Bravoro lankytojams – kinetinės skulptūros

Aistas MENDEIKA, 2009-09-26
Peržiūrėta
1941
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pirmadienį pramogų komplekso „HBH Juozo alaus bravoras“ skulptūrų parkas pasipuoš būriu naujų skulptorių kūrinių, kurie sukurti čia vykstančio tarptautinio plenero metu.

 

Per savaitę devyni skulptoriai iš Latvijos bei Lietuvos miestų, vadovaujamo plenero vadovo bei pramogų bei parko kuratoriaus Andriaus Petkaus, ypatingai padedant bravoro šeimininkei Radai Matulevičienei, lankytojus žada nustebinti neįprastomis medžio skulptūromis. Pasak A.Petkaus, paprastų, statiškų skulptūrų yra daug, todėl dabar norisi padaryti kažką naujo, kitokio. „Nusprendėme medines skulptūras sukurti tokias, kurias kiekvienas parko lankytojas galėtų ne tik paliesti, bet ir pajudinti, užlipti ar pasisūpuoti. Todėl ir pavadinomas jas kinetinėmis“, - „Palangos tiltui“ sakė plenero vadovas.

Dabar skulptoriams pats darbo įkarštis. Vienos skulptūros žeria skiedras, kitos jau laukia, kol bus paruoštos nuolatinės jų vietos. Plenero uždarymas ir visų skulptūrų pristatymas „HBH Juozo alaus bravoras“ skulptūrų parke prasidės pirmadienį 13 valandą.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prie pat jūros, pušynų apsuptyje įsikūręs Vaikų parkas jau šį savaitgalį lauks mažųjų lankytojų – parkas vartus atkels šeštadienį, kovo 26 d.


Akivaizdu, jog vis labiau tobulėjančios internetinės technologijos taip pat daro įtaką ir besikeičiančioms internetinių svetainių įvaizdžio tendencijoms. Įprastai šios tendencijos būna susijusios ne tik su moderniai atrodančiu dizainu, tačiau taip pat ir funkcionalumu, leidžiančiu internetinėje svetainėje lankantiems žmonėms naršyti kur kas patogiau.


Pranešama, kad Palangoje pirmadienį buvo patvirtintas vienas naujas koronaviruso atvejis, kurorte šia liga šiuo metu serga 71 palangiškis.


Palangoje pirmadienį naujų koronaviruso atvejų neregistruota, šiuo metu kurorte juo serga 45 asmenys, o nuo pandemijos pradžios Palangos miesto savivaldybėje registruoti 1055 koronaviruso atvejai. Statistikos departamentas pirmadienį ryte paskelbė, kad per parą patvirtinti 514 naujų koronaviruso atvejų. Nuo COVID-19 mirė 7 žmonės. Per parą iš sekmadienio į pirmadienį nuo...


Lietuvos kompozitoriai kviečiami dalyvauti pirmą kartą organizuojamame naujų kūrinių pučiamųjų orkestrams kūrybiniame konkurse „MCC Palanga 2020“.


Palangos savivaldybė ieško kūrėjų, kurie galėtų subrandinti ir paskelbti idėją, kaip atrodytų skulptūra, skirta diplomatui Jamesui Youngui Simpsonui ir Derybinei grupei dėl Palangos grąžinimo. Tai "Palangos tiltui" patvirtino Palangos miesto Savivaldybė..


Šeštadienio vidurdienį Kretingos rajone, Žibininkų kaime, šalia pramogų komplekso liepsnojo sodybos ūkiniai pastatai.  Ugniagesiams apie gaisrą pranešta 12.16 val. Kai atskubėjo gelbėtojai, liepsnojo ūkinis pastatas, garažas ir tvartas. Šeimininkai spėjo iš tvarto išvesti gyvulius, tad nei gyvūnai, nei žmonės gaisro metu nenukentėjo. Su...


Palangoje nauja erdvė – šiuolaikinis skulptūrų parkas

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 28 | Rubrika: Miestas

Jau kitą šeštadienį, rugpjūčio 6 d., palangiškius ir miesto svečius pakvies nauja rekreacinė erdvė – šalia meno ir pramogų klubo „Kupeta“ esančiame pušyne, užimančiame kone du hektarus, įkurtas skulptūrų parkas. Tikimasi, labiausiai jį turėtų pamėgti šeimos su vaikais.


Skulptūrų parke – nauji kūriniai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 09 29 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį pirmadienį HBH „Juozo alaus bravoras“ skulptūrų parkas pasipuošė naujais skulptorių kūriniais.


Bravoro lankytojams – kinetinės skulptūros

Aistas MENDEIKA, 2009 09 26 | Rubrika: Kultūra

Pirmadienį pramogų komplekso „HBH Juozo alaus bravoras“ skulptūrų parkas pasipuoš būriu naujų skulptorių kūrinių, kurie sukurti čia vykstančio tarptautinio plenero metu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius