„Shodaniečių“ puikus sezono startas Kaune

Palangos tiltas, 2017-10-25
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

 „Shodaniečių“ puikus sezono startas Kaune

Kaune savaitgalyje vykęs atviras miesto čempionatas bei Lietuvos sporto vilčių žaidynių finalas sukvietė daugiau nei 500 dalyvių iš visos Lietuvos miestų, sulauktą sveičių net iš Lenkijos bei Latvijos klubų. Sėkmingai šiose varžybose startavo bei sezoną pradėjo Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai iškovoję – 2 aukso, 2 sidabro, 2 bronzos medalių.
Čempionais kovų rungtyje tapo visus varžovus įveikę Julija Balčiūtė ir Darius Merkulovas.Vicečempionų vardus iškovojo įspūdinga techniką demonstravęs Kristupas Balčiūnas, bei sėkmingai kovojusi Vaiva Šalkauskytė. Bronzos medaliais džiaugėsi Benas Bružas ir Rėjus Banaitis.
Kadangi sezonas tik prasidėjo, šioms varžyboms nebuvo skirtas įpatingas pasiruošimas. Nepaisant to, palangiškiai garbingai pasirodė ir iškovojo visų spalvų medalius. Visą rudenį karatė mokykla „Shodan“ vykdo naujų narių priėmimą, tad kviečiame prisijungti į vienos stipriusių Lietuvos karatė mokyklų gretas.
„Shodan“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangiškių „shodaniečių“ startai Anykščiuose

"Palangos tilto" redakcija, 2020 03 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį (vasario 29 – kovo 1 d.) Anykščiuose įvyko Lietuvos kyokushin karatė KATA čem-pionatas, kuriame dalyvavo ir karatė mokyklos “SHODAN” auklėtiniai.


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 43 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


Kaune savaitgalyje vykęs atviras miesto čempionatas bei Lietuvos sporto vilčių žaidynių finalas sukvietė daugiau nei 500 dalyvių iš visos Lietuvos miestų, sulauktą sveičių net iš Lenkijos bei Latvijos klubų. Sėkmingai šiose varžybose startavo bei sezoną pradėjo Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai iškovoję – 2 aukso, 2...


Gegužės 10-11 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos mini tinklinio U-12 mergaičių čempionato atrankinės varžybos. Jose dalyvavo ir Palangos sporto centro jauniausios tinklininkės Gloria Januševič, Samanta Tomasaitė, Marija Kalis ir Gabrielė Kalis. 


Neseniai Didžiojoje Britanijoje pasibaigusios olimpinės žaidynės dar iki šiol vietiniams gyventojams kelia ne tik pačių šviesiausių prisiminimų, bet ir teigiamų komentarų spaudoje audrą.


Palangos mieste rengiamos didžiosios šventės padeda kurortui „neužgesti“ ne sezono metu ir palaikyti vasaros sezono šurmulį. Taip pat ir šį savaitgalį vykusi šventė „Palangos stalas 2010“ pritraukė daug žmonių, kurie „suko galvas“, kaip pasistatyti automobilį, kaip nepatekti į didelę spūstį. Toks žmonių antplūdis naudingas ne tik smulkiesiems verslininkams, bet ir miesto savivaldybei. „Mes...


„Šventoji 2010“ - vasaros sezono atidarymas


Jubiliejinio sezono atidarymo akimirkos

Aldo ŽOLIO ir Aisto Mendeikos nuotraukos, 2010 05 20 | Rubrika: Miestas

Jubiliejinio sezono atidarymo akimirkos   Aldo ŽOLIO ir Aisto Mendeikos nuotraukos


Vasaros sezono Palangoje atidarymo programa

Palanga 2010, 2010 05 12 | Rubrika: Kultūra

40-oji vasaros sezono atidarymo šventė.


Įvardintos sezono atidarymo šventės klaidos

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 23 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas pakvietė Savivaldybės bei kitų atsakingų institucijų vadovus aptarti praėjusios sezono atidarymo šventės renginius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas