„Guboja“ sėkmingai pasirodė Plungėje

Palangos tiltas, 2016-04-18
Peržiūrėta
240
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Guboja“ sėkmingai pasirodė Plungėje

Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ sekmadienį nepoilsiavo – kolektyvas vyko į Plungę, kur dainavo vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ II ture.
Konkurse dalyvavo net 17 ansamblių iš Kretingos, Plungės, Šilutės, Skuodo, Šilalės, Klaipėdos ir Neringos miestų bei rajonų. Dainininkus vertino autoritetinga komisija: konkurso koordinatorė Aurelija Andrejauskaitė, dirigentas Kastytis Barisas, solistas ir chorvedys Dainius Puišys ir kt. „Guboja“, vadovaujama Rimgaudo Juozapavičiaus, atliko penkias dainas. Nugalėjusios jaudulį moterys pasirodė sėkmingai – į Palangą parsivežė II laipsnio diplomą.
Ansamblis Plungėje ne tik dainavo, bet ir aplankė Oginskių dvarą, vaikščiojo po išpuoselėtą kunigaikščių Oginskių parką. Nepaprastai gražūs Oginskių rūmai, kiti dvaro pastatai, šalia čiurlenantis Babrungas įkvėpė moteris ekspromtu surengti neseniai kolektyve dainuojančių krikštynas. Danielė, Dalia ir Rūta buvo pašlakstytos Babrungo upės vandeniu, joms buvo įteiktos pievų gėlių puokštelės. Naujokės turėjo iškilmingai prisiekti, kad stropiai lankys repeticijas, bus ištikimos kolektyvui ir garsins „Gubojos“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
Vėlai vakare grįžęs ansamblis ir jo vadovas R. Juozapavičius buvo patenkinti išvyka, laimėtu diplomu ir nepakartojamais įspūdžiais.

Rūta KORSAKIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 22 dieną Šakių mieste įvyko atviras Šakių rajono moksleivių dziudo čempionatas. Čempionate be Palangos dziudo imtynininkų įvairiuose amžiaus grupėse dalyvavo apie 230 imtynininkų iš Lietuvos bei Latvijos. Tokie čempionatai vieniems imtynininkams buvo geras jėgų išbandymas, kitiems tarpinio pasiruošimo etapas ruošiantis pagrindinėms šalies...


Palangosmiesto kultūros ir jaunimo centro liaudiškų šokių grupė „Banguolis“(vadovė Janina Serapinienė) Naujojoje Akmenėje dalyvavo respublikiniame liaudiškų šokių kolektyvų festivalyje-šventėje „Mes – visada jauni“.


Kur važiuoti švęsti didžiausių metų švenčių atostogų metu? Į Londoną ar Maskvą? Palangos miesto savivaldybės Tarybos narysMindaugas Skritulskas su žmona Ramune pasirinko Rusijos sostinę.


Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ sekmadienį nepoilsiavo – kolektyvas vyko į Plungę, kur dainavo vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ II ture.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Jaunieji kurorto lengvaatlečiai Panevėžy pasirodė puikiai

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 01 28 | Rubrika: Sportas

Sausio mėn. 18-19 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose puikiai pasirodė Palangos sporto centro ugdytiniai.


Mieste pasirodė naujas meras

Alvydas ZIABKUS, “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2010 08 09 | Rubrika: Miestas

Palanga turi naują merą!  Iš kitur atvykęs ir mieste tik liepos pabaigoje atsiradęs, jis pirmiausiai apsižvalgė po kurortą. “Nuosavais automobiliais atvykstančių žmonių skaičius didžiulis, o mašinų pastatyti nėra kur. Prie “Statoilo” degalinės, “Senukų” ir “Iki” prekybos centrų įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės, bet jos visą laiką tuščios, nes visi važiuoja kuo arčiau...


„Lions“ klubo akcija sėkmingai tęsiasi

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 12 | Rubrika: Miestas

Palangos moterų „Lions“ klubas savo misiją padėti likimo nuskriaustiems vaikams tęsia. Aktyviosios moterys toliau energingai dalyvauja akcijoje „Palangos aukų dėžutė 2010“, taip suteikdamos viltį palengvinti gyvenimą tiems, kurie labiausiai vargsta. Palangiškiai mielai tiesia pagalbos ranką, bendradarbiaudami ir aukodami savus pinigėlius tiems, kuriems jų tikrai reikia, o ir neseniai...


Gimnazistės sėkmingai įveikė esė konkursą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 05 | Rubrika: Miestas

Palangos senosios gimnazijos moksleivės Marija Šiaučiūnaitė ir Jūratė Rėpšaitė pateikusios savo darbus konkursui „Patriotizmas Vinco Mykolaičio-Putino romane „Krizė“, sulaukė itin palankaus vertinimo, todėl buvo pakviestos į apdovanojimų ceremoniją vykusią Vilniuje. Patyrusios kūrybos ir laimėjimo džiaugsmą jaunosios palangiškės turėjo progą patirti naujų potyrių bei pasisemti kūrybinių...


Palanga sėkmingai pristatyta Maskvoje

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 25 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Palangos delegacija, kurios sudėtyje buvo meras Vytautas Stalmokas, miesto Tarybos narys Remigijus Kirstukas, Turizmo informacijos direktorė Ala Valužienė bei centro vadybininkė Egidija Smilingienė, pristatė kurortą vykusioje vienoje iš didžiausių  tarptautinių turizmo parodų „MITT 2009“ Maskvoje, kurioje dalyvavo apie 3 tūkstančiai dalyvių iš šimto aštuoniolikos pasaulio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius