Jaunųjų Palangos krepšininkų kovos

Palangos tiltas, 2015-03-12
Peržiūrėta
1401
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jaunųjų Palangos krepšininkų kovos

2014 –2015 m. sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos varžybos pasiekė finišo tiesiąją. Kiekvieną savaitgalį jau vyksta atskirų čempionatų ir divizionų finalinių ketvertų varžybos. Atsakingiausi metų startai prasideda ir Palangos sporto centro krepšininkams. Kovo 13-15 dienomis A. Sabonio sporto centro aikštėje savo jėgas išbandys jauniausieji palangiškiai, vadovaujami trenerio R. Juškos. Berniukų, gim. 2003 m., čempionato „Pirmasis iššūkis“ Palangos SC – Žemaitija komandos žaidėjai dėl patekimo tarp stipriausių Lietuvos komandų rungtyniaus su Sabonio KC - III, Kauno „Aisčių“ ir Klaipėdos KM sportininkais.

Palangos sporto centro pasididžiavimas – jaunimo vaikinų, gim. 1996 metais, komanda atkrintamosiose varžybose kovo 28-31 d. susikaus su Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkais.
Trenerės D. Mažionienės jaunosios ugdytinės jau baigė pasirodymą MKL čempionate savo pogrupyje, užimdamos penktą vietą. Trys palangiškės: Laura Žurauskaitė, Ema Gadeikytė ir Kornelija Laukytė sustiprino Plungės SM komandą ir puikiai startuoja tarp stipriausių keturiolikmečių mergaičių.
Jaunučių vaikinų, gim. 1999 m., komanda, pogrupyje užėmusi trečią vietą, taip pat nepateko į kitą etapą.
Palangos sporto centro jaunių merginų komanda 2 diviziono finalinio ketverto varžybose kovo 13-15 d. savo jėgas išbandys namuose Palangos universalioje sporto arenoje.
Ruošiantis varžyboms sporto centro ugdytinės žaidė tarptautines kontrolines rungtynes su „Blackeberg“ komanda iš Švedijos. Rezultatu 57:40 stipresnės buvo palangiškės (Dovilė Štrimaitytė pelnė 34 taškus, Gintarė Andrijauskaitė – 10 taškų, Simona Gumenikovaitė – 6 taškus).

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau du savaitgalius iš eilės išbandėme savo jėgas su pajėgiausiais sportininkais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Po užpraėjusio savaitgalio Jonavoje, kuriame dalyvavo virš 900 jaunųjų sportininkų iš 9 šalių, Palangos sporto centrą atstovavo dziudo trenerio Eriko Cchovrebovo auklėtiniai. 


Kiekvienų metų lapkričio 25 d. yra minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena.


Spalio 29 dieną vyko tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti. Šiais metais ji buvo organizuojama 19-ąjį kartą, tik pirmąkart vyko nuotoliniu būdu. 


Spalio 16 dieną Plungės Žirgyno sporto salėje įvyko Plungės miesto vaikų dziudo varžybos „Auksinis ruduo“. Į Plungės sporto ir rekreacijos centro bei Plungės dziudo klubo organizuojamas varžybas susirinko apie 200 jaunųjų sportininkų, tarp jų – ir Palangos kovos menų klubo „Ardonas“ auklėtiniai.


Gegužės 2-4 dienomis Palangoje, Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje, vyko ilgametes tradicijas turintis jaunųjų filologų konkursas, į kurį šiemet buvo pakviesti 124 mokiniai.


Saulė Janavičiūtė- tarp geriausių jaunųjų biologų Lietuvoje Kovo pabaigoje Palangos senąją gimnaziją pasiekė džiugi žinia - IA klasės gimnazistė Saulė Janavičiūtė tapo 52-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados prizininke devintų klasių grupėje.


Sausio 21 d. Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) šventė „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“. Daugiau kaip 300 jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o geriausieji lygos krepšininkai susikovė...


Gruodžio 16 dieną 15 valandą „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras Palanga-Klaipėda jaunųjų tinklininkų žaidimo įgūdžių įsisavinimo


Palangos senosios gimnazijos IIIB klasės mokinys Adomas Gudaitis tapo vienu iš geriausių Lietuvos jaunųjų geografų, Gimnazijai parvežęs garbingų apdovanojimų iš respublikinės geografijos olimpiados.


2014 –2015 m. sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos varžybos pasiekė finišo tiesiąją. Kiekvieną savaitgalį jau vyksta atskirų čempionatų ir divizionų finalinių ketvertų varžybos. Atsakingiausi metų startai prasideda ir Palangos sporto centro krepšininkams. Kovo 13-15 dienomis A. Sabonio sporto centro aikštėje savo jėgas išbandys jauniausieji...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius