Geriausi vestuviniai žiedai: kaip pasirinkti?

Palangos tiltas, 2021-12-25
Peržiūrėta
2907
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Geriausi vestuviniai žiedai: kaip pasirinkti?

Rinkdamiesi vestuvinius žiedus tikimės, kad nuo šiol juos nešiosime amžinai, todėl svarbu, kad šie papuošalai ir tiktų, ir patiktų. Jų pasirinkimo įvairovė yra stebėtinai plati, tad pasirinkti pačius geriausius žiedus gali būti ganėtinai sudėtinga, tačiau jei atkreipsite dėmesį į kelis pagrindinius aspektus, daug lengviau priimsite galutinį sprendimą.

Nutarkite, kiek ketinate išleisti

Vestuvinių žiedų kainos gali skirtis keliais, o galbūt net ir keliolika kartų, tad turėtumėte iš anksto pagalvoti, kiek investuosite į šiuos papuošalus – taip paieškas pavyks gerokai susiaurinti. Vertė labiausiai priklauso nuo naudojamų medžiagų, kurios skiriasi savo tvirtumu ir kitomis ypatybėmis, tačiau dizainui kaina dažniausiai neturi reikšmės. Tai reiškia, kad labai stilingų ir žavių papuošalų pavyks surasti bet kurioje kainų kategorijoje.

Pasirinkite tinkamiausią metalą

Esame įpratę matyti auksinius vestuvinius žiedus – tai vis dar yra populiariausias pasirinkimas. Ši medžiaga garsėja tvirtumu, o tokie aksesuarai niekuomet neišeina iš mados. Mėgstantys įdomesnį įvaizdį, geltonąjį auksą iškeičia į baltą ar rausvą, tačiau lygiai taip pat galima pagalvoti ir apie kitas medžiagas. Vienas prabangiausių pasirinkimų yra platina, kuri yra išskirtinai tvirta ir atspari įbrėžimams, o natūraliai baltas jos žvilgesys niekuomet neišblunka. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, kad tokie žiedai gali pažeisti kitus aksesuarus – įsitikinkite, kad Jūsų sužadėtuvių žiedas yra pakankamai tvirtas.

Sidabras taip pat vis dažniau pasirenkamas vestuviniams žiedams. Galima sakyti, kad tai – pigesnė platinos alternatyva. Tačiau norėdami išsaugoti tokių papuošalų spindesį, juos turėsite reguliariai valyti ir pasaugoti nuo įbrėžimų. Bene didžiausias privalumas tas, kad tokiems žiedams neprireiks didelių išlaidų. Gausų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/papuosalai/ziedai/f/all/sidabras.

Pagalvokite apie savo gyvenimo būdą

Nors situacijose, kuomet žiedas trukdo užsiimti tam tikra veikla, paprasčiausiai galime jį nusiimti, norėtųsi, kad tai būtų galima daryti kaip įmanoma rečiau. Tai reiškia, kad žiedas turėtų būti pakankamai praktiškas, atitinkantis Jūsų gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate aktyvų gyvenimą, labiau tiks paprastesnis dizainas, o medžiaga turėtų būti kuo tvirtesnė ir atsparesnė. Tačiau jeigu jokiomis specifinėmis veiklomis neužsiimate, drąsiai galėsite rinktis bet kurį patikusį variantą.

Išsirinkite žaviausią stilių

Šis sprendimas – labai individualus: vienus labiau žavi vestuviniai žiedai su deimantais, tuo tarpu kitiems labiau                       patinka kuklesni, minimalistinio stiliaus papuošalai. Vieno teisingo varianto nėra ir negali būti, tad turėsite laisvę įgyvendinti senas savo svajones. Tiesa, kartais gali nutikti ir taip, jog partnerių įsivaizdavimai apie vestuvinius žiedus ženkliai skirsis – tokiais atvejais raginama nepabijoti ir išsirinkti skirtingus dizainus. Su šiuo aksesuaru nesiskirsite diena iš dienos, todėl svarbu, kad jis vienodai patiktų Jums abiem, tačiau tai ne ta situacija, kuomet galima prieiti kompromisą.

Nepamirškite atsižvelgti į dydį

Nuo dydžio priklausys kasdienis komforto jausmas: pernelyg laisvas žiedas nuo pirštų kris, o per mažas – spaus. Be to, šiais laikais vestuvinius žiedus galima užsisakyti internetu – tokiais atvejais žinoti tinkamą dydį yra ypatingai svarbu. Moterims dažniausiai nereikia galvoti, kaip išmatuoti žiedo dydį – jį galima rinktis ir pagal sužadėtuvių, ir pagal bet kurį kitą papuošalą. Tačiau jei vyras iki šiol žiedų nenešiojo, matavimus galėsite atlikti su siūlu ar internete susiradę ir atsispausdinę žiedo matavimo juostelę.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, neabejotinai atrasite geriausiai Jums tinkančius vestuvinius žiedus. Svarbiausia šio darbo nepalikti paskutinei minutei – tuomet be streso galėsite atrasti papuošalus, kurie Jūsų rankas puoš visą likusį gyvenimą. 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Erikas Cchovrebovas, žinomas Palangos dziudo ir džiudžitsu treneris, net nesnieguotą žiemą, nepastebėtas nueina į Nemirsetą, kurioje yra išsirinkęs savo medį. „Į jį kažkada trenkė žaibas, bet jis – dar gyvas. Jame yra įrengtos sūpynės. Užsikariu kaip katinas labai aukštai, net pasislenku ant storos šakos ir leidžiu mintims plaukti į tolį – darau kvėpavimo pratimus“, – „Lietuvos pajūriui“...


Augindami pasėlius sodininkai ir ūkininkai susiduria su pasėliams kenkiančiomis piktžolėmis. 


Jei sąmoningai to ir nesiekiame, mentorystė įvairiomis formomis reiškiasi ir veikia mūsų gyvenimą: galbūt kas nors rekomendavo studijas, pastebėjo ypatingą mūsų savybę, sužadino smalsumą ar tiesiog tapo įkvepiančiu pavyzdžiu. 


 Pirmiausia renkantis kieto kuro katilą reikia nustatyti kuro rūšį ir degimo proceso technologiją (katilo konstrukciją). Anksčiau klientas spręsdavo dėl kuro prieinamumo ir jo saugojimo, šiais laikais sprendimų priėmimo procese didelį vaidmenį vaidina technologija ir su jais susijusios įsigijimo bei eksploatavimo išlaidos.


Rinkdamiesi vestuvinius žiedus tikimės, kad nuo šiol juos nešiosime amžinai, todėl svarbu, kad šie papuošalai ir tiktų, ir patiktų. Jų pasirinkimo įvairovė yra stebėtinai plati, tad pasirinkti pačius geriausius žiedus gali būti ganėtinai sudėtinga, tačiau jei atkreipsite dėmesį į kelis pagrindinius aspektus, daug lengviau priimsite galutinį sprendimą.


Palangos savivaldybė praneša, jog visi 16 metų amžiaus ir vyresni palangiškiai kviečiami registruotis skiepui www.koronastop.lt interneto svetainėje arba Karštąja linija 1808. Svarbu: atvykdami turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Skiepytis nuo COVID-19 ligos apsisprendę pilnamečiai gyventojai turi teisę patys pasirinkti norimą vakciną


Ne paslaptis, jog gaivesnis patalpos oras užtikrina didesnį produktyvumą ir geresnę mūsų savijautą, tačiau atšilus orams, optimalią temperatūrą namuose ar biure išlaikyti tampa vis sunkiau. Tokiais atvejais yra dvi išeitys – įsigyti oro kondicionierių arba ventiliatorių. Abu šie įrenginiai turi savų pranašumų, todėl išsirinkti vieną iš jų...


Stogo konstrukcijos: kokią galimybę pasirinkti?

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 05 | Rubrika: Verslas pinigai

Šiandien stogo konstrukcijų pasirinkimas yra pakankamai platus, todėl turime galimybę rinktis iš įvairių stogų tipų. Kiekvienas galimas pasirinkimas turi savų privalumų bei trūkumų, tad neretai keliamas klausimas, koks sprendimas galėtų būti pačiu palankiausiu. Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi įvairios stogo konstrukcijos ?


Ar kada nors susimąstėte, kodėl jūsų vaikui vieni dalykai mokykloje sekasi puikiai, o kiti – sunkiau? Kodėl vieni matematikos uždavinius „gliaudo“ lengvai lyg riešutėlius, o kitiems reikia daug sykių aiškinti? Kodėl vienas, vos išgirdęs ketureilį, gali jį atkartoti akimirksniu, o kitam reikia daug laiko ir pastangų vien perskaityti tekstą?


  Šeštadienį Palangoje vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) ataskaitinės rinkiminės konferencijos metu buvo apdovanoti geriausi praėjusių metų sportininkai. LLAF atrinko sportininkus ir trenerius, kurie 2012 metais pasiekė geriausių rezultatų. Savo simpatijas galėjo išreikšti lengvaatlečių gerbėjai, kurių balsai sudarė 50 procentų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius