Karatistai pajūryje ne tik ilsėjosi, bet ir sėmėsi žinių

Palangos tiltas, 2012-08-23
Peržiūrėta
1020
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Karatistai pajūryje ne tik ilsėjosi, bet ir sėmėsi žinių

Giruliuose, „Pasakos“ stovyklavietėje, vykusioje Palangos karate kyokushin mokyklos „Shodan“ vasaros stovykloje, palangiškiai ne tik liejo prakaitą, bet ir turiningai leido laiką bei pramogavo.
Stovykla buvo ypatinga tuo, kad jos dalyviams teko įveikti netgi 3 treniruotes per dieną – 8 val. vyko rytinė treniruotė, 11 val. – dieninė treniruotė, o 17 val. – vakarinė treniruotė. Jauniesiems sportininkams (kurių jauniausias buvo 5 metų, o vyriausias – 15 metų) teko save išbandyti ir specialioje naktinėje treniruotėje, kurią vedė Vladimiras Silvaško, aukščiausią meistriškumo lygį Lietuvoje pasiekęs 5 DAN juodo diržo meistras. Naktinės treniruotės esmė – karate kyokushin kovotojas turi būti pasiruošęs išbandymams visokiose sąlygose, nesvarbu, ar tai naktis, ar diena.
Vaikų užimtumą sudarė ne tik treniruotės, bet taipogi maudynės jūroje, baseine, diskotekos, įdomūs edukaciniai užsiėmimai – vaikams prisistatymą bei ginklų ekspoziciją surengė Lietuvos kariuomenės žvalgų būrys; su savo veikla supažindino ir Lietuvos pakrančių rinktinės kinologų būrys su tarnybiniais šunimis. Vaikams nepamirštamą koncertą surengė ryškiausia Lietuvos muzikos žvaigždė – Andrius Mamontovas.
Stovyklautojai paskutinę stovyklos dieną varžėsi spartakiados rungtyje, kurioje išaiškinti stipriausieji, greičiausieji ir ištvermingiausi sportininkai, o pati stovykla tradiciškai užsibaigė renginiu tėveliams bei smagiu pasisėdėjimu prie laužo.
Palangos karate kyokushin mokykla „Shodan“ labai dėkinga Palangos miesto savivaldybei už skirtas lėšas įgyvendinant vaikų vasaros užimtumo programą „Vasaros stovykla su karatė meistrais“.
Vasaros karate kyokushin stovykla yra simbolinis sezono uždarymas. Jau rugsėjo pradžioje karate kyokushin mokykla „SHODAN“ pradeda naują sezoną, kuris bus nemažiau įtemptas bei darbingas nei ką tik pasibaigęs: laukia ne vienos respublikinės bei tarptautinio lygio varžybos, Europos čempionatai, o taipogi atestaciniai diržų kėlimo egzaminai. Kyokushin karate mokykla „SHODAN“ kviečia prisijungti norinčius išbandyt save bei sportuoti kyokushin karate, visą informaciją rasite www.shodan.lt.

Lukas KUBILIUS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose įvyko dviejų dienų Lietuvos kyokushin karate  vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 33 Lietuvos karate klubų.


Vasaros pabaigoje vyko didžiausias Lietuvos Kyokushin Karate renginys – tarptautinė stovykla, kurioje dalyvavo ir karatistai iš Palangos.


Besibaigiant vasarai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Šią savaitę darželiai ir pradinės mokyklos jau skelbia ilgai lauktų atostogų pradžią. Tačiau ne visi vaikai turi senelius, pas kuriuos gali praleisti nerūpestingas atostogas, o didžioji dalis tėvelių taip pat neturi galimybės būti su vaiku namie, tad kyla klausimas – kur dėti vaiką vasaros metu, jei jis dar per mažas būti vienas namie? Viena iš išeičių –...


Gegužės 30-31 dienomis Šventojoje jaunimo judėjimas „Aš esu kultūra“ kartu su aktyviu Palangos jaunimu suorganizavo stovyklą Lietuvos jaunimui. Dvi dienas stovyklavietėje 55 jaunuoliai iš įvairių Lietuvos kampelių stengėsi pažinti save, sužinojo, kaip svajoti, kad visi troškimai išsipildytų bei išmoko, kaip sunkų rytą pradėti žvaliai bei...


Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.


Neseniai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Kol vieni suko galvas prie egzamino, kiti liejo prakaitą

Palangos senosios gimnazijos inf, 2013 06 06 | Rubrika: Jūros vaikai

Pirmadienį visos Lietuvos ir Palangos senosios gimnazijos abiturientai laikė lietuvių kalbos egzaminą.


Šį savaitgalį Lucerne, Šveicarijoje, vyks Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatas, kuriame varžysis ir karate kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Vasario mėnesį vykusiame Lietuvos čempionate vietas nacionalinėje rinktinėje iškovojo palangiškės Beatričė Bugenytė (sv. kat. – 55 kg), Aušrinė Mažulytė (sv. kat. – 65 kg) ir Erika...


Giruliuose, „Pasakos“ stovyklavietėje, vykusioje Palangos karate kyokushin mokyklos „Shodan“ vasaros stovykloje, palangiškiai ne tik liejo prakaitą, bet ir turiningai leido laiką bei pramogavo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius