Palangos gimnazistai surengė Tokijo olimpinių žaidynių palydėtuves, šventė pergalę futbolo turnyre „Pajūrio žemaitukai, vienykimės” (FOTO GALERIJA)

Palangos tiltas, 2021-10-10
Peržiūrėta
806
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos gimnazistai surengė Tokijo olimpinių žaidynių palydėtuves, šventė pergalę futbolo turnyre „Pajūrio žemaitukai, vienykimės” (FOTO GALERIJA)

Nuo naujų mokslo metų pradžios Palangos senosios gimnazijos sportininkai aktyviai įsijungė į neformalaus ugdymo veiklas. 

Rugsėjis padovanojo susitikimą su senais bičiuliais, „Baltijos” pagrindinės mokyklos neįgaliųjų klasių mokiniais. 

Šventėme Tokijo olimpinių žaidynių palydėtuves. Oras sutrukdė renginio maksimaliam išpildymui, tačiau...surengėme savo olimpines žaidynes  Palangoje. Kūrėme vėliavą, sirgalių plakatus, imitavome atidarymą, atlikome įvairius sportinius pratimus.

 Džiaugėmės olimpiečių ir parolimpiečių pasiekimais. Gimnazistai uždarė savo Olimpiadą ir nusiuntė gražiausius linkėjimus būsimiems Olimpinių žaidynių dalyviams.

Buvo ir kitų įsimintinų renginių gimnazijoje.

Palangos senoji gimnazija akyviai, jau penktus metus, dalyvavo akcijoje „Gelbėkite vaikus”. Ne tik bėgo vaikų palaikymui, bet ir rinko materialinę paramą vargstantiems pasaulio ir Lietuvos vaikams.

Džiaugiamės futbolo turnyru „Pajūrio žemaitukai, vienykimės”. Graži popietė Palangos sporto centro futbolo aikštyne atnešė pergalę 2-1 Palangos senosios gimnazijos komandai. 

Džiugino ne tik pergalė, bet ir puiki nuotaika, gražus bendravimas ir nuoširdūs rankų paspaudimai. 

Apdovanoti buvo visi turnyro dalyviai diplomais, o geriausiems komandų žaidėjams atiteko simbolinės taurės.

Dalia Rakauskienė,

Palangos senosios gimnazijos fizinio lavinimo mokytoja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius