Jaunųjų futbolininkų pergalė Latvijoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010-09-01
Peržiūrėta
170
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį šeštadienį Latvijos mieste Saldus vyko šešių komandų futbolo turnyras, kuriame dalyvavo ir Palangos jaunieji futbolininkai. Į turnyrą jaunieji futbolininkai vyko nusiteikę itin kovingai, tikėdamiesi pasitikrinti savo gabumus, įgytus treniruočių metu vasaros metu.

 

Saldus – miestas vakarinėje Latvijoje, Kuržemėje, prie kelio Ryga-Liepoja. Tai jaukus miestelis, kuriame gyvena 14 tūkstančių gyventojų. Atvykę į šią vietovę palangiškiai buvo maloniai nustebinti, išvydę didžiulį naują sporto centrą su pagrindine futbolo aikšte ir sintetine atsargine, naujas sporto sales, persirengimo kambarius, ir netgi kavinę. Kaip pasakojo jaunuosius futbolininkus treniruojantis Romas Zubernis, viskas pastatyta prieš dvejus metus, skatinant jaunuosius sportininkus siekti kuo geresnių rezultatų. „Pamačius tokias sąlygas, pasidarė liūdna dėl Palangoje esančios situacijos. Per dvidešimt nepriklausomybės metų kas buvo pastatyta, jau baigia sugriūti“, - pakomentavo R.Zubernis.

Pirmoji jaunųjų palangiškių dvikova įvyko su Kuldinas miesto komanda ir po atkaklios kovos buvo iškovota pergalė, rezultatu 1:0. Įvartį pelnė Gvidas Jonušas. Antrąsias rungtynes teko žaisti su pajėgia Liepojos komanda, po kurių vėl buvo švęsta pergalė  (1:0). Šį įvartį pelnė Ronaldas Rusys. Kitose varžybose įvyko susitikimas su šeimininkais – Saldus miestelio futbolininkais, kuriose palangiškiams teko pripažinti jų pranašumą. Latviai įveikė palangiškius rezultatu 0:4. Kaip teigė R.Zubernis, teko guostis tik tuo, kad Saldus futbolininkai buvo metais vyresni.

Vienos iš svarbesnių rungtynių buvo su Dobele komanda. Po įtemtos kovos rezultatas buvo lygus – 0:0. Lemiamose rungtynėse palangiškiai susitiko su Bandavos komanda ir ją įveikė, rezultatu 2:0. Abu įvarčius įmušė Dovydas Zubernis. Palangiškiams po patirtų pergalių ir pralaimėjimų atiteko antroji vieta. Visi Palangos futbolininkai – Justas Aleksandravičius, Rokas Jurevičius, Gvydas Janušas, Valdas Paulauskas, Eimontas Rusys, Mindaugas Vitkauskis, Aleksas Vaičius, Ainaras Vaizgėla, Ainis Navickas, Lukas Liubertas, Ronaldas Rusys, Dovydas Zubernis – žaidė kaip darni komanda, todėl ir pademonstravo puikius rezultatus. Kaip paminėjo treneris, Adomas Janušas ir vartininkas Dominykas Čepys šįkart labai prisidėjo prie iškovotos antrosios vietos. Komanda buvo apdovanota taure ir antros vietos medaliais bei diplomais.

Be rungtynių vyko ir žongliravimo kamuolių konkursas. Jį laimėjo, nugalėjęs beveik šimtą dalyvių, Dovydas Zubernis ir buvo apdovanotas specialiu prizu.

Varžybos praėjo sklandžiai ir visa palangiškių komanda grįžo namo su naujais įspūdžiais ir pirmais savo gyvenime iškovotais prizais. Vadinasi treniruotės nenuėjo veltui ir jau matosi jų rezultatas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos Sporto centro 2009 metais gimusių futbolininkų komanda tapo 2019 m. "Wellkid" turnyro čempionais. Anksčiau tapę stipriausia Žematijos regiono komanda, palangiškiai ketvirtfinalyje nugalėjo 2018 metų Lietuvos čempionus "Kauno taurą" 3-1, pusfinalyje įveikė Alytaus komandą 5-1, o auksiniame finale nugalėjo Vilniaus BFA komandą rezultatu 3-1.


Kovo 28-29 dienomis Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (2002-2003 m. gimimo, treneris Arūnas Macius) dalyvavo tarptautiniame 11x11 futbolo turnyre Ventspilyje „FK Ventspils kauss-2015“. Mūsų komandai tai buvo neįprastas turnyras. Pirmą kartą žaidėme 11x11 ir pilnų išmatavimų aikštėje su suaugusių standarto kamuoliu.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (2002 m. gimimo), vadovaujami trenerio Arūno Maciaus, iškovojo tris pergales Lietuvos mokinių A lygos mažojo futbolo čempionato antro rato varžybose ir pateko į ketvirtfinalį.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Sporto salės, kurioje galėtų prisiglausti pats su išaugusiu mažųjų futbolininkų būriu, ką tik įsteigtos viešosios įstaigos – futbolo klubo „Gintaras“ dalininkas, direktorius ir treneris Marselis Balasanovas negavo tol, kol klubo durų nepravėrė keli žymūs miesto politikai su savo sūnumis. „Gal sutapimas, gal ne, tik tuomet atsikvėpiau. Kitaip buvo grėsmė...


Šių metų, vasario 25  dieną, Palangos senojoje gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras mokyklos 90-mečiui paminėti. Varžybas organizavo šios mokyklos IIIb gimnazinės klasės moksleiviai T. Aleksandras ir M. Šimkus. Savo jėgas išbandyti ir linksmai praleisti laiką galėjo visi senosios gimnazijos moksleiviai. Žaidime dalyvavo net  14 komandų, kurių kiekvieną...


Mažieji futbolininkai savo gabumus demonstravo Latvijoje  1

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 12 | Rubrika: Sportas

Praėjusį savaitgalį Palangos Sporto centro (SC) vaikų, gimusių 2001m., futbolo komanda dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Jelgavoje (Latvija). Turnyras vyko naujai pastatytame Olimpiniame centre, kuris atidarytas tik praėjusiais metais.


Jaunieji futbolininkai rungtyniavo Liepojoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 29 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadieni ir sekmadienį jaunieji Palangos futbolininkai, 2001 m. gimimo, dalyvavo futbolo turnyre „LM CUP-2010“, vykusiame Liepojoje. Puikiai praleidę laiką ir pasisėmę žaidybinės patirties palangiškiai grįžo kupini pakilios nuotaikos.


Jaunųjų futbolininkų pergalė Latvijoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Latvijos mieste Saldus vyko šešių komandų futbolo turnyras, kuriame dalyvavo ir Palangos jaunieji futbolininkai. Į turnyrą jaunieji futbolininkai vyko nusiteikę itin kovingai, tikėdamiesi pasitikrinti savo gabumus, įgytus treniruočių metu vasaros metu.


Mažieji futbolininkai išbandė savo jėgas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 12 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę centriniame stadione vykusiame futbolo turnyre Palangos sporto centro taurei laimėti intensyviai varžėsi dėl nugalėtojų vardo mažieji (2001 m. gimimo) futbolininkai, atvykę iš Žemaitijos miestų. Susirinkusios penkios komandos atskleidė visą savo augantį pasiryžimą bei neblėstantį norą nugalėti savo priešininkus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius