„11B“ Basanavičiaus ir Daukanto gatvių sankryžoje siūlo skanius dienos pietus, desertuku pavaišins nemokamai (FOTO GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2023-09-18
Peržiūrėta
1659
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kavinė „11B“ yra Basanavičiaus ir Daukanto gatvių sankryžoje
Kavinė „11B“ yra Basanavičiaus ir Daukanto gatvių sankryžoje

Užsukę į naują kavinę „11B“ Basanavičiaus ir Daukanto gatvių sankryžoje, jos lankytojai ne paaikčioja – senos kavinės „Lietuvos rytas“ čia niekas neprimena. 

Kiekvieną dabar pasitinka visiškai naujas, šviesus, minimalistinis skandinaviškas interjeras, žvilga baras, lauko terasa – itin erdvi, su naujais pintais baldais, tarp staliukų – tokie atstumai, tad jūsų pokalbis liks jūsų – privatus.

„Su pertrauka dirbame nuo praėjusių metų rugsėjo. Visiems įspūdį daro mūsų jaukus interjeras ir aplinka, tačiau aš itin didžiuojuosi mūsų virtuve – gaminame skaniai, siūlome įvairų maistą, vyraujanti virtuvė – lietuviška: karbonadas, vištienos, žuvies, patiekalai,“ – „Palangos tiltui“ sakė Zinaida Dulkienė,„11B“ administratorė.

 Be to, visus palangiškius, ir ne tik, „11B“ kviečia dienos pietų – jie čia – tikrai nebrangūs. 

„O suvalgius dienos pietus, desertuku pavaišinsime nemokamai,“ – sakė Zinaida.

Dienos pietūs teikiami nuo 11.30 val., o kavinė duris atveria kiekvieną dieną 11 valandą.

„11B“ dienos pietų meniu skelbia savo Instagram puslapy.

Beje, antrame aukšte veiki mini viešbutukas – tokiu pat pavadinimu.

„Turime septynis naujus jaukius svečių kambarius. Tai patogu tiems, kurie atvyksta į Palangą iš kitur – pas mus jau buvo švenčiami gimtadieniai, vestuvės, kitos šventės, – pasakojo pašnekovė. – Visų laukiame: ir miesto gyventojų, ir kurorto svečių.“

Visi kambariai – dviviečiai.

Svečių namuose „11B” kambarį galima užsakyti per booking.com, paskambinus telefonu 

(8-630) 54777 arba parašius e. laišką: [email protected]

Ilgais rudens ar žiemos vakarais svečių nuotaiką skaidrins ne tik garuojantis kepsnys ar vyno taurė, bet ir kruopščiai įrengtas naujas ledinis apšvietimas – net ir terasoje.

„Projektuojant kavinę, apšvietimui buvo skirtas didelis dėmesys,“ – sakė Z. Dulkienė.

Administratorė sako, kad vieną vienintelį labiausiai įstrigusį komplimentą jai būtų sunku išskirti.

„Visi sako, kad pas mus – labai jauku ir skanu. Tai ir dėl to sugrįžtantys mūsų klientai – geriausi komplimentai, – šypsosi Zinaida. – Ne vienas sako, kad ir savo draugams ir šeimos nariams rekomenduoja pas mus apsilankyti.

„Mūsų kolektyve – ir kretingiškiai, ir kretingiškės, ir palangiškės, ir palangiškiai, vasarą turėjome darbuotojų ir iš kitų rajonų,“ – sakė Zinaida.

Kavinė planuoja taikyti nuolaidą Palangiškio kortelės turėtojams, taip pat puoselėja mintį įsteigti ir savo specialią kortelę – jų savininkai galės tikėtis dar papildomos nuolaidos, tokia kortelė visus kavinės mylėtojus vienytų.

„Ar gi nebūtų smagu, kad žmonės, pamėgę mus, ir kitiems apie mus papasakotų: „Ar lankeisi „11B“? – sako Zinaida.

„11B” ketina dirbti visą žiemą. Galbūt tik po Naujųjų Metų užsidarysime keletui savaičių,“ – sakė pašnekovė.

Kavinė turi ir pusryčių meniu, ir vaikišką meniu, o svečių keturkojai draugai čia taip pat laukiami.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vos mėnesiui praėjus po itin skaudžios, palangiškės dviratininkės gyvybę nusinešusios nelaimės Vytauto ir Kastyčio gatvių sankryžoje, ji praėjusį penktadienį, rugsėjo 22 dieną, vėl buvo pažymėta krauju.


Užsukę į naują kavinę „11B“ Basanavičiaus ir Daukanto gatvių sankryžoje, jos lankytojai ne paaikčioja – senos kavinės „Lietuvos rytas“ čia niekas neprimena.  Kiekvieną dabar pasitinka visiškai naujas, šviesus, minimalistinis skandinaviškas interjeras, žvilga baras, lauko terasa – itin erdvi, su naujais pintais baldais, tarp staliukų – tokie atstumai, tad jūsų pokalbis liks jūsų –...


Kaip informuoja Policijos departamentas, šeštadienio, rugpjūčio 19-osios, rytą, apie 10 val. 35 min., Palangoje, Vytauto gatvėje, dviračiu važiavusi 73 metų moteris atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir Kastyčio gatvę sukusį autobusą, kurį vairavo 61-erių metų vienos miesto autotransporto įmonės vairuotojas. Dviratininkė žuvo vietoje. „Palangos tilto“ ir...


Palangos gimtadienio akimirkos. Šventinio koncerto foto akimirkos

"Palangos tilto" informacija, 2023 04 08 | Rubrika: Miestas

Palangos gimtadienio akimirkos. Šventinis koncerto foto akimirkos. Aldo Kazlausko nuotraukos


Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad vasario 3-osios vidurdienį, 12:29 val., gautas pranešimas, kad Palangos mieste, Darbėnų kelio ir Ligoninės gatvės sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai, sužalota moteris.


Vytauto-Žvejų g. sankryžoje nukentėjo motociklininkas

"Palangos tilto" informacija, 2014 11 03 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusio penktadienio rytmetį, apie 10 val. 30 min, Vytauto ir Žvejų gatvėje sankryžoje įvyko eismo nelaimė. Nuo „Lino“ Vytauto gatve važiavusio Volkswagen Sharan automobilio vairuotojas, sankryžoje bandęs pasukti į Žvejų gatvę, nepraleido nuo miesto centro motociklu Kawasaki važiavusio motociklininko.


Antradienį, liepos 22-ąją – tą pačią dieną, kai lygiai prieš 80 metų Šventojoje buvo surengta pirmoji Jūros diena, šventojiškiai ir miestelio svečiai rinkosi į vis dar “Eldija“ vadinamą buvusį kultūros centrą. Čia, nedidelėje, bet jaukioje patalpoje buvo prisiminta 1934-aisiais vykusi šventė bei oficialiai atidaryta Šventosios...


Fotografija Palangoje turi gilias tradicijas, kuriai pamatus klojo ir buvusios I-osios vidurinės – dabartinės Senosios gimnazijos – foto-kino būrelis. Daug metų jam vadovavęs mokytojas Algimantas Želvys gimnazijos 90 metų jubiliejaus metu sakė, jog visi metai, kai jis vadovavo būreliui ir mokė fotografijos paslapčių jaunuosius fotografus, buvę puikūs. „Palangos...


Fotografija Palangoje turi gilias tradicijas, kuriai pamatus klojo ir buvusios I-osios vidurinės – dabartinės Senosios gimnazijos – foto-kino būrelis. Daug metų jam vadovavęs mokytojas Algimantas Želvys gimnazijos 90 metų jubiliejuje sakė, jog visi metai, kai jis vadovavo būreliui ir mokė fotografijos paslapčių jaunuosius fotografus, buvę puikūs. „Palangos tilto“...


Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius