Palangos kurorto muziejus kviečia lankytojus į vakarinę edukaciją, per kurią gali pasirodyti vaiduoklis

Palangos tiltas, 2022-11-10
Peržiūrėta
2345
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos kurorto muziejus kviečia lankytojus į vakarinę edukaciją, per kurią gali pasirodyti vaiduoklis

Palangos kurorto muziejus (Birutės al. 34A)  kviečia lankytojus į vakarinę edukaciją, kurioje sužinosite paslaptingos viešnios istoriją ir patirsite neišdildomus įspūdžius. 

Muziejus įsikūręs vienoje paslaptingiausių pajūrio vilų „Anapilis“. Pastato ir jo savininkų gyvenimo istorijas gaubia įvairios legendos ir šiurpūs nutikimai.

Kažkas mistiško gali nutikti ir Jums… tik būkite tyliai. 

Edukacijos vyks kiekvieną lapkričio trečiadienį (9, 16, 23, 30 d.) 18 val.

Būtina išankstinė registracija: el. p. [email protected] arba tel. 8 460 30631.

Bilieto kaina 5 €

Jūsų komentaras:

mukas 2022-11-10 21:03 (IP: 162.158.222.210)
Ar Palanga ir jos muziejus dabar save 'brand-ina kaip vaiduokliu kurorta??

OB 2022-11-10 19:18 (IP: 162.158.222.211)
Buvau. PATIKO! Rekomenduoju, būtina pamatyti ir pajusti :)

Taip pat skaitykite

Gruodžio 19 d. Šventosios mokyklos bendruomenė rinkosi aktų salėje, kur vyko adventinė popietė ,,Kalėdų paslaptis”. 


Liepos 13 d., ketvirtadienį, 18 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vėl svečiuosis mūsų brangūs bičiuliai - Klaipėdos lėlių teatras!


Birželio 29 d., ketvirtadienį, 16 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į savo kiemelį, kur kartu su Klaipėdos lėlių teatro aktoriais jaunieji žiūrovai gliaudys ir išbandys mechanikos paslaptis.


Rugpjūčio 12 d. (penktadienį) 16 val. Palangos viešojoje bibliotekoje (renginių salė, III a.) ukrainietė dailininkė Natalija Didenko maloniai kviečia į popieriaus karpinių edukaciją vaikams ir suaugusiems.


Liepos 8 d., penktadienį, 16 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vėl svečiuosis Klaipėdos lėlių teatras.


Liepos 1 d., penktadienį, 17 val. Palangos kurorto muziejuje (Birutės al. 34A), kultūrinėje visuomenėje žinomam kaip vila „Anapilis“atidaroma šiuolaikinio meno paroda „anapilio matymai“.


Visi tėveliai nori kuo įdomiau ir įvairiau užimti savo vaiką laisvalaikio metu. Dažniausiai norima, kad veikla būtų naudinga vaiko raidai ir sužinotos žinios, panaudotos ateities planams. Deja, mažai tėvų pagalvoja apie kūrybinius įrankius, kurie taip pat lavina vaiko pasaulėžiūrą ir leidžia atskleisti savo fantaziją. Tam, kad būtų rastas balansas tarp mokslo ir kūrybos, labai svarbu, kad...


Jau daug metų Palangos kultūrinis gyvenimas neįsivaizduojamas be „Palangos orkestro“. Kokia šio pučiamųjų orkestro populiarumo paslaptis, kalbamės su jo vadovu Vygantu Rekašiumi.


Gegužės 22 d. Palangoje įvyko nepakartojamai šiltas ir turiningas renginys. Tai trečiasis ciklo „Palangiškiai – Palangai” koncertas. Palangos dukra pianistė Audronė Juozauskaitė atsivežė „namo” Liudą Mikalauską (bosas) ir sausakimšoje Kurhauzo salėje atliko programą „Karolio Voitylos paslaptis”.


Palangoje, ramioje Žemaitės gatvelėje, savo rankomis pastatytame name gyvena 97-erių sulaukęs Jurgis Kuzmickas. Jis – seniausias Lietuvos balandžių augintojas. Į klausimą, kaip sulaukus tokio garbingo amžiaus išlikti tokiu jaunu, senolis, primerkęs savo žydras akis pakelia jas į dangų ir juokdamasis sako: „Ką žinosi, gal suradome eleksyrą amžinai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius