Palangoje užpultas žmogus: grasino peiliu, atėmė telefoną ir piniginę

Palangos tiltas, 2020-09-02
Peržiūrėta
2008
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Palangoje užpultas žmogus: grasino peiliu, atėmė telefoną ir piniginę

Rugpjūčio 31 d., pirmadienį, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Palangoje užpultas žmogus. Jam užpuolikas grasino daiktu panašiu į peilį, atėmė telefoną ir piniginę. Patikslintais duomenimis, apie 1.10 val. Palangoje, Kopų g., užpuolikas, sudavęs vieną smūgį į kairįjį šoną ir grasindamas daiktu panašiu į peilį, iš pranešėjo atėmė mobilų telefoną „Samsung J5“, kurio vertė 200 eurų, bei piniginę, kurioje buvo dokumentai ir 363 eurai. Bendra žala – 578 eurų. Pradėtas plėšimo tyrimas.
Klaipėdos apskr. VPK

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tobulos piniginės pasirinkimas – tai sprendimas, neapsiribojantis paprastu pinigų ir kortelių saugojimu. 


Gero išmaniojo reikia kiekvienam žmogui. To kiekvienas ir nusipelno. Tačiau, kai nuolat pasirodo atnaujinti ar visiškai nauji modeliai, poreikis dažniau keisti savo išmanųjį darosi vis labiau aktualus.


Atostogaudamas pajūryje plaukų stilistas Karolis Murauskas (39 m.) pakliuvo į nemalonią situaciją. Su bičiuliu vaikščiodamas Palangoje, Jono Basanavičiaus gatvėje, vyras buvo užpultas, kaip pats sako, neadekvačiai besielgenčio žmogaus.


Vienas žmogus žuvo ir vienas buvo sužalotas pirmadienį greta Palangos susidūrus sunkvežimiui ir lengvajam automobiliui „Toyota Yaris“.


2022-06-16 apie 23 val. uostamiesčio pareigūnams buvo pranešta, kad Klaipėdoje, Taikos pr., vyras, grasindamas peiliu lošimų automatų salono darbuotojai, iš kasos pagrobė 300 eurų.


Trečiadienio, gegužės 12 d., vakarą Palangoje per kilusį konfliktą neblaivi moteris peiliu sužalojo vyrą.


Rugpjūčio 31 d., pirmadienį, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Palangoje užpultas žmogus.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Penktadienį, sausio 10-ąją, į Palangos policijos pareigūnus kreipėsi 1980 m.gimęs vyras, nurodęs, jog sausio 9-ąją, Palangoje, Sodų g., buvo užpultas dviejų asmenų, po to pasigedo striukės kišenėje buvusio telefono Samsung, verto 250€ ir dokumentų.


Vėlyvą šeštadienio (sausio 4 d.) vakarą po Palangos Meilės alėjos kopas vaikščiojęs vyras buvo apiplėštas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius