Atkakliose rungtynėse FK „Palanga” iškovojo trečią pergalę

Palangos tiltas, 2015-04-27
2113

Baigėsi LFF I lygos 5-ojo turo rungtynės tarp FK „Palangos“ ir Kazlų Rūdos „Šilo“ komandų, o pergale Klaipėdoje rezultatu 3:1 (2:0) džiaugėsi palangiškiai.
Kaip jau įprasta šiame sezone, rungtynės prasidėjo labai aktyviai, o palangiškiai nuo pat pradžių pradėjo kontroliuoti kamuolį varžovų aikštės pusėje. Visa komanda nuo pat pradžių jautė vienas kitą aikštelėje ir kūrė vieną pavojingą ataką po kitos. Visgi, kad ataka pasibaigtų rezultatyviai, pritrūkdavo sėkmingo užbaigimo. Buvo keletas šimtaprocentinių progų, kai galėjome išsiveržti į priekį. Kad „Palangai“ trūksta sėkmės, pasimatė ir viename epizode, kai Palangos klubo žaidėjas Marius Stonkus „patikrino“ Kazlų Rūdos ekipos vartininko budrumą. M. Stonkus atliko labai stiprų smūgį iš toli, o kamuolys praskriejęs šalia vartininko sudrebino „Šilo“ vartų skersinį. Po šio puikaus epizodo stadione nuvilnijo atodūsio banga, kad kamuolys neatsidūrė vartų tinkle.
Kitoje atakoje vos nepasiteisino taisyklė „neįmuši tu – įmuša tau“. „Šilo“ futbolininkai kėlė kampinį ir vienas iš jų žaidėjų nukreipė kamuolį į vartų pusę, bet čia mūsiškių komandą išgelbėjo vartininkas Marius Adamonis, sėkmingai sugriebęs smūgiuotą kamuolį.
Vis dėl to 32-ąją rungtynių minutę „Palangos“ įvarčių sąskaitą po puikaus „solo“ reido atidarė Simonas Urbys. Vienas įveikęs tris varžovus pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė savo komandą į priekį – 1:0. Užsivedę palangiškiai nenustojo spausti varžovų ir 44-ąją kėlinio minutę, dar kartą pradžiuginę sirgalius. Šiame epizode pirmąjį sezono įvartį įmušė Gvidas Juška ir rezultatas tapo 2:0. Iki kėlinio pabaigos „Palangos“ pranašumo „Šilui“ sumažinti nepavyko.
Antrajame rungtynių kėlinyje emocijų ir atkaklios kovos netrūko. Po pertraukos „Šilo“ komanda pradėjo žaisti tiksliau ir aktyviau, todėl žaidimas aikštelėje išsilygino. Įpusėjus antrajam kėliniui, 67-ąją minutę po pakelto kamuolio į baudos aikštelę jį sėkmingai krūtine susistabdė „Šilo“ saugas Andrius Urbšys ir pasiuntė į vartus, taip sušvelnindamas rezultatą – 2:1. Negana to, 72-ąją minutę už pavojingos atakos nutraukimą antra geltona kortele buvo nubaustas Palangos žaidėjas Mindaugas Bitinas, kuris buvo priverstas palikti aikštelę. Vis tik komandos draugo pašalinimas „Palangos“ futbolininkų iš vėžių neišmušė ir 87-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Rokas Krušnauskas įtvirtino komandos pergalę. Jis apgavo Kazlų Rūdos vartininką ir jam beliko įspirti kamuolį į vartus. Rezultatas tapo 3:1. Per kelias minutes „Šilui“ nebepavyko sukurti nieko pavojingo ir susirinkusių sirgalių džiaugsmui teisėjo švilpukas užfiksavo rungtynių baigtį – FK „Palangos“ komandos pergalę rezultatu – 3:1.
Rungtynių statistika
Palangos „Palanga“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 3:1 (2:0)
Įvarčiai: 32 min. Simonas Urbys (1:0), 44 min. Gvidas Juška (2:0), 67 min. Andrius Urbšys (2:1), 87 min. Rokas Krušnauskas (3:1)
Įspėjimai: 12 min. Simonas Urbys – geltona kortelė („Palanga“), 23 min. Mindaugas Bitinas – geltona kortelė („Palanga“), 50 min. Gvidas Juška – geltona kortelė („Palanga“), 56 min. Andrius Urbšys – geltona kortelė („Šilas“), 62 min. Aurimas Raginis – geltona kortelė („Šilas“), 72 min. Mindaugas Bitinas – geltona – raudona kortelė („Palanga“).