Kas šiemet vertas „Gintarinė snaigė 2019” apdovanojimų?

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-09
Peržiūrėta
1115
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto savivaldybė vėl organizuoja labiausiai pagarbos vertų žmonių rinkimus „Gintarinė snaigė 2019“ ir kviečia pastebėti bei pagerbti tuos, kuriems turime už ką padėkoti, kuriais norime didžiuotis. Ši iniciatyva kviečia pasakoti šalia mūsų esančių paprastų žmonių nepaprastas istorijas. Apie tuos, kurie savo tyliais, bet kilniais darbais, savo begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimus bei mūsų miestą.
Jeigu jūs pažįstate ar girdėjote apie tokį žmogų, apie nepagarsintą, vertą pagarbos jo darbą, nedelskite ir drąsiai siūlykite jį pretendentu Palangos miesto savivaldybės apdovanojimo ženklui „Gintarinė snaigė 2019“ gauti.
Siūlymas pretendentui apdovanoti pateikiamas užpildant teikimą arba teikimas užpildomas Palangos miesto savivaldybės administracijos (Vytauto g. 112, Palanga) Informacijoje. Siūlymus galite teikti iki 2019 m. lapkričio 11 d. imtinai.
Šių metų laimėtojai bus skelbiami ir apdovanojami Palangos miesto savivaldybės ženklu „Gintarinė snaigė“ iškilmingo renginio, vyksiančio gruodžio 7 dieną Palangos koncertų salėje, metu.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius