Europos judumo savaitė Palangos lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“

Palangos tiltas, 2016-09-29
Peržiūrėta
563
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Europos judumo savaitė Palangos lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“

Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja Virginija Jašinskienė.
Vyresniųjų grupių vaikai su pedagogais lankėsi pramogų parke ,,Kurortų pramogos“, keliavo prie jūros, žaidė judriuosius žaidimus, dalyvavo su tėvais renginyje ,,Visa Lietuva šoka 2016“. Didžioji dalis priešmokyklinukų su tėveliais į darželį tą savaitę keliavo dviračiais, mažesnieji paspirtukais bei pėsčiomis. Priešmokyklinukai dalyvavo dviračių, paspirtukų varžybose, įtvirtino dviračiu važiavimo įgūdžius, prisiminė saugaus eismo taisykles.
Trečiadienį judumo savaitės metu sulaukėme svečių iš Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro. Specialistės, kartu su pedagogais, organizavo vaikams estafetes ,,Judėk ir būsi sveikas“, žaidė judriuosius žaidimus, o veiklos pabaigoje ugdytiniai buvo apdovanoti dovanėlėmis.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Paulikienė suorganizavo vaikams ir pedagogams kelionę į Ventės ragą iš projekto lėšų ,,Paukščiai giesmininkai“. Pakeliui namo iš Ventės rago, stabtelėję Kintuose, mažieji keliauninkai pėsčiomis nukeliavo prie ,,Didžiosios tujos“, augančios girininkijos teritorijoje, kurios aukštis siekia apie 18 metrų.
Ketvirtadienį įstaigos darbuotojai, tėveliai dalyvavo akcijoje ,,Diena be automobilio“. Penktadienį pedagogai surengė žygį dviračiais prie Plazės ežero, susitiko su Klaipėdos pajūrio regioninio parko ekologu Erlandu Paplauskiu, stebėjo paukščius.

Zita PAULIKIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ekologija tampa vis svarbesnė ir aktualesnė tema šių dienų pasaulyje. Todėl nuo pat mažens labai svarbu savo ugdytinius supažindinti su aplinkos išsaugojimo svarba. Turime veikti čia ir dabar, tapti kovotojais, kūrėjais už gražesnę, švaresnę ir sveikesnę aplinką.


Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Vienas reikšmingiausių būdų susipažinti su naujovėmis, plėsti asmenines, profesines ir dalykines kompetencijas yra dalijimasis metodine ir praktine darbo patirtimi. Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ nuo 1982 metų žengia sveikos gyvensenos keliu, todėl ypatingas dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui ir saugojimui. Mokykloje sudarytos sąlygos vaiko...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja...


Vaikučiai birželio pabaigoje šventė įsimintinas Jonines darželio pievoje. O liepos 12 d. rytą,visi visi, maži ir dideli, sugužėjo į kiemą kartu su auklėtojomis dalyvauti spektaklyje-pramogoje „Katės Murkės pasaka“.


Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ keičiami langai bei durys

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 21 | Rubrika: Miestas

Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ darbuojasi statybininkai – siekiant padidinti energijos vartojimo efektyvumą, čia į plastikinius keičiami pastato langai bei lauko durys.


Metodinė diena „Pedagoginės inovacijos“ lopšelyje-darželyje „Nykštukas“

Birutė Marija REMEIKIENĖ Lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorės pavaduotoja ugdymui, 2013 02 28 | Rubrika: Miestas

Vasario 21 d. į lopšelį-darželį „Nykštukas“ sugužėjo pedagogės iš visų ikimokyklinių įstaigų. Atvyko ir ilgamečiai socialiniai partneriai iš Klaipėdos darželio-mokyklos „Nykštukas“.


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Visą praėjusią savaitę Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyravo energijos sklidina atmosfera. Mažieji ugdytiniai drauge su savo auklėtojomis įvairiomis pramogomis minėjo sporto ir sveikatos savaitę, pavadintą itin įkvepiančiu pavadinimu „Judėk, sportuok, sveikai maitinkis – būsi sveikas“. Vaikams ši savaitė buvo ypatingai naudinga, mat jie ne tik aktyviai sportavo, tačiau taip pat...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius