Juozukas masažo eitų ir pas „Vanagupės“ SPA masažo meistrę

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-04-18
Peržiūrėta
2
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Vanagupės“ SPA centro vadovė Živilė Knabikienė

„Vanagupės“ SPA centro vadovė Živilė Knabikienė

Didžiausias masažų pasirinkimas Klaipėdos regione, nebūdingai „Vanagupei“ – patrauklios jų kainos, „įkandamos“ ne tik su storesne pinigine viešbučio SPA lankytojams, bet ir ne vienam Palangos senjorui, dvasią glostanti jauki aplinka – tai gali pasiūlyti „Vanagupės“ SPA aštuoni masažistai, kurių specializacija labai plati – nuo tradicinio klasikinio masažo iki ajurvedinių, „Abjangos“ (kai masažą atlieka du meistrai), holistinio masažų ir įvairių kosmetinių ritualų.

Todėl nenuostabu, kad vienos „Vanagupės“ SPA masažo meistrės Linos Petravičienės meistriškumas neliko nepastebėtas Lietuvos SPA asociacijos surengtame masažo čempionate Druskininkuose. Nors Lina netapo nugalėtoja, bet žiūrovus ir stebėjusius profesionalus sužavėjo technika, meistriškumu ir artistiškumu.

„Komisija ypač aukštai įvertino jos atliekamo klasikinio masažo meistriškumą. Komisijoje buvęs Juozukas (legendinis „Žalgirio“ krepšinio komandos masažuotojas – aut. past.) taip pat liko sužavėtas jos meistriškumu: „Masažo eičiau pas masažo meistrę iš Palangos“, – žėrė jai komplimentus. Lina – viena stipriausių mūsų masažo meistrų, teikianti ir kosmetologines, ir viso kūno masažo paslaugas. Ji taip pat teikia ir Ajurvedos paslaugas“, – pasakojo „Vanagupės“ SPA centro vadovė Živilė Knabikienė.

Masažo čempionatas susidėjo iš trijų dalių: teorinės, klasikinio masažo rungties ir SPA masažo dalies.

„Esu įsitikinusi, kad ateityje Lina pasidabins pačiais aukščiausiais apdovanojimais“, – sakė „Vanagupės“ atstovė.

Čempionate dalyvavo masažo meistrai iš Druskininkų „Eglės sanatorijos“, „Vilniaus SPA“, „Lietuva Grand SPA“, viešbučio „Romantika“, „Karališkos rezidencijos“ atstovai, taip pat kitų SPA meistrai.

SPA vadovę sužavėjo čempionate ir dalyvavusio jaunimo gausa. „Ko gero, pirmąsyk per visą masažo čempionatų istoriją pastebėjau labai daug puikių jaunų masažo meistrų, tarp jų ir vyrukų. Net sunku pasakyti, iš kur tiek atsirado jaunų vaikinukų masažo meistrų“, – juokėsi energinga „Vanagupės“ SPA centro vadovė.

Iš 11 čempionate Druskininkuose dalyvavusių dalyvių beveik pusė buvo vyrai.

„Du vyrukai užlipo ant aukščiausių garbės laiptelių“, – pastebėjo Živilė.

Masažo čempionatas Druskininkuose įvyko šeštą kartą, šįkart – po dviejų metų pertraukos.

Esant labai didelei masažo pasiūlai, ji siūlo labai atidžiai rinktis masažuotoją. „Reikia atkreipti dėmesį, ar meistras turi masažo meistro kvalifikaciją įrodantį sertifikatą, kokias priemones naudoja, pagaliau, kokioje aplinkoje atliekamas masažas“, – sakė pašnekovė.

Geriausius masažo meistrus šalyje ruošia „Ispado“ ir „Femina Bona“ masažo mokyklos. „Shanti“ mokykla ruošia Ajurvedos masažo meistrus.

„Deja, yra labai daug, kaip aš sakau, „balkoninių“ masažo meistrų. Mes SPA asociacijos Taryboje labai rimtai svarstome, kaip tam padaryti galą. Dėl tokių „balkoninių“ masažuotojų labai kenčia profesionalūs SPA centrai, kurie labai daug investuoja į savo masažo meistrus – jų kvalifikaciją ir išlaikymą. Bet nuo 2016-ųjų norintiems teikti kūno masažo paslaugas bus būtina turėti sertifikatą”, – kalbėjo pašnekovė.

Ž. Knabikienė didžiuojasi, kad „Vanagupės“ SPA gali pasiūlyti aukščiausios kokybės masažą. „Ajurvedos masažą visame Klaipėdos krašte, regis, siūlome tik mes. Mes vieninteliai Palangoje siūlome Kobido – japonų imperatorišką masažą“, – pasakojo Živilė.

Beje, SPA unikaliomis paslaugomis gali pasinaudoti kiekvienas – ne tik viešbučio ir SPA svečiai. „Turime nemažai klientų, kurie atvažiuoja būtent tik į SPA procedūras iš Šiaulių, Klaipėdos bei kitų miestų“, –pastebėjo „Vanagupės“ SPA vadovė.

Holistinis viso kūno bei „Kobido“ masažai – „Vanagupės“ SPA naujiena, bus siūloma lankytojams „Vanagupės“ dešimtmečio jubiliejaus, kurį viešbutis minės kitą mėnesį, proga.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

VTEK: Dainius Kepenis pažeidė įstatymą

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 15 | Rubrika: Miestas

Seimo narys Dainius Kepenis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimus dėl savalaikio privačių interesų deklaravimo, posėdyje vienbalsiai nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK). Pagal VTEK pranešimą, Seimo narys D. Kepenis laiku ir tinkamai nedeklaravo narystės bei eitų tarybos nario pareigų asociacijoje...


Joris Mykolas Kavolis – dar tik šešiolikmetis, tačiau požiūriu į pasaulį, vietines problemas, savo iškalba, drąsa ir iniciatyvumu galėtų pralenkti daugelį vyresnio amžiaus žmonių. Šis jaunas vaikinas yra iniciatyvos „Žinau, ką renku“ iniciatyvinės grupės narys, su kitais bendraminčiais organizavęs kandidatų į Seimą Kretingos-Palangos apygardoje...


Palangoje budinčios greitosios medicinos pagalbos brigados medikai, pacientą ištikus klinikiniai mirčiai, nuo šiol galės kokybiškiau bei paprasčiau atlikti išorinį širdies masažą – Klaipėdos Greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties vyriausiais gydytojas Rimvydas Juodviršis bei Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamento vadovas...


Didžiausias masažų pasirinkimas Klaipėdos regione, nebūdingai „Vanagupei“ – patrauklios jų kainos, „įkandamos“ ne tik su storesne pinigine viešbučio SPA lankytojams, bet ir ne vienam Palangos senjorui, dvasią glostanti jauki aplinka – tai gali pasiūlyti „Vanagupės“ SPA aštuoni masažistai, kurių specializacija labai plati –...


Jau bemaž dešimtmetį Palangoje masažo kabinetą turintis Napaleonas Maselskis veiklos stoka nesiskundžia – kaip pats paminėjo, ypač vasarą, seni klientai praveria duris ir praneša, jog jie jau čia. „Vasarą palangiškiai neserga“, - nusišypsojo masažuotojas, šią profesiją jau po ilgų metų puikiai įvaldęs. Regėjimą praradęs dar pačiame jėgų žydėjime, tarnaudamas Afganistane, palangiškis, kaip...


Sakoma, kad lytėjimą kūdikiai supranta kaip meilės išraišką, bendravimą su jais. Šią kalbą puikiai perpratusi kineziterapeutė, masažistė Ramunė Ronkaitytė papasakojo, kokią naudą kūdikiams teikia masažas. Nors, kaip paminėjo specialistė, tėvams pradžioje sunku pasitikėti, tačiau puikūs rezultatai sunaikina visas abejones. „Seniau tėvai patys mėgindavo masažuoti savo mažylius, pastaruoju...


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas