Bėda – palangiškiai dūsta

Aistas MENDEIKA, 2009-09-27
Peržiūrėta
572
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškiai, gyvenantys daugiabučiuose netoli degalinės „Statoil“, vasaros sezono pabaigos šventę pasitinka... kosėdami. Kai kurie net prie bendro miestelėnų stalo prisėsti negalės, nes bus priversti plauti savo namų langus.

 

Meilės alėją remontuojančios „Žiežmarių hidrostatybos“ darbininkams drąsiai galima padėkoti už pastangas tvarkant kurortą, tačiau jų vadovams – tikrai ne. Vargu ar pastarieji nesupranta, kad aikštelėje, visai arti kurios stovu daugiabučiai namai, nevertėtų vežti ir pilti krūvas žvyro, birbinti traktorius, sunkvežimius. Nebetekę kantrybės, krapštydami aki nuo vėjo sukeltų dulkių palangiškiai keikia statybininkus. Paskambinusieji į „Palangos tilto“ redakciją klausė, kada baigsis tyčiojimasis iš jų.

Ir jie teisūs. Atrodo, tikrai tyčiojamasi. Jau pavasarį ne kartą rašėme apie toje pačioje aikštelėje šalia „Statiol“ degalinės buvusią statybinio laužo malyklą. Tik vasaros pradžioje, kai kažkam pasidarė gėda, iš jos išsinešdino traktoriai. Dabar, dar nespėjus pasibaigti vasaros sezonui, technika vėl atsirado.

Ši aikštelė priklauso ne kam nors kitam, o UAB „Palangos komunalinis ūkis“. Pasak įmonės direktoriaus Konstantino Skieraus, dabar čia šeimininkaujanti „Žiežmarių hidrostatyba“, kuriai leista pilti žvyrą, naudojamą Meilės alėjoje vykstantiems darbams.

Tačiau svarbiausia ne tai, kas tą žvyrą pila ir dulkėmis dusina gyventojus. Kodėl tai daryti leidžiama? Labai suglumino direktoriaus K.Skieraus atsakymas. Esą jis paskambinsiąs ir liepsiąs žvyro krūvas... palaistyti, kad nedulkėtų. Po minutės pažadėjo šiek tiek daugiau – liepsiąs statybininkams su visu žvyru „išsivynioti“. Įdomu, kaip reikėtų suprasti tokius žodžius – kaip rimtą pažadą pasirūpinti miestelėnų sveikata ar kaip dar vieną pasityčiojimą?

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga dabinasi miesto vėliavomis ir lygiai po savaitės visus metus minėti ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – kovo 30 d. sukaks lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai. Kurorto gyventojai taip pat kviečiami pažymėti šią visai šaliai svarbią sukaktį –...


Ką daryti, jeigu valgant išsprūsta pokštas ar anekdotas? Atsiprašyti ir toliau tyliai valgyti? Ar „skelti“ dar vieną linksmą nutikimą, kad šventė būtų linksmesnė, o valgiai skanesni? Psichoterapeutas Olegas Lapinas sako, kad valgant prie šventinio šeimos stalo, juokauti pageidaujama: „Priešingu atveju šventė gali virsti...


Praėjusį savaitgalį Palanga atidarė kurortinį sezoną, kuris oficialiai tęsis iki rugsėjo 15-osios, bet reikliausi kurorto vertintojai, ko gero, pagrįstai bambėjo, kad sezono atidarymas nebuvęs toks, kokio tikėtasi.


Jau tradiciškai į šventę susirinkusi visa Palanga kartu su savo svečiais rytoj susės prie ilgiausio Lietuvoje „Palangos stalo“. Ir, besidalindama vaišėmis, aptars, kokia buvo vasara. „Palangos tiltas“, prisidėdamas prie šio rudeninio viščiukų skaičiavimo, nusprendė peržvelgti, kas per šią vasarą – ir ne tik sezono...


Rytų kvartalo gyventojai atsidūrė unikalioje situacijoje. Apsitvėrę šiek tiek didesnę savo sklypų dalį visi jie tapo pažeidėjais, kurie bet kada gali būti apskųsti statybų prievaizdams ir žemėtvarkininkams už ne savo sklype pastatytas tvoras ir užimtą valstybinę žemę.


Vasara prabėgo akimirksniu ir Palangos moksleiviai jau tuoj bus priversti malonų tinginiavimą paplūdimyje iškeisti į mokyklos suolą, pailsėjus ir ištroškus žinių vėl kibti į mokslus, galbūt vasaros įspūdžiais pasidalinti su tris mėnesius nematytais bendraklasiais ar mylimais mokytojais.


„Šventoji 2010“ - vasaros sezono atidarymas


Jau keletą metų sėkmingai vykdytas skaičiavimo mintinai konkursas „Matmintinis“ šeštąjį kartą sutinka visus matematikos mylėtojus, pasiryžusius neprarasti kantrybės ir sumanumo iki konkurso pabaigos. Sausio 25 dieną prasidėjęs konkursas vilioja ne tik nuolatinius dalyvius, bet ir naujokus. Trečiąjį kartą savo jėgas bandys ir palangiškiai Mariam Varoneckaitė ir Abdulla Varoneckas, kurie...


Bėda – palangiškiai dūsta

Aistas MENDEIKA, 2009 09 27 | Rubrika: Miestas

Palangiškiai, gyvenantys daugiabučiuose netoli degalinės „Statoil“, vasaros sezono pabaigos šventę pasitinka... kosėdami. Kai kurie net prie bendro miestelėnų stalo prisėsti negalės, nes bus priversti plauti savo namų langus.


Mažieji palangiškiai parodė savo talentus

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 17 | Rubrika: Kultūra

Kovo 10-osios popietę Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ buvo didelis sujudimas – būrys krykštaujančių vaikų kartu su savo tėveliais bei mamytėmis skubėjo į salę, kurioje tądien įvyko šventinis renginys „Mūsų talentai – Lietuvos gerovei“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius