Mobili NKC komanda plečia galimybes pasiskiepyti Vakarų Lietuvoje

Palangos tiltas, 2021-07-19
Peržiūrėta
1542
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Mobili NKC komanda plečia galimybes pasiskiepyti Vakarų Lietuvoje

Nacionalinio kraujo centro (NKC) mobili ekspertų komanda toliau keliauja per Lietuvą ir siekdama nuvažiuoti pas kuo daugiau norinčių pasiskiepyti žmonių vakarų Lietuvoje keičia vakcinacijos strategiją kurortiniuose pajūrio miestuose. Nuo pirmadienio, liepos 19 d., kiekvieną pirmadienį ir antradienį, be išankstinės registracijos nuo koronaviruso (COVID-19) vienos dozės „Janssen“ vakcina bus galima skiepytis Klaipėdoje, o Palangoje – šeštadieniais ir sekmadieniais. 

Šią savaitę, liepos 19-20 d. 11.00-16.00 val. NKC komanda dirbs Klaipėdoje prie LIDL parduotuvės, adresu Taikos pr. 66B. Prie LIDL parduotuvių Klaipėdoje bus galima pasiskiepyti ateinančias keturias savaites, o šeštadieniais ir sekmadieniais, kaip ir numatyta anksčiau, 11.00-16.00 val. – Palangoje Jūratės ir Kąstyčio skvere, tilto prieigose.

NKC direktoriaus pavaduotojos valdymui Agnės Kaminskienės teigimu, Palangoje darbo dienomis pastebimas mažesnis aktyvumas, todėl šias dienas bus stengiamasi išnaudoti siekiant aplankyti kuo daugiau kitų Vakarų Lietuvos vietų, o į Palangą mobili NKC palapinė grįš šeštadieniais – sekmadieniais, tam, kad poilsiautojai po atostogų galėtų grįžti ne tik pailsėję, bet ir saugūs nuo COVID.  

Viso vakcinavimo turo per Lietuvą metu NKC mobili komanda jau paskiepijo per 8000 žmonių.

NKC primena, kad atvykstant būtina turėti asmens tapatybės dokumentą, kad būtų galima suvesti duomenis apie vakcinaciją į e.sveikatą.

Atvykstančiųjų skiepytis akcijos organizatoriai prašo įvertinti permainingus vasaros orus ir su savimi turėti vandens, apsauginius kremus ir skėčius nuo saulės bei nuo lietaus.

NKC pagrindinė veikla ir toliau išlieka neatlygintinos kraujo donorystės skatinimas, tad planuojama, kad Palangoje šeštadieniais kartu su vakcinacija vyks ir neatlygintos kraujo donorystės akcijos.   

Mobiliose komandose dirba didžiulę patirtį turintys sveikatos priežiūros specialistai, tarp jų ir gydytojai, prie iniciatyvos taip pat prisideda karo medikai, o „Caritas“ savanoriai padeda reguliuoti atvykusiųjų skiepytis srautą. 

Šią iniciatyvą NKC įgyvendina kartu su Vyriausybės kanceliarija, Sveikatos apsaugos ministerija, miestų ir rajonų savivaldybėmis.

NKC informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 5 dieną Palangos kurhauzo langai drebės nuo solidaus operinio dainininko balso - bosas Tadas Girininkas surengs jubiliejinio gimtadienio koncertą „Tarp rytų ir vakarų“. Vakaro vairą į savo rankas ima vienas geriausių Lietuvos vedėjų muzikologas Viktoras Gerulaitis. Žavusis vakaro vedėjas pateiks spalvingus pristatymus apie Tado vaidmenis, atliekamus kūrinius ir jų kūrėjus, atskleis mažai...


Sinoptikai prognozuoja, kad ketvirtadienį, sausio 20 d., ryte sustiprės vakarų, šiaurės-vakarų vėjas. Vėjo gūsiai 9 val. ryto sieks iki 20-22 m/s, o vakare ir naktį sustiprės iki 26 m/s.


Be išankstinės registracijos pasiskiepyti galima kiekvieną ketvirtadienį VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centre, Vytauto g. 92, nuo 11 val. iki 16 val.


75 metų ir vyresni senjorai, kurie planuoja pasiskiepyti ir tuo pačiu norėtų gauti  100 eurų vienkartinę išmoką turi suskubti ir pirma vakcinos nuo COVID-19 doze spėti pasiskiepyti lapkričio 8 d. (pirmadienį) arba lapkričio 9 (antradienį). Suskubti reikia dėl to, kad 100 eurų vienkartinė išmoka skiriama už pilną vakcinacijos kursą, todėl, tam, kad antru skiepu senjorai spėtų paskiepyti...


Rytoj, rugpjūčio 19 d., kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, VšĮ „Palangos asmens sveikatos priežiūros centre“ nuo 11 val. iki 16 val. galima pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos be išankstinės registracijos.


Nacionalinio kraujo centro (NKC) mobili ekspertų komanda toliau keliauja per Lietuvą ir siekdama nuvažiuoti pas kuo daugiau norinčių pasiskiepyti žmonių vakarų Lietuvoje keičia vakcinacijos strategiją kurortiniuose pajūrio miestuose. Nuo pirmadienio, liepos 19 d., kiekvieną pirmadienį ir antradienį, be išankstinės registracijos nuo koronaviruso (COVID-19) vienos dozės „Janssen“ vakcina...


 Nacionalinio kraujo centro (NKC) mobili ekspertų komanda visai vasarai įsikūrė Palangoje, kur skiepys be išankstinės registracijos nuo koronaviruso (COVID-19) vienos dozės „Janssen“ vakcina.  


Šiandien, penktadienį, gegužės 21 d., ir rytoj, šeštadienį, gegužės 22 d., visi 18 metų ir vyresni palangiškiai gyvos eilės principu be išankstinės registracijos galės pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos „Vaxzevria“ vakcina. Norintieji pasirinkti kitą vakciną kviečiami skiepui registruotis per vieningą elektroninę registracijos sistemą, apsilankius...


Palangoje pastatą, kuriame veikė „Laukinių vakarų salūnas“, perkanti įmonė vietoje jo planuoja viešbutį. „Dar galutinai nėra patvirtinta, bet planuojame rekonstrukciją. Pastatą ketiname rekonstruoti į mišrią paskirtį. Koncepcija yra tokia, kad pastatas turėtų keistis į šiek tiek ramesnę paskirtį, tikėtina, kad tai turėtų būti viešbutis su...


Spalio 3 dieną Spektaklio Dž. M. Singas „Šaunuolis iš vakarų pakrantės“ premjera Spektaklį pristato Palangos kultūros centro „Grubusis“ teatras. Palangos senoji gimnazija, Jūratės g. 13, Palanga


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius