Kas yra populiariausias palydovinės televizijos tiekėjas Lietuvoje?

***, 2018-11-15
Peržiūrėta
2687
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palydovinė televizija, net ir atsirandant vis daugiau išmanių televizijos transliacijos būdų, vis dar išlieka populiaria galimybe matyti tiek lietuviškus, tiek užsienietiškus kanalus. Mažesnėse gyvenvietėse gyvenantiems asmenims tai dažnai tampa vieninteliu pasirinkimu ir nors interneto galimybės labai plečiasi (kartu su juo ir internetinės televizijos), visgi, palydovinė vis tiek mėgstama.
Palydovinė televizija veikia per imtuvą, o lėkštė, kuri yra tvirtinama prie namo, iškoduoja gaunamą signalą ir taip žmogus per televizorių mato geros kokybės vaizdą ir gali rinktis iš daugelio skirtingų kanalų. Prie palydovinės televizijos populiarumo taip pat prisideda ir nuosavos įrangos turėjimas. Vienu metu palydovinė televizija buvo vienas populiariausių pasirinkimu ir tąkart žmonės ne nuomavosi, tačiau pirko nuosavą įrangą. Kokybiška lėkštė tarnauja ne vieną dešimtį metų, tad svarstydami apie televizijos transliacijos galimybes žmones lieka prie palydovinės, kadangi į ją jau vis tiek yra investuota.
Palydovinės televizijos privalumai
Jau anksčiau minėtas svarbiausias palydovines televizijos privalumas yra tai, kad jos visiškai neriboja gyvenamoji vieta. Ji puikiai veikia net ir dykumose bei ledynų apsuptose vietose, tad svarstyti ar veiks mažame Lietuvos kaimelyje – net neverta. Žinoma, papildomai naudinga įvertinti ir platų skirtingų kanalų pasirinkimą, kurie varijuoja nuo lietuviškos link užsienietiškos televizijos pagal kiekvieno asmens poreikius. Galiausiai, žmonės vertina mažos kainos bei aukštos kokybės santykį. Brangiausiai kainuoja įrengimo kaštai. Jeigu nuomosite iš tiekėjo – tokiu atveju neteks skirti vienos didelės investicijos, teliks kiekvieną mėnesį mokėti abonementinį mokestį.
Jeigu sunku apsispręsti, kuris palydovinės televizijos tiekėjas geriausiai tenkina Jūsų poreikius – susisiekite su myPlan profesionalais, kurie nemokamai patars ir sužinoję Jūsų poreikius rekomenduos tinkamiausią paslaugų tiekėją.
VIASAT palydovinės televizijos tiekėjas
Skaitmeninės palydovinės televizijos paslaugas teikia VIASAT. Tiksliau, VIASAT siūlo mokamus televizijos paketus, kurie teikia galimybę kiekvienam matyti tokius kanalus, kurie jam labiausiai patinka. Dažnas renkamasi paketus net pagal transliuojamų laidų kalbą: populiariausi anglų bei rusų kalbomis. Taip pat galima pasirinkti pagal norimą matyti laidų pobūdį. Kol vieni labiau domisi sportu, todėl perka paketus, kuriuose didžioji dalis kanalų susiję su reguliariomis sporto transliacijomis, tuo tarpu kiti mėgsta filmus, animaciją arba net muzikinius kanalus.
Kai kurie nusprendžia atsisakyti papildomų privalumų ir įsigiję palydovinės televizijos įrangą naudojasi tik nemokamais kanalais. Pagal poreikius galite susipažinti su tokia galimybe ir jeigu Jūsų lūkesčiai nebus patenkami – visada galite užsisakyti papildomus, mokamus kanalus.
Palydovinė televizija patenkina daugelio klientų poreikius. Jeigu nežinote, ar ji atitinka būtent jūsų pageidavimus – susiekite su myPlan specialistais. Jie pasiūlys ne tik tinkamiausią palydovinės TV žiūrėjimo būdą, tačiau ir negavus norimo pasiūlymo rekomenduos kitas televizijos žiūrėjimo technologijas.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pajūrio sostinėje, Palangoje, duris atvėrė estetinės medicinos klinika „PERFECTUS CLINICA“. Didele dermatologinių, kosmetologinių ir estetinės medicinos procedūrų gausa dabar gali džiaugtis ir pajūrio gyventojai bei svečiai. Plastinės chirurgijos gydytojas Dr. JONAS DRĄSUTIS dalinasi mintimis apie dabar populiariausias pasaulyje estetinės medicinos procedūras. 


Rudens pradžiai „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų išmaniajai televizijai, eSIM laikrodžiams ir telefonams, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Balandžio 14 dieną LRT televizijoje vyko paskutinio šio sezono „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ žaidimo filmavimas. Tiesa, jis buvo kiek neįprastas: laidoje dalyvavo keturios komandos, kurias sudarė 5-12 klasių moksleiviai, o komandas subūrė ir joms vadovavo skirtingų klasių „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ finalų nugalėtojai. Kadangi Palangos senosios gimnazijos IIB...


Visos šeimos laisvalaikiui skirtą vaizdo transliacijų ir televizijos internete paslaugą „GO3” šiuo metu galima įsigyti itin palankiomis sąlygomis.


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Palydovinė televizija, net ir atsirandant vis daugiau išmanių televizijos transliacijos būdų, vis dar išlieka populiaria galimybe matyti tiek lietuviškus, tiek užsienietiškus kanalus. Mažesnėse gyvenvietėse gyvenantiems asmenims tai dažnai tampa vieninteliu pasirinkimu ir nors interneto galimybės labai plečiasi (kartu su juo ir internetinės televizijos), visgi...


„Palangos šilumos tinklams“ neseniai pradėjęs vadovauti Artūras Mažrimas – trečiasis įmonės direktorius per trejus metus. Bet, neabejotina, būtent jo laukia sudėtingiausia misija – įvykdyti miesto Tarybos sprendimą: miesto šilumos tinklų įmonei perimti iš „Litesko“ miesto šilumos ūkį jau nuo kitų metų vasaros, kai baigiasi...


Praeitų metų pabaigoje Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai. Jame dalyvavo ir „Palangos tiltas“. Mūsų redakcija laimėjo dalinį finansavimą, pateikusi du projektus: „Jūros mūšos aidai kurorto kūrėjų meninėje raiškoje ir gyvenime“ ir „ Mes-jūros vaikai“.


Šeštadienį, tiesioginio eterio metu, per šokių projektą „Šok su manimi“ pasirodė ir visus itin maloniai nustebino V.Jurgučio pagrindinės mokyklos jaunųjų palangiškių šokėjų grupė „Palangos vėtrungė“. Aktyvūs šokėjai dažnai savo pasirodymais geba sužavėti susirinkusius žiūrovus ir pavergti komisijos narius, tad nelieka prastai įvertinti. Šįkart juos įvertino ir televizijos prodiuseriai...


Parodija televizijos vardu

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 05 | Rubrika: Miestas

Visuotinės diržų veržimo akcijos fone, kai net ledų kaušelis vafliniame indelyje ant suoliuko parke yra ganėtinai didelė prabanga, visi gūžiasi prie televizoriaus ekranų. Suleidžiame akis kaip alkani į nerealų realybės vaizdą mirguliuojančiame ekrane ir tikimės... gerų naujienų. Kažin, ar mus ištiks kada tokia neapsakoma laimė, kai vietoj žodžio „krizė“ visu garsu kas nors ekrane rėks...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius