Karate Kyokushin mokyklos „Shodan” sportininkų pergalės Lietuvos vaikų čempionate Kėdainiuose

Palangos tiltas, 2023-05-11
Peržiūrėta
1101
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šių metų balandžio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatas - vienos iš svarbiausių visame karate sporto sezone tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose yra atrenkami stipriausi mūsų šalies sportininkai nuo 10 iki 14 metų amžiaus. Lietuvos vaikų čempionate kumite (kovų) rungtyse pergalių siekė apie 608 sportininkus iš 40 Lietuvos karate klubų. Palangos karate kyokushin mokykla „Shodan“ sportininkai iškovojo net 10 medalių – 3 aukso ir 7 bronzos.

U11 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 40 kilogramų čempione tapo sportininkė Greta Vaitekūnaitė.

U12 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 50 kilogramų aukso medalį iškovojo Linas Skališius.

U12 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 60 kilogramų čempiono titulą iškovojo shodanietis Aras Bardžius.

Bronzos medalius iškovojo: Arnas Matulionis, Aurimas Dikšaitis, Deimonas Drungilas, Denas Razmas, Edgar Poliščiuk, Jokūbas JAšinskas, Julian Kai.

Šiose varžybose savo jėgas taip pat išbandė: Eva Janušonytė, Mantvydas Gricius, Simonas Kornišinas.

Karate kiokušin klubo “Shodan” vadovas Lukas Kubilius bei mokyklos treneriai Aivaras Baltmiškis ir Laurynas Vaičikauskas labai džiaugiasi tokiais auklėtinių rezultatais bei kiekvienu Shodan mokyklos sportininku, dalyvavusiu šiame čempionate.

Kitas artėjantis svarbus karate sporto renginys – Baltic fighting camp - tai kyokushin karatė kovinė dviejų dienų stovykla/seminaras, kuris vyks Palangoje gegužės 13-14 dienomis. Susirinks daugiau nei 260 dalyvių iš 50-ties karate klubų (iš 6 Europos šalių), o kovine patirtimi dalinsis geriausi Lietuvos kovotojai bei Europos instruktoriai.