Atsisveikinome, bet neišsiskyrėme

Palangos tiltas, 2018-07-27
Peržiūrėta
308
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atsisveikinome, bet neišsiskyrėme

Praėjusį penktadienį, liepos 20 d., buvo mano paskutinė darbo diena Seimo nario Antano Vinkaus padėjėjos pareigose. Išeinu ne todėl, kad nepatinka toks darbas, ne todėl, kad per sunku.
Pasakysiu paprastai: gyvenimas eina į priekį, jis keičiasi ir diktuoja naujas aplinkybes.
Žinia, esu miesto tarybos narė, aktyviai dalyvauju miesto politiniame gyvenime. Įsikūrus Lietuvos socialdemokratų darbo partijai, tapau jos nare, įsijungiau į naujai sukurtos partijos politinį gyvenimą. Atsirado būtinybė dažnesnėms išvykoms, įvairiems pavedimams, darbams.
Supratau, kad artėjant savivaldos rinkimams, įtampa tik augs ir atlikti tiesiogines darbines Seimo nario padėjėjos pareigas mūsų mieste taps vis sudėtingiau. Tuo labiau, įvertinant galimus politinių oponentų įvairius taktinius veiksmus ir priemones.
Neabejoju, kad artėjant rinkimams net eilinis gyventojų priėmimas gali būti interpretuojamas kaip politinė agitacija. Tad, grįžusi iš vieno partijos prezidiumo posėdžio, priėmiau sprendimą ir dar gegužės 10 d. apie tai pranešiau Seimo nariui.
Mano būgštavimai dėl oponentų veiksmų pasitvirtino. Birželio pradžioje vietos spaudoje sulaukėme mano ir kito kolegos atžvilgiu viešai pateiktų, tikrovės neatitinkančių išvedžiojimų, vertinimų. Jų tikslas – į juos įtraukti ir patį Seimo narį. Džiugu, kad jis tam nepasidavė ir kaip visuomet išliko korektiškas.
Per tą laiko tarpsnį turėjome nebaigtų darbų, nemažai pokalbių, svarstymų, diskusijų bei vertinimų. Vis tik nusprendėme, kad šiuo metu geriau būti nesusietiems darbiniais santykiais, o išlikti bičiuliais, išsaugant draugiškus, žmogiškus santykius.
Neabejoju, su Seimo nariu A. Vinkumi ir toliau bendrausime, visapusiškai padėsime vienas kitam.
Dirbdama Seimo nario A. Vinkaus padėjėja 11 mėnesių, nuoširdžiai stengiausi padėti kiekvienam atėjusiam ar skambinusiam palangiškiui, kad jų problemos būtų išgirstos, sprendžiamos kuo operatyviau, o prašymai patenkinti. To neatsisakysiu ir ateityje, ir kaip miesto Tarybos narė, ir dirbant kitose pareigose, nes mano darbovietė nesikeis.
Esu dėkinga Seimo nariui, diplomatui, ambasadoriui Antanui Vinkui už tuos gražius bendrystės metus, už patarimus, supratimą, už diplomatijos pamokas, už jo toleranciją, už nuoširdų rūpestį.
Mes atsisveikinome, bet neišsiskyrėme...

Elena KUZNECOVA
Palangos miesto tarybos narė, buvusi Seimo nario Antano Vinkaus padėjėja

Jūsų komentaras:

nesuprantantiems 2018-08-06 17:23 (IP: 78.58.48.24)
Moteris ruošiasi mero rinkimams, reikalingas laikas.......

Buvusiu 2018-08-05 21:24 (IP: 90.140.136.198)
KGB-istų nebūna.

Aldona 2018-08-02 23:30 (IP: 78.57.230.163)
Veidmainyste tiesiog spindi akyse !!!!!

Taip pat skaitykite

Praėjusį penktadienį, liepos 20 d., buvo mano paskutinė darbo diena Seimo nario Antano Vinkaus padėjėjos pareigose. Išeinu ne todėl, kad nepatinka toks darbas, ne todėl, kad per sunku.


Šventosios švyturio šviesa – jau pusę amžiaus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 10 | Rubrika: Sveikata

Lietuvoje stovi keturi jūriniai švyturiai – Klaipėdoje, Nidoje, Juodkrantėje ir Šventojoje. Pastarasis skaičiuoja jau šeštą dešimtį, tačiau iki šiol jūroje besiblaškantiems moja nuo kranto šviesomis. Vėjuotą ketvirtadienio popietę aplankytas jūreivių palydovas romantiškai žvelgė į tolį.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius