Jaunųjų modeliukų ir talentų pasirodymai

Julius KAZĖNAS, 2013-07-15
Peržiūrėta
750
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jaunųjų modeliukų ir talentų pasirodymai

Antrus metus pajūrio gyventojai, o jei konkrečiau – tai Šventosios poilsiautojai, galėjo gėrėtis jaunųjų modeliukų ir talentų pasirodymais. Liepos 12-14 d. vyko tarptautinis konkursas „Top Amber Model – 2013”, kurį organizavo Lietuvos Santarvės fondo mados studija, Santarvės fondo jaunieji savanoriai ir jaunimo klubas „Santarvietis”. Šiais metais konkursas vyko restorane „Paršelio rojus”.
Keturiose amžiaus grupėse varžėsi vaikai ir jaunimas iš Lietuvos, Latvijos ir Ukrainos.
Vaikai turėjo pristatyti kolekcijas, fotografavosi prie jūros, demonstravo savo stiliaus rūbus, tema „Myliu jūrą”, avangardinius rūbus, tema „Jūros gelmėse”, proginius-vakarinius rūbus, pristatinėjo savo tautinį kostiumą, pasakojo apie save ir savo šalį.
Renginys buvo be galo spalvingas, šiltas ir draugiškas.
Vertinimo komisijoje dirbti buvo pakviesti ir dalyvavo: Lietuvos Santarvės fondo steigėjas Julius Kazėnas, tarptautinio žurnalo „Taim & Faschion” savininkas Konstantinas Petkevičius ir žurnalo fotografė Danuta Vasiukevič, rūbų modeliuotoja Eglė Ališauskienė, poilsio namų „Saulės takas” bendrasavininkė, dainininkė ir vargonininkė Aida Paurytė, Šventosios kultūros centro direktorė Rima Beniušienė, Emilija Lapėnienė – Palangos vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja, Jūratė Bernotienė – restorano „Paršelio rojus” direktorė, Agnė Dagilė – Tarptautinis modelis, modelių agentūros „Major Amber Models“ savininkė.
Renginį vedė Karolina Žurauskaitė – dainininkė, renginių vedančioji, „Mažoji Mis Pasaulis – 2007”, „Mažoji Mis Lietuva – 2007”, „Mažoji Mis Visata – 2009”, Odilija Murauskaitė – dainininkė, renginių vedančioji, projekto „X Faktorius” naujųjų atrankų dalyvė, patekusi į antrają peržiūrą.
Konkursas vyko tris dienas, konkursantai ne tik dalyvavo renginyje, bet ir ilsėjosi prie jūros, susipažino su Lietuvos kraštovaizdžiu. Aplankė Gintaro muziejų Palangoje, Kretingos Žiemos sodą, Kretingos Pranciškonų vienuolyną.
Sekmadienio pietų metas buvo pats laukiamiausias, nes 12 val. įvyko apdovanojimai.
Pagrindinius prizus išsivežė svečiai iš Latvijos: „Mini Top Amber – 2013” tapo dešimtmetė Tereza Putene, vyresniųjų grupėje nugalėjo taipogi latvė – 16-metė Eliza Listopad. Ji ir talentų konkurse laimėjo pagrindinį prizą. „Top Amber Mister – 2013” – 6-metis Audrius Šiaučiūnas (Lietuva, Panevėžys), Mažųjų grupėje Publikos numylėtine išrinkta 12 m. Gabrielė Godaitė, panevėžietė, vyresniųjų grupėje – 14 m. Kornelija Valuckaitė (Ukmergė), Top foto pagrindiniai apdovanojimai atiteko vilnietei 13 m. Amandai Puškytei ir 4 m. Gertrūdai Delkutei (Kaunas), ukrainietė Rona Kyva (13m.) – savo amžiaus grupės nugalėtoja.
Jaunieji Santarvės fondo savanoriai dėkoja visiems rėmėjams: „Aljuvos” savininkui Alvydui Polkai, ūkininkui Valentinui Geniui, bei restorano „Paršelio rojus” savininkui Gintautui Rekašiui už suteiktą galimybę organizuoti konkursą restorano patalpose ir už nuostabų siurprizą – didžiulį tortą.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Šiemet vyko ilgametes tradicijas turintis 52 – asis jaunųjų filologų konkursas, į kurį iš visos Lietuvos atkeliavo 194 mokinių darbai. Teigiama, kad šis konkursas tai ,,net septyni konkursai viename”. Mat dalyviai pagal savo darbų pobūdį skirtomi į septynias sekcijas: kalbos, literatūros kritikos, publicistikos, poezijos, prozos, vertimų iš anglų...


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Gegužės 2-4 dienomis Palangoje, Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje, vyko ilgametes tradicijas turintis jaunųjų filologų konkursas, į kurį šiemet buvo pakviesti 124 mokiniai.


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” „Žiogelių” grupės vaikai (5-6 m.) ir pedagogai gali tik pasidžiaugti gražiu bendradarbiavimu su tėveliais. Baigiantis mokslo metams „Žiogelių“ grupės auklėtinio Herkaus tėtis inicijavo išvyką į Karinių oro pajėgų aviacijos bazės pirmą paieškos ir gelbėjimo darbų postą Nemirsetoje....


Palangos senosios gimnazijos abiturientė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įgyvendinamo projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapas“ dalyvė, 2014 m. ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laureatė Gabrielė Bumbulytė atstovaus Lietuvai ketvirtajame Šveicarijos talentų forume.


Antrus metus pajūrio gyventojai, o jei konkrečiau – tai Šventosios poilsiautojai, galėjo gėrėtis jaunųjų modeliukų ir talentų pasirodymais. Liepos 12-14 d. vyko tarptautinis konkursas „Top Amber Model – 2013”, kurį organizavo Lietuvos Santarvės fondo mados studija, Santarvės fondo jaunieji savanoriai ir jaunimo klubas „Santarvietis”. Šiais...


Šokių konkursas „Ant bangos 2013”

Birutė GIKARIENĖ, 2013 06 27 | Rubrika: Kultūra

Palangoje tradiciškai vėl ošė šokių studijos „Palangos Vėtrungė” organizuojamas šokių konkursas „Ant bangos 2013”. Šiemet į Palangos vasaros estradą susirinko virš 1000 dalyvių iš visos Lietuvos.


2009 metais gruodžio pabaigoje Socialinės apsaugos ir darbo bei Finansų ministerijų ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė trišalę sutartį. Įgyvendinant ES struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę „Verslumo skatinimas“ yra steigiamas verslumo skatinimo fondas skirtas skatinti verslumą, savarankišką užimtumą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius