

CAPTCHAsakyciau 2013-08-10 10:06 (IP: 78.61.104.50)
kad cia jau "bezpredelas"- nejaugi teismai nebeturi rimtu darbu, kad imsis nagrineti senatves ligu kamuojamo zmogaus paistalu.Tam yra gydytojai, tuo turetu susirupinti vaikai, nes paciam neatrodo liga, nereikia ne toli vaziuoti, puikus specialistai yra ir Palangoje - uz senosios vaistines vadinamoje Sirdies kraujagysliu...( sunkus med pavadinimas).Apsilankykit ir nepasigailesit, nereikes ne teismu.Noretume zinoti kaip baigsis si istorija

Taip pat skaitykite

Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, antradienio naktį vyras išdaužė kavinės langą ir pasipriešino policijos pareigūnams. Kaip pranešė Klaipėdos policija, 1994 metais gimęs vaikinas konfliktavo su kavinės darbuotojomis ir metė alaus bokalą į langą, po to pasišalino iš įvykio vietos. Sulaikymo metu pažeidėjas pasipriešino policininkams ir...


37 metų Paulius Rojus, žinomas Palangos verslininkas, kaip jis pats sako, „nuverkė“ du kartus. Pirmąkart prieš aštuonerius metus, kai sužinojo, kad 27 metų žmona Rasa serga itin pavojinga sarkoma – diagnozavę šio vėžio ketvirtą stadiją, gydytojai jai davė kelis mėnesius gyventi. O antrąkart – šį rugpjūtį, prieš savo kelionę į Indiją...


Palangoje sužalotas jaunas vyras aprašė istoriją, kaip siekdamas pagalbos blaškėsi per tris ligonines dviejuose miestuose. Pacientas pasidalino savo subjektyviu patyrimu apie kontaktus su medicinos personalu, ir jam suteiktą pagalbą.


Besimaudydamas jūroje mirė vyras

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 27 | Rubrika: Miestas

Antradienį, rugpjūčio 27 d., Palangoje mirė Baltijos jūroje maudęsis vyras. Kaip informavo Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas, 1964 metais gimęs vilnietis netoli kranto maudėsi su savo žmona. Moteris pastebėjo, kad vyrui sutriko sveikata ir pati jį ištraukė į krantą. 


Praėjusio penktadienio popietę jūroje plaukiojęs vienas poilsiautojas rado skenduolį – apie 70 metų vyrą. Poilsiautojas vyrą ištempė į krantą. Gelbėtojai bandė skenduolį dar gaivinti, tačiau jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Įvykio vietoje dirbo gelbėtojai, policijos pareigūnai, medikai. Pareigūnai apklausinėjo įvykio liudininkus. Patvirtinti mirties priežasčiai mirusiajam...


Palangos apylinkės teismui ruošiamas dar negirdėtas civilinis ieškinys: už nuolatinius užgauliojimus vyras iš savo žmonos nusprendė prisiteisti neturtinę žalą. Į Palangos miesto savivaldybę kreipėsi 69 metų palangiškis Stasys K. ir paprašė jam skirti nemokamą valstybės advokatą. Anksčiau dėstytoju profesinėje technikos mokykloje dirbęs vyras skundėsi...


Ankstų sekmadienio rytą, kilus gaisrui name Gėlių alėjoje, prie teniso kortų, žuvo 54 metų jo šeimininkas Algis Bartkus. Ugniagesiai atvyko į gaisravietę, kai namo stogas jau buvo apimtas liepsnos. Nors, ugniagesių pastangomis, namas nesupleškėjo – tik sudegė stogas ir apdegė rakandai viduje, namo šeimininko išgelbėti nepavyko – buvo rasti jo palaikai....


 Ar galima sumaišyti skęstantį žmogų su... plūduru? Vienoje J. Basanavičiaus gatvėje esančioje kavinėje, padavėja dirbanti Karolina T. (redakcijai merginos pavardė žinoma), sunkiai tramdydama jaudulį pasakojo, kaip jos ir kartu buvusios draugės akyse praėjusio pirmadienio vakarą prie gelbėtojų posto, prie tilto jūroje nuskendo maždaug keturiasdešimties metų vyras. Mergina...


Kitą savaitę Palangos bendruomenei, pati jau tapusi jos dalimi, savo knygą itin intriguojančiu pavadinimu „Geismo dukterys“, pristatys jaunoji rašytoja Monika Budinaitė-Žadeikienė. Kaip pripažino Monika, jos ateities planuose jau ir antroji knyga, dėl kurios neparašytų eilučių autorė tiesiog nenustygsta vietoje, tačiau dar labiau jaudina netrukus į šį pasaulį pasibelsiantis vaikelis, tad...


Prie Palangos tilto - palaidotas gyvas vyras

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 07 14 | Rubrika: Kriminalai

Pirmadienio ankstų rytą Palangos gelbėjimo stoties gelbėtojai prie tilto, nusileidus nuo kopų, pastebėjo iš smėlio kyšančią žmogaus galvą. Priėję arčiau gelbėtojai išvydo iš šviežiai supilto smėlio krūvos pūpsančią, maždaug 30 – 45 metų vyro kruviną galvą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius